Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [localhost:] SPAM

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#2) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Ennyit arról, hogy "Tehát kedves blogocskám, remélem gyakrabban találkozunk!" ;]

(#3) localhost válasza Cathfaern (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ez már gyakori!!!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) localhost válasza twollah (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Most csak annyit mondok Barracuda, később kissé többet is!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) localhost


localhost
Közösségépítő

MA nyertem! - hogy én mennyire szerencsés vagyok! -

MICROSOFT CORPORATIONS SWEEPSTAKES PROMOTIONS.
CUSTOMER SERVICES
Your Batch No: 2009/281/MCS
Your Reference No: KOW/L193/2810
OFFICIAL WINNING NOTIFICATION.

We are pleased to inform you of the release of the long awaited results of Sweepstakes promotion organized by Microsoft Corporations, in conjunction with the foundation for the promotion of software products, (F.P.S.) held this August 2009, in the Netherlands. Where in your email address emerged as one of the online Winning emails in the 2nd category and therefore attracted a cash award of 450,000.00 euro (Four Hundred and Fifty Thousand Euros Only) and a Toshiba laptop. To begin your claim, do file for the release of your winning by contacting our Foreign Transfer Manager:

Mr. Flip Hubert
Tel: 0031-684-088-467
Fax: 0031 847-300-758
Email: fliphubert.microwordaward@gmail.com

The Microsoft Internet E-mail lottery Awards is sponsored by former CEO/Chairman, Bill Gates and a consortium of software promotion companies.
The Intel Group, Toshiba, Dell Computers and other International Companies. The Microsoft internet E-mail draw is held periodically and is organized to encourage the use of the Internet and promote computer literacy worldwide.

Congratulations!!

Sincerely,

Mrs. Serena Henrik
Promotions Manager.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6) ollie válasza localhost (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem megéri, gondolom csak be kell fizetned valahova 10.000 júrót, és máris utalják neked a lóvét. :D
Meg hát az is a Microsoft nagylelkűségére utal, hogy a konkurencia email rendszerét használják. :D

[ Szerkesztve ]

***

(#7) localhost válasza ollie (#6) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Már válaszoltam is, megadva a Te adataidat :)) - Legyen neked is jó!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) ollie válasza localhost (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gazdag vagyok! :DDD

***

(#9) localhost


localhost
Közösségépítő

A múltkor meggazdagodtam, most már érthető, hogy üzleti körökben is népszerű vagyok! FONTOS: "az ügylet jogszeruen rántás nélkül megteheto. "

-------------------- idézem -------------------------

FROM: Mr. Patrick K. Sz Chan
(Ügyvezeto igazgató)
Hang Seng Bank Limited
83 Des Voeux Road, Central
Hong Kong SAR.

Értheto, hogy talán egy kicsit nyugtalan, mert nem ismersz, de van egy jövedelmezo vállalkozás javaslat a kölcsönös érdeklodésre számot megosztani veletek. Megvan a hivatkozást az én keresni valakit, aki megfelel az én javasolt üzleti kapcsolatot.

Én vagyok Mr. Patrick K. Sz Chan ügyvezeto igazgatója Hang Seng Bank Ltd. takarásban van egy üzleti javaslat az Ön számára. Én akarom, hogy segítségemre lesz a végrehajtó egy üzleti projekt Hong Kong az Ön országában. Magában foglalja az átadás egy nagy halom pénzt. Mindent erre az ügylet jogszeruen rántás nélkül megteheto. Kérjük, igyekszik betartani legteljesebb diszkréció érinto valamennyi ügyben a kérdést.

Miután az alapokat már sikeresen át, a fiókba fogjuk részesedése az arány jóvá kell hagynia mind a ketten.

Én inkább nem éri meg az én privát e-mail címét (ppkchan76@yahoo.com.hk), és végül azt követoen, hogy én átadják Önnek több információt szól, ezt a muveletet.

Kérjük, ha nem érdekli törölje az e-mailt, és nem vadásznak rám, mert én vagyok a karrierem elhelyezés és az élet, a családom a tét ebben a vállalkozásban. Bár semmi sem merte semmi gained.Do küld én a következo adatokat, ha válaszol vissza nekem.

Az Ön teljes neve:
Telefon és Fax:
Ország.

A legkorábbi választ erre a levélre, majd értékelni.

Kind Regards,

Mr.Patrick K. W Chan.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10) localhost válasza localhost (#9) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jah ez így érkezett mű-magyarul, de a lap kódolása cyrill volt - ezt változtattam, hogy legalább olvasható legyen!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11) localhost válasza localhost (#9) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nagyon fontos lehet neki az üzlet és ez nekem jó!
Ma már a harmadik (!!!) levélben keres: "Értheto, hogy talán egy kicsit nyugtalan, mert nem ismersz,"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12) stangli


stangli
senior tag

Én aszondom

:DDD

(#13) localhost


localhost
Közösségépítő

Hogy a fenébe???? ( a telefonszámba én tettem X-et.)

____________________________
Tisztelt Állampolgár!

Közeledik a 2010-es választás, melynek elözményeképp, elindítottunk egy nagyszabású közvélemény-kutatást!
Úgy gondoljuk, hogy mindenki számára fontos a kérdés, még ha Ön nem is politizál, gyermekei, unokái jövöje függhet majd döntésén.

Ön szerint melyik párt nyeri a 2010-es választást?

Amennyiben Ön úgy gondolja, hogy a FIDESZ, kérem, küldje a HELP FIDESZ szót SMS-ben a 06-90-619-X69-as telefonszámra.

Amennyiben az MSZP, kérem, küldje a HELP MSZP szót SMS-ben a 06-90-619-X69-as telefonszámra.

Amennyiben a JOBBIK, kérem, küldje a HELP JOBBIK szót SMS-ben a 06-90-619-X69-as telefonszámra.

Vagy ha Ön úgy gondolja EGYIK SE, kérem, küldje a HELP EGYIK SE szót SMS-ben a 06-90-619-X69-as telefonszámra.

Év végéig van lehetosége elküldeni szavazatát, melyet a lezárást követöen nyilvánosságra hozunk és több kirendelt közvélemény-kutató cégnek további elemzésre átadunk. A szavazata nem befolyásolja és helyettesíti a 2010-es választásokat, csupán egy képet ad arról, hogy mi is várható a jövöben. Ugyanakkor ne feledje, hogy milyen magas prioritású ez a kérdés, mely minden magyar állampolgárt nagymértékben érint.

Szavazatát elöre is köszönjük!

Az SMS nettó értéke 75 Ft, melynek díja egyszeri levonásra kerül és semmilyen elkötelezettséggel nem jár.

____________________________
Ez a legUNDORÍTÓBB spam , amit valaha is kaptam!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) localhost


localhost
Közösségépítő

Már a bank nevében is, de ilyen igénytelen magyarsággal????
Aki ennek bedől, az bégessen!

Tisztelt Ügyfelünk!
________________________________________
Ez a hivatalos értesítést arról, hogy a hitelkártyáját korlátozott volt. A közelmúltban felülvizsgálták a kártyát, és úgy tűnik, hogy a vele kapcsolatban álló több mint 1 számlák. Összekapcsolja a hitelkártya több sokszoros számlák szigorúan tilos, és azt is törvény bünteti. Ön most már felkérték, hogy nyújtson információkat a hitelkártyáját. Az OTP Bank azonnal kivizsgálja az ügyet, és ha a vizsgálatot az Ön javára fogjuk visszaállítani a fiókját. Hogyan állíthatom vissza a számláját?
• Hogyan állíthatom vissza a számláját?

Kattintson ide , és végezze el a lépéseket, hogy eltávolítsa korlátozásokat.

The OTP Bank Team
© copyright 2009 OTP Bank

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15) Dany007 válasza localhost (#14) üzenetére


Dany007
veterán

Ööö hol is van a fejet a röhögéstől asztalba verdeső szmájli? :D
Kemény... Aki ennek bedől, az tényleg meg is érdemli...

(#16) localhost válasza Dany007 (#15) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Csak ezt találtam:

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17) localhost


localhost
Közösségépítő

Ma ezt az eggyet találtam érdemlegesnek!

"Üdvözlünk!

Ezúton szeretnénk értesiteni hogy egy internetes játék keretében a Luckysix Ltd. jovoltából email címed kisorsolásra került!
Most lehetõséged van nyerni eggyet vagy akár többet is a nyeremények közül!

Regisztrálj és nyerj azonnal!

Weboldal címe: http://_ittvoltegywebcím_.tk/

Üdvözlettel: Lucky Six Ltd.

Ezt leveled egyszer kapod meg ez egy egyszeri lehetõség több levelet a Lucky Six Ltd. nem küld számodra!
"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18) localhost


localhost
Közösségépítő

Új jelenség!
Mostanság csupa fontos embernek "jutott eszébe", hogy nekem levelet írjon.

A teljesség igénye nélkül az Outlooktól a Microsofttól és most újabban magától a GMAIL adminjától kapok fontos leveleket!

Dear Customer,

This e-mail was send by admin@gmail.com to notify you that we have temporarily prevented access to your account.

We have reasons to beleive that your account may have been accessed by someone else. Please open attached file (open.html) and Follow instructions.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19) nem_tom


nem_tom
őstag

Spam szűrő... el se olvas, csak töröl. :)

(#20) localhost


localhost
Közösségépítő

Mai SPAM:
Van, aki ezt még beveszi ?
Szerintem ez nemhogy gyanús és átlátszó, hanem bődületes ostobaság!

_______________________________________________________

Üdvözlöm,

Szeretnél kicsit hackerkedni? Társaidat megtréfálni? Pénzt keresni a programokkal?

Gyere látogass el oldalunkra: http://***moderated***.sytes.net/

Az oldalon hacker programokat találsz. A teljes tartalom csak regisztráció után jelenik meg számodra.

Ncore, Bithumen, Ztracker torrent oldalak hackelésére van lehetoség pár kattintással,
Myvip, Iwiw, MSN, Skype jelszavakat tudhatsz meg.

Gyere, töltsd le most ingyen. Az akció még 2 napig érvényes.

http://***moderated***.sytes.net/

Üdv.
Kiss Kft.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21) localhost


localhost
Közösségépítő

Érthető, hogy lehet, hogy kissé nyugtalan, mert Ön nem ismer engem :))
... kell tenni jogilag nem rántás !!! Rántás, mi ???? Rán-tás??? ....lolololllllloollll :))

"A figyelmüket.
(Ügyvezető igazgató és a vezető pénzügyi tisztviselő) Hang Seng Bank Limited
83 Des Voeux Road, Közép-
Hong Kong SAR
E-mail: patrickkkwchan@yahoo.com.hk

A figyelmet

Érthető, hogy lehet, hogy kissé nyugtalan, mert Ön nem ismer engem, de van egy jövedelmező üzleti javaslata a kölcsönös érdeke megosztani veletek. Megkaptam az utalást keresési hogy valaki aki megfelel az én javasolt üzleti kapcsolat.

Én vagyok Mr. Patrick Chan KW ügyvezető igazgató és pénzügyi vezető A Hang Seng Bank Ltd. Van egy kitakart üzleti javaslatot az Ön számára. Én kell, hogy segíteni nekem végrehajtása egy üzleti projekt Hong Kong az Ön országában. Ez magában foglalja az átadás egy nagy pénzösszeg.
Mindent erre az ügyletre kell tenni jogilag nem rántás. Kérjük, törekednek arra, hogy figyelembe legteljesebb diszkréció minden kérdésben erről a kérdésről.

Miután az alapokat már sikeresen át a fiók, akkor osztoznak az arány jóvá kell hagynia mind a ketten. Én inkább neked elérése nekem privát e-mail címét (e-mail: patrickkkwchan@yahoo.com.hk) és végül azt követően, hogy azt átadják Önnek több információt ezt a műveletet.

Kérjük, ha nem érdekel törölni az e-mail, és nem vadásznak rám mert én vagyok elhelyezés a karrieremet, és az élete forog kockán családom és ezt a vállalkozást. Bár semmi sem kockáztatta meg semmi szerzett.

Ön legkorábbi választ erre a levélre, lesz méltányol.

Kind Regards,

Mr. Patrick K. W. Chan
"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22) anjani182 válasza localhost (#21) üzenetére


anjani182
őstag

Üdv!

A lottón nem szoktál nyerni? Mert én elég sokszor... :D

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#23) localhost válasza anjani182 (#22) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Volt már, hogy nyertem! lásd!

De én azt nem értem, hogy honnan tudják (mert tudják!!!) hogy Viagrára és pénisz-nagyobbításra van szükségem??? Honnnnnnnaaaaannnn ????

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24) anjani182 válasza localhost (#23) üzenetére


anjani182
őstag

Erre mindenkinek szüksége lehet, biztos úgy gondolják :DDD

Forever and ever, let's make this last forever.

(#25) zoo8800 válasza localhost (#23) üzenetére


zoo8800
veterán

Ilyen szerencsés nem vagyok, de legalább lesz egy jó állásom!

Salutation

I am addressing you on behalf of the HR department of a large company.

Our company has been working in different fields, such as:
- supporting business in Europe and other countries
- bank accounts opening and maintenance
- private undertaking services
- etc.

We are searching for partners in Europe:
- salary 2.600 euro + bonus
- part-time job

- free timetable

If you would like to be a regional manager in Europe send us your contact information: Jeffrey@europe-citezen.com
First Name:
Last name:
Country of living:
City
E-mail:
Phone:

:D

rip and tear, until it is done

(#26) zoo8800 válasza zoo8800 (#25) üzenetére


zoo8800
veterán

még egy, mert a Freemail spamszűrője szuper :DD

CHINA CONSTRUCTION BANK
NO: 25, FINANCE STREET, XICHENG DISTRICT,
BEIJING CHINA

GREETINGS,.

I AM SENDING YOU THIS VERY EMAIL TO ASKED IF YOU ARE ABLE TO STAND AND RECIEVE TWELVE MILLION AND ONE HUNDRED AND SIXTY SEVEN THOUSAND UNITED STATES AMERICAN DOLLARS ONLY ($12, 167, 000, 00) IN YOUR BANK ACCOUNT AT YOUR COUNTRY WITHOUT ANY PROBLEM IF ITS BEEN WIRED FROM CHINA TO YOU AS THE BENEFICIARY?.

THIS IS TELEGRAPHIC TRANSFER SYSTEM AND WITH MY POSITION AS THE BANK SECTION HEAD(REMITTANCE & SETTLEMENT), CONSIDER IT DONE EFFECTIVELY BECAUSE I WILL COVER IT UP AND MAKE SURE THAT THIS FUND IS TRANSFERRED OUT OF CHINA TO YOU IMMEDIATELY WITHOUT THE BANK ACKNOWNLEDGEMENT OR WHOM ITS MIGHT CONCERN BUT ALL I NEEDED FROM YOU IS TRUST,HONEST,TRUTH AND FULL CO-OPERATION, SO AS YOU WILL RECEIVE THIS FUND WITHIN A VERY SHORT LITTLE TIME.

ON THESE REGARDS,I NEEDS YOUR QUICK RESPONSE,SO AS YOU WILL RECEIVE THIS FUND IMMEDIATELY AND WE BOTH HAVE 50% EACH SHARE....

THIS IS 100% REAL,SAVE AND RISK FREE BECAUSE THE BANK HAS NO KNOWNLEDGE ABOUT THIS LEFT OVER CASH AND THEY CANNOT TRACE IT ONCE THIS FUND IS MOVE OUT OF THE COUNTRY TO YOU AS SOON AS POSSIBLE.

BANK REQUIRE
YOU ARE TO FILL THE FORM BELOW, AS A WRITTEN APPLICATION TO CLAIM THE FUND,AND OTHER REQUIREMENT SUCH LIKE IDENTITY WOULD BE COVERED UP BY ME OK.
PLEASE FILL UP CLAIMS VERIFICATION FORM AND SEND IT BACK TO US

FULL NAMES OF BENEFICIARY.................

CONTACT ADDRESS:..................................

EMAIL;.............................................

CITY/STATE:.......................................

COUNTRY:..........................................

NATIONALITY:......................................

SEX:.......................AGE:...................

MARITAL STATUS...................................

TEL NO:...........................................

ONCE I RECEIVED THE ABOVE INFORMATIONS, l WILL IMMEDIATELY PROCESS THE NECESSARY FUND RELEASE DOCUMENTS ON YOUR NAMES SO AS THE BANK MANAGER WILL BE CONVINCED AND TRANSFER THIS FUNDS TO YOU AS THE RIGHT BENEFICIARY WITHOUT ANY CROSS QUESTION.

YOURS FAITHFULLY,
ELENA FENG
SECTION HEAD(REMITTANCE & SETTLEMENT)
GLOBAL TELEX TRANSFER SECTION ASIA PACIFIC
http://www.ccb.com/bj/

[ra6rkqlsknu]

----
nekije is beragadt a caps...

rip and tear, until it is done

(#27) localhost


localhost
Közösségépítő

Erre a levélre vajon mit válaszoljak?

"恭喜您獲選為我們的貴賓資格!享有折扣!並且半買半送任選我們我們特價商品中(多功能運動鞋NIKE.愛迪達限購一雙750元)或(頂級LV.GUCCI皮夾750限購一樣)或(世界名牌男女手錶任選一支1600元)請透過以下方式連絡我們客服人員挑選

網站: 滑鼠點擊>>>關於我<<<滑鼠點擊<<<就可直接進入網站

奇摩首業搜索(醉愛名牌)就可找到我公司網站喔

我們是八方貿易—歡迎您:
(我們的產品包括~LV路易威登GUCCI香奈兒COACH包包.皮夾.NIKE愛迪達運動鞋.勞力士.歐美佳.萬寶龍等名錶.服裝.首飾配件.各山寨手機.dvd電影韓日劇) 應有盡有~我賣場沒有圖片的商品並不代表我沒有貨~品種太多無法全部刊登~您如果在別人賣場看到喜歡ㄉ商品~發圖片給我也可以訂到唷!

另徵批發.零售.寄賣.另徵兼職.業務人員.日領現抽~歡迎詢問

貨到付款!可以先看貨滿意再付款!"

Szívesen hagynám figyelmen kívül, de zavar, hogy az utolsó mondat felkiáltójellel zárul!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#28) EmberXY válasza localhost (#27) üzenetére


EmberXY
addikt

Nyers fordításban:

"Gratulálok a választás, mint a mi VIP státuszt! Élvezze a kedvezmény! És fél vásárolni fél kapunk meg akciós termék az opcionális (multi-sport cipő NIKE. Vásárlása egy pár Adidas 750 yuan) vagy (top LV.GUCCI könyv A vásárlás az ugyanabban a mappában 750) vagy a (világhírű férfiak és nők nézni a 1600 yuan kötelező) Kérem, lépjen kapcsolatba az ügyfélszolgálat segítségével az alábbi módszerek kiválasztása"

Honlap: egér kattintson>>> About Me <<<Jobb klikk <<<mehetsz közvetlenül a honlapon

Yahoo első ipar keresése (részegen szerelem márka) Ó megtalálhatják a cég weboldalán

Mi P Plus kereskedelem - Welcome:
(Termékeink között ~ LV Louis Vuitton Chanel COACH GUCCI táska. Mobiltárca. NIKE Adidas cipő. Rolex. OMEGA. Montblanc órák és így tovább. Apparel. Kiegészítők. A ház telefon. Dvd filmek koreai japán televíziós dráma sorozat) mindent ~ Nincs kép az áru tárolására nem jelenti azt, nem kell túl sok fajta áru ~ ~ Nem lehet közzétenni az összes üzletek, hátha más emberek, mint az építési termékeink ~ tudok küldeni képeket meg a yo!

Egy másik jel nagykereskedelem. Kiskereskedelemben. Szállítmány. Egy másik jel részmunkaidőben. Üzemeltetési személyzet. Japán vezetők szivattyútelep ~ szívesen kérni

Utánvéttel! Lehet nézni elégedetten további fizetési árut! "
******************************************************************

Én egy levágott lófejet küldenék a feladónak. :DDD
Gratulálok, hogy ilyen spam-eket kapsz, én mostanában alig veszem őket figyelembe... :D

Up the Irons!

(#29) localhost válasza EmberXY (#28) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Most már értem.
Tehát szerencsés vagyok!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30) localhost válasza localhost (#29) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Megint nyertem! HURRÁ!

--------------------- idézet ----------------------

Comfirm a nyero!

Ez az e-mail értesítést kapunk, hogy már megnyerte a Sum of (1,000.000.00 euró) csak egy E-mail Lottó Program tartott Amszterdam, Netherlands.Contact a követelést tiszt a nyero hivatkozások További információkért és az állítást.

Név: Dr.Kees Hazes
Telefon: 0031616237220.
Válasz e-mail alább:
emailpromoorg@aim.com

A nyertes hivatkozások az alábbiak:

1. Hivatkozási szám: GDX647/28/32/80
2. Batch szám: 86931953/FM
3. Jegy száma: NL186/13/485
4. Díj száma: DH53/98/119ING

Gratulálunk!

Üdvözlettel,
Mrs.Saskia Rutger
Operations Manager.a

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#31) anjani182 válasza localhost (#30) üzenetére


anjani182
őstag

Tök ugyanez jött ma hozzánk is :C

Forever and ever, let's make this last forever.

(#32) localhost


localhost
Közösségépítő

És ma nagy lépést tettem a SPAM-elleni harcban, lemondtam a szolgáltatómtól "gyárilag" kapott e-mailcímemet, amire már napi 15-20 spam érkezett, semmi más.

"anjani182 " >>> De enyém a pénz, én írtam előbb! Le ne merd nyúlni a nyereményemet!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#33) anjani182 válasza localhost (#32) üzenetére


anjani182
őstag

Tied lehet, én az angol lottón is nyertem ma 950,000 fontot :DDD

Forever and ever, let's make this last forever.

(#34) localhost válasza anjani182 (#33) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Oké, az mind a tiéd lehet! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#35) localhost válasza localhost (#34) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Már csak azon okból is, hogy ma MEGINT MILLIOMOS lettem!!!

"Erosítse meg 2010 ÉVES DÍJ!

Örömünkre szolgál tájékoztatni Önt, hogy kialakult a gyoztes az elso kategória a promóció, gyoztesek felvette a számítógépes rendszer, levonni a vállalatok és a magánszemélyek az e-mail címeket az egész világon. Az felhívja voltak hivatalosan is bejelentette, szeptember 29, 2010. Van tehát oda egyösszegu € 1.000.000.00 (Egymillió euró), amely a gyoztes fizetik ki a kategória gyoztes.

Megjegyzés: A hivatkozás könnyen és azonosítására, találja meg a hivatkozási számot, gyártási számú, jegy sorszáma. Ne feledje, hogy idézni ezeket a számokat az Ön levelet igényünket Tanszék, valamint a következo adatokat;
************************************
(I) Hivatkozási szám: 947/120/843/Bv
[Ii] jegy száma: TL416 / 372/525/40
[Iii] Batch szám: 3764881-082-NL
[Iv] Sorozatszám: 7-30-14-18-1509
[V] Lucky Number: 33-10-20-24-34-44
***********************************
Kérjük, forduljon Sponsorlotterij kereset részleg azonnal esedékes feldolgozása és utalványozása a pénzdíj, hogy Ön kijelölt számlára az Ön által választott:
*************************************
Mr.Frank Henrik.
Tel: +31-617-462-480
Fax: +31-847-144-414
EMAIL: infoclaimdept2010@aol.nl
*************************************
Tisztelettel,
Mrs. Mary Domani Wilbeirt.
Nyilvános kapcsolat tisztviselok.
www.sponsorbingoloterij.nl
Fizetett Bingo Loterij nemzetközi Award 2010"(/I)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#36) localhost válasza localhost (#35) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezek a hollandok imádnak engem!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#37) bbb369


bbb369
újonc

Sziasztok!

Erről a (Lottó Program tartott Amszterdam, Netherlands),
nyereményről tudna valaki mondani valamit?,Ahogy olvasom valaki már nyert,,de hogyan vette át a nyereményt, (ha nem kamu??)
Köszi a választ!

(#38) ollie válasza bbb369 (#37) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Te ugye nem hiszed el, hogy ez nem átverés?

***

(#39) localhost válasza bbb369 (#37) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Privát üzenetben is válaszoltam!
Marhaság, átverés, kamu!
NEHOGY válaszolj nekik és megadd az adataidat! Nehogy!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#40) localhost válasza ollie (#38) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Látod, azóta be sem lépett, biztos válaszolt nekik és személyesen eljött érte a maffia, szegény! :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#41) localhost


localhost
Közösségépítő

Mai 'szkeptikus':

"Üzleti ajánlat
Én köszöntöm Önt, bár lehet, hogy szkeptikus kap e-mailt, mint mi még nem találkoztunk, én vagyok Mr. Patrick KW Chan (ügyvezető igazgató és a gazdasági vezérigazgató-helyettese), a Hang Seng Bank Ltd., mégis van egy üzleti terv magában foglaló összege $ 22,500,000.00 usd a bankom, amely tudtam lesz számára előnyös mind a ketten, és azt hiszem, hogy tudunk kezelni a dolgot együtt, ha van egy közös megértés és a kölcsönös együttműködések végrehajtása során a modalities.I átadják Ön számára több információt gyűjt a művelet, amikor l megkapja a választ.
Válasz erre az email címre: (patrickccwchan@aol.co.uk)
Ön legkorábban válaszul ezt a levelet fogják nagyra értékelik.
Tisztelettel:
Mr.Patrick Chan.
"

Ezt nem én fordítottam, így kaptam, "magyarul" :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#42) zoo8800


zoo8800
veterán

Szia kedves barátom,
Hogy érzi magát ott? Remélem csinálsz tökéletesen. A nevem Miss Rose, láttam a profilodat ma (itcafe.hu). Érdekelne a te barátod. Kérem írjon nekem vissza az e-mail címem (rose.celine11@yahoo.co.uk), hogy én többet fogok elmondani neked magamról együtt a képeim. Várom, hogy a gyors választ a postafiókban.
Tisztelettel új barátja,
Rose.

***
Valaki szerelmes belém :B :B :B

rip and tear, until it is done

(#43) localhost válasza zoo8800 (#42) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Fityfenét beléd! Érdekelné a Te barátod, tehát én!!! :C

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#44) zoo8800 válasza localhost (#43) üzenetére


zoo8800
veterán

Csak a magyar fordítás rossz, én érdeklem őt az angol szöveg szerint ;)
De barátkozhatsz vele Te is, rose.celine11@yahoo.co.uk :)

rip and tear, until it is done

(#45) localhost válasza zoo8800 (#44) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tudom a címét, óh, mi már régóta levelezünk.
A Te címedet is tőlem tudja, én ajánlottalak be nála :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#46) #25954560


#25954560
törölt tag

lovely spaaaaaaam :) van, aki szereti.

(#47) gyöngygallér


gyöngygallér
újonc

Én is Nyertes lettem, már harmadszor és találtam ezt az oldalt! Piszokul dühít ez a pofátlan átverés!!!! :F

(#48) gyöngygallér


gyöngygallér
újonc

Ez az e-mail, hogy tájékoztassa arról, hogy Ön nyert egy díjat összege € 1000,000.00 (Egymillió euró), csak az E-mail Irányítószám Loterij Promotion programot tartott Amszterdamban Hollandia. a kapcsolatot a követelés tiszt a nyerő hivatkozása és további információt.
Név: Dr.Kees Hazes
Tel: 0031616237220,
E-mail: emaildepromolot@aol.nl

(1) Az Ön teljes neve:
(2) A Tel. Száma:
(3) Az Ön Állampolgárság:
(4) Az Ön teljes e-mail címe:

Gratulálok
Tisztelettel
Mrs.Saskia Rutger
Operations Manager.

(#49) localhost válasza gyöngygallér (#48) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mi nyertesek, fogjunk össze! :))

"Információk díjat!

Ez az e-mail, hogy tájékoztassa arról, hogy Ön nyert egy díjat összege € 1000,000.00 (Egymillió euró), csak az E-mail Irányítószám Loterij Promotion programot tartott Amszterdamban Hollandia. a kapcsolatot a követelés tiszt a nyerő hivatkozása és további információt.

Hivatkozási szám: NLX42/15/92/11,
Jegy száma: SH075/05/002
Batch szám: 73521968/PL
Díj száma: FB93/98/513IPL

Név: Dr.Kees Hazes
Tel: 0031616237220,
E-mail: emaildepromolot@aol.nl

(1) Az Ön teljes neve:
(2) A Tel. Száma:
(3) Az Ön Állampolgárság:
(4) Az Ön teljes e-mail címe:

Gratulálok
Tisztelettel
Mrs.Saskia Rutger
Operations Manager.

"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#50) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

feladó Katie Brown <k.brown86@singlesoverflow.com>
címzett én
dátum 2010. november 8. 14:51
tárgy hey
részletek elrejtése 14:51 (28 perce)
Hey i saw your profile and wanted to know if you wanted to hook up next weekend... I've posted some pics on my profile.. cant use fb cuz they're a bit more naughty.. lol. so here you go..
http://jump.crdrpt.com/SHA7
go take a look and let me know if youre free this weekend. see yah!

oh.. if you cant see them just search for katkat86 once you're logged in.

-kat

és a gmail nem rakta a spam mappába, hanem maradt inbox... :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [localhost:] SPAM
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.