Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

Igazából holnapután, de ez már az ünnep előestéje :N

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) Gergő_


Gergő_
őstag

boldog születésnapot! :C

(#3) Móci


Móci
addikt

Gratula a szép korhoz, azért nem kevés a 8 év! :R
Én idén 'töltöttem be' a hatot, bár ennyire nem voltam/vagyok aktív.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) csimav


csimav
senior tag

8 éve a ph-n. Nem semmi. Grat. :C

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5) kételkedem válasza localhost (#1) üzenetére


kételkedem
addikt

Még sokszor nyolcat! :K

Semmi irónia, semmi szarkazmus, semmi cinizmus lehet, hogy nem is te írtad a bejegyzést? :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#6) localhost válasza kételkedem (#5) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kételkedem kételkedik = rendben van!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem semmi. Hűségből ötös. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) barnam_


barnam_
nagyúr

Hú... 8 év :R
Elbújhatok a 4 évemmel :B

szerk.: írtad hogy a kor nem érdem, én ezt nem így gondolom, nálam a kor automatikusan = tisztelet.

[ Szerkesztve ]

(#9) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Gratulálok! :C
Lassacskán, de biztosan haladunk előre, remélve hogy nem öregszünk meg túl hamar.
Az ezredik napom közeleg, de még sok ezret kellene megélni ebben a jó kis közösségben és (természetesen) az életben is.

Harrrr!!!!

(#10) Lenry


Lenry
félisten

ejha :R :C

van rajtad meg Parcin kívül ilyen rég regisztrált aktív user?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) localhost válasza Lenry (#10) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen, van!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12) localhost válasza localhost (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Holnap lesz az évforduló, ma 2920 napnál tartunk. :(((

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13) localhost válasza localhost (#12) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ma van a ph! Szülinapom! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) Dany007


Dany007
veterán

Gratulálok én is! :C
Mostanában úgyis elég sokat látni erre a logouton. :)

(#15) puttputt válasza localhost (#13) üzenetére


puttputt
őstag

Connect-i-cut :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16) localhost válasza puttputt (#15) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm! :R

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17) Dany007 válasza localhost (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Azért még addig van hátra 5-6 óra.
Szal tessék csak felidézni, hogy vett rá a lélek azon a borongós őszi délután, hogy regisztrálj erre az oldalra? :)

(#18) localhost válasza Dany007 (#17) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezen tegnap is gondolkodtam, de nem emlékszem! Azt tudom, hogy akkortájt még volt GUEST nevű felhasználó, azaz regisztráció nélkül(!) is hozzá lehetett szólni. Ebből a tömegből akartam kitűnni, hogy megmutatom az én egyéniségemet.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19) localhost válasza Dany007 (#17) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Most már elmúlt 15:17. :C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20) Fecogame


Fecogame
veterán

Grat! :C

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21) Dany007 válasza localhost (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Akkor már tényleg 8 éves vagy :) Nekem még kell hozzá 5 másik...
Majd akkor 2 év múlva iszunk rá egy nagyot ! A 10 olyan kerekebb szám :)

(#22) localhost válasza Dany007 (#21) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Bakker hányasod volt fizikából? :Y
A nyolcnál kerekebb? LOL, nézzél már rá a szemeddel! A 10-ben a nulla, oké, az még kerek, de az egyes, banyek az hol kerek ? :(

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23) Thrawn


Thrawn
félisten

Boldogot!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#24) tildy válasza localhost (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

gratula. Nekem is nemsokára 7 éves ph szülinap lesz :D

Nem lehet , hogy text-boynak igértél ilyesmit? elég fiatalka volt akkoriban :D Vagy márk netántán?:D
Localhost: itt a második ph tali topikja: [link]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) localhost válasza tildy (#24) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kösz... Nem, nem ők voltak azok... de nem jut eszembe! :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#26) ArchElf


ArchElf
addikt

8 év, grat :)
Az elsőn én is ott voltam (nem emlékszem, hogy sör vagy kóla volt-e elöttem, de a riadalom azért megvolt), a másodikra sajnos nem tudtam elmenni.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#27) localhost válasza tildy (#24) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem te voltál az első nagyÚR hölgy létedre anno ? :K

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#28) tildy válasza localhost (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

De.... ne is mondd... :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) Dany007 válasza localhost (#22) üzenetére


Dany007
veterán

Örülök, hogy a humorod még ennyi idősen is megvan :P

@ArchElf: na tessék :D Ezért nem jó a rangrendszer... Szerencsétlen Elf itt van már majd 7,5 éve, és még mindig azon a rangon van mint én... :D

(#30) marsu


marsu
addikt

Gratulálok a 8 évhez ...

... vannak akik ennyi idő alatt elvégzik az általános iskolát!

;)

Press any key to continue ...

(#31) marsu


marsu
addikt

Ezt neked találtam ...

:)

Press any key to continue ...

(#32) localhost válasza marsu (#31) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm szépen, megható!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#33) concret_hp


concret_hp
addikt

:R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#34) localhost válasza marsu (#31) üzenetére


localhost
Közösségépítő

[link] illetve [link]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#35) biker


biker
nagyúr

jaja, az igazolásos sztorira emlékszem, csak a nevére nem, meg a ficsi palancsitákra :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#36) localhost válasza biker (#35) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kiguggliztam: Kero_SAN volt a srác! Kero barátom! Jelentkezz!!! :)

[link]

# Regisztrált 2001-01-01 00:00, azaz 3203 napja ― senior tag
# Aktivitás utoljára bejelentkezve 2009-08-02 01:07 utolsó feltűnés 2009-09-20 00:25

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#37) localhost válasza localhost (#36) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Idősebb prohardveres, régebbi tag, mint én ! :))

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#38) biker válasza localhost (#36) üzenetére


biker
nagyúr

hmm, csak 2 hónap van köztünk :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39) localhost válasza biker (#38) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az nagyon jó, hogy Te énhozzám méred magadat :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#40) biker válasza localhost (#39) üzenetére


biker
nagyúr

símán, te vagy az etalon :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#41) biker válasza localhost (#37) üzenetére


biker
nagyúr

és DEN már eszedbe sem jut? nakam ma pont Ő jutott eszembe erről a topikról

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#42) localhost válasza biker (#41) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De igen. eszembe jutott, meg Drake, meg Rog, meg Bobmaster és csak azért nem sorolom a neveket, nehogy az haragudjék meg aki kimarad.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#43) tildy válasza localhost (#42) üzenetére


tildy
nagyúr

Nehogy lecsússzak róla: Nekem 7 pár nap múlva.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) localhost válasza tildy (#43) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nohát!
A jóisten éltesse hetedik PH!.szülinapján az elsó női nagyurat!
:C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#45) tildy válasza localhost (#44) üzenetére


tildy
nagyúr

:R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) Csakénvagyok válasza tildy (#43) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nekem mindjárt itt az első :U

(#47) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Hello :)

Nekem szerintem valahogy nyaron lehetett a 8. , mivel ugyemlekszem 2001 augusztusaban lett a riobol ph, akkor regeltem be ezt a nickem :P

Amugy en azota is folyamatosan olvasom az oldalt meg a forumot is, irni mar nemszoktam annyira, de elgondolkoztam azert parszor azon h vajon csak en vagyok igy ezzel, vagy vannak meg tulelok..:D Ezekszerint vannak, isten eltessen Localhost, es a tobbieket is :)

( Es ezuton koszonom a ph! nak azt a rengeteg mindent amit itt megtanultam, nem csak IT-rol hanem az eletrol meg az emberekrol, az uzletrol es meg egy csomo mindenrol )

Respect PH! :R

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#48) localhost válasza KERO_SAN (#47) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nagyon nagyon (szívből igazán) örülök neked!
Szerintem még az idén összefuthatnánk valahol... én szeretném!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#49) marsu


marsu
addikt

Szia localhost!

Nem is tudom melyik blogodba írjam, talán itt a legmegfelelőbb ...

Munkásságod elismeréseképpen, a sok sok időt, energiát nem sajnálva amit itt a proharderen eltöltöttél, szeretnélek meglepni valami kis ajándékkal.

Mivel a karácsony is közeledik, talán legjobb a kellemest a hasznossal összekötni:

Ezért fogadd szeretettel azt a tényt, hogy karácsonykor, azaz 2009. december 26-án lesz pontosan 3000 napos tag itt a fórumon.

Gratulálok!

Remélem írsz neki egy bejegyzést majd.

További hasonló sikereket, és még sok-sok 3000 napot kívánok neked!

Üdv,

marsu

:)

Press any key to continue ...

(#50) localhost válasza marsu (#49) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én ezen nem vagyok meglepődve, már évekkel ezelőtt a regisztrációm napján gondosan kiszámítottam ezt, megterveztem, a regisztrációm napja tehát tudatos, és nem véletlen!

Most meg vagytok lepve, ugye ? :C

( a fenti bejegyzés természetesen nem igaz, de jól hangzik! )

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.