Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Gratulálok neki is, és neked is! :C :R

Üdv

Oda mentem, ahol vagyok!

(#2) localhost válasza Tomaaasz (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm és - ha megengeditek - ettől a perctől kezdve nem fogom mindenkinek külön megköszönni.
Nem is igazán dicsekedésből írtam, a mondókám utolsó mondatában van a velő!

"Remélem...."

Ezt kívánom mindenkinek!

Előttem az utódom! :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) vtechun


vtechun
veterán

Mennyi idő egy ilyen képzés?

(#5) localhost válasza huygens (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezt azért nem írom meg, nehogy az apja árnyéka rávetülhessen :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6) localhost válasza vtechun (#4) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Gyakorlatilag két év, de Ő olyan számtech. szakközépbe járt, ahol harmadikban -negyedikben (vagyis 11-12.-ben) már a kétéves tananyag nagy részét megtanulták, így most a tavalyi érterttégi után, mint "ötödéves" egy év alatt megszerezte.
De ezzel még nincs vége!
Azonkívül, hogy megkapta az ECDL-t, még egy hónapon belül újabb két szakmával és egy Cisco Certificated Network Professional szakvizsgával és tanusítvánnyal is gazdagabb lesz.
(ez utóbbiért és annak vizsgájáért már fizetni kellett)

Remélem a jó folyatatást :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7) 7


7
addikt

Apja egy szem kölke? :)

(#8) localhost válasza 7 (#7) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem, van egy nála három évvel idősebb egyetemista nővérkéje, akire ugyanennyire büszke vagyok, mert már most többre vitte, mint a szülei, de ő nem szakmabéli :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) localhost válasza vtechun (#4) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Lásd ezt a linket!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10) Digital válasza localhost (#6) üzenetére


Digital
addikt

Milyen tantárgyakból kell jónak lenni? Mateeek? :DDD Most nyomom az érettségit, informatikát tanulok, ha minden jól megy kapok ECDL-t is!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#11) localhost válasza Digital (#10) üzenetére


localhost
Közösségépítő

ASZTMA! A Számítástudomány Matematikai Alapjai című tantárgy?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12) Csabee. válasza Digital (#10) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nemakarlak elkeseríteni de az ECDL manapság semit nemér, mert hiába van meg valakinek az ECDL, 95%uk NEMISMERI a tananyagot... mint pl a Solver függvényeket excelben, vagy regresszió stb... egy csomó mindent nemis ismernek, nekem is megvan az ECDL.. de talán az e leglgyengépp papírom :)

Nekem is van Hálózattelepítő is OKJ-s papírom :) meg Rendszerinformatikus OKJ-s papírom is :) CCNA-m is van :) meg AutoCad-em az Ecdl mellett.... de ez sajna még kevés :) még feljebb kell törni CCNP, meg diploma :D

Üdv: Csabee.

(#13) Digital válasza Csabee. (#12) üzenetére


Digital
addikt

Na ne futtasd már magad! :DDD Én csak egy lelkes amatőr vagyok, szeretek/nék gépekkel foglalkozni! ;) :K :P

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#14) localhost válasza Digital (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Neked is: "Remélem egyszer mindannyian megtapasztaljátok ezt az érzést, gyermekünk szakmai sikere, a saját büszkeségünk."

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15) Digital válasza localhost (#14) üzenetére


Digital
addikt

Biztos felemelő érzés, remélem egyszer én is megtapasztalom!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#16) Ice!?


Ice!?
őstag

Először is gratulálok!
Én is informatikusnak tanulok. Még csak egy ECDL bizonyítványom van, de még előttem áll az egész élet.. 15 éves vagyok.
Remélem így folytatja a fiad, és valami híres cégnél, mint vezérigazgató hallhatunk legközelebb róla. :)

(#17) localhost válasza localhost (#8) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem a reklám kedvéért, az eltelt időben is volt több esemény, amire büszke voltam, de ez most a legfrissebb:

Lányom harmadik nyelvvizsgája sikerült, persze, hogy majd szétvet a büszkeség!

Spanyol felsőfokú komplex (C típusú) közgazdasági szaknyelvvizsga

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18) CptMisi válasza localhost (#17) üzenetére


CptMisi
őstag

mesterhármas :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#19) jorden06 válasza Digital (#10) üzenetére


jorden06
senior tag

ha jól tudom, info érettségiért csak akkor kapsz ecdl vizsgát, ha 5-ösre sikerül a dolog. bár info szakon nem nehéz :N

[ Szerkesztve ]

(#20) localhost


localhost
Közösségépítő

UPDATE! :C

A fiam mától vizsgázott [OKJ] RENDSZERINFORMATIKUS! :R

Zúgjanak a harangok! Hozsannázzon a nép!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21) localhost


localhost
Közösségépítő

Mától a lányomnak is van jogosítványa, a fiamnak már vagy két éve :)
Én meg büszke vagyok rájuk, de nagyon!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22) localhost válasza localhost (#21) üzenetére


localhost
Közösségépítő

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23) Dany007 válasza localhost (#22) üzenetére


Dany007
veterán

Hááát... pedig a nőknél vigyázni kell azzal a vezetéssel :D Én nem nagyon erőltetnem :)

(#24) localhost válasza Dany007 (#23) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De így legalább apuka ihat egy pohár sört, ha megyünk valahová :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25) Dany007 válasza localhost (#24) üzenetére


Dany007
veterán

Ez igaz! :)
Aztán csak óvatosan! Főleg a nagy Pesten... : )

(#26) localhost válasza Dany007 (#25) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezt én pozitívan itélem meg!
Szerintem aki Pesten tanul vezetni és napi gyakorlatot is szerez, az könnyen végrehajt egy olyan manővert, hogy 'három sávot váltani ötszáz méteren belül a zsúfolt, de folyamatosan "döngető" Árpád-hídon'. Aztán ezzel a rutinnal már bármikor elvezet egy vidéki város forgalmában. Ugyanakkor vidéki barátaim évtizedes vezetési gyakorlattal is nehezen boldogulnak a Nagy Pesten :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#27) Dany007 válasza localhost (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Egyértelmű. Pesten tanulni, illetve vezetni nem olyan kis dolog.
Nagy rutint ad. Szó se róla.
Próbáltam vicces lenni amúgy : P
Viszont a komoly része a dolognak csak annyi, hogy saját tapasztalatból (is) mondom, hogy jobb vigyázni a nőkkel a volán mögött. Ha suzukis nőről van szó, akkor egyből el kell kanyarodni, le kell térni, mert bármi megtörténhet.
Persze ettől függetlenül általánosítani se szabadna :U

(#28) localhost válasza Dany007 (#27) üzenetére


localhost
Közösségépítő

:K VW Pólós nő! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29) Dany007 válasza localhost (#28) üzenetére


Dany007
veterán

Kár, hogy nem vizespólós... :DD

[ Szerkesztve ]

(#30) localhost válasza Dany007 (#29) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Oké. Hehe... ezért a [nekem is tetsző] poénodért vendégem vagy a Mackó Cukrászdában egy krémesre, amikor majd legközelebb arra járok!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#31) Dany007 válasza localhost (#30) üzenetére


Dany007
veterán

Hoppá! Még emlékszel! Respect! :R

(#32) localhost


localhost
Közösségépítő

Mától egy Okleveles Nemzetközi Kapcsolatok Szakértő is van a családunkban, a lányom ma ötössel államvizsgázott!
Büszke vagyok, naná!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#33) zoo8800 válasza localhost (#32) üzenetére


zoo8800
veterán

Grat neki:)
Én átmentem számvitelből, ez felér nekem 2 diplomával:D

rip and tear, until it is done

(#34) localhost válasza localhost (#32) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tegnapelőtt megvolt a Diplomaosztó ünnepség! . Olyan büszke voltam (...és vagyok, leszek!)

[link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#35) Dany007 válasza localhost (#34) üzenetére


Dany007
veterán

Na, hát akkor ez is megvolt!
Gratuláció! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.