Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) pee13


pee13
senior tag

Ennél sokkal borzasztóbb, hogy mi általában a mészöly utcában állunk meg (XI. ker) és pár éve volt valami bazi nagy ricsaj, és persze a riasztónk üvöltött. Megyünk le, szerencsétlen mazda oldalába bele van b*szva egy sörösüveg, mellette cserepek. Persze ember a környéken sincs, de akkora kráter lett a kaszniban, hogy órákig kalapáltam és gitteltem kifelé és így se tökéletes.. Másik meg, hogy pár éve feladta a riasztó a harcot, már csak villogott a ledje meg merítette nagyon az akksit. Mondom akkor cut the red wire, és dobtam a kukába.. Persze rá 2-3 héttel megyünk le, zenta utcában parkolunk, ahol van egy kocsma is(gondolom ott dolgozik az illető vagy valami) gombok felhúzva jobboldali zár az amúgyse volt százas mert ezelőtt is meg volt feszegetve és persze gyakorlott kezemmel perc alatt ki tudtam nyitni akármivel ami kemény és belemegy a lyukba.. Na mindegy megyünk faterral lefelé, ajtók nyitva, ülések hátratolva, cigicsikkel tele az egész fülke. Nem vettük észre, csak pár hónap múlva hogy hiányzik a kocsiból a kompresszor(olyan kis 12 voltos bizbasz tudjátok).. NA BMEG!! Ez nem volt még elég, megint eltelik pár hét, sehol máshol nem tudtunk parkolni, rádió eltűnt.. Rendőr kihívása, sztori előad, azt mondja kapásból tudna vagy 20 embert aki a környéken dolgozik.. Kiloptak maj később egy szemüveget is, meg megint üldögéltek benne.. Az eszem megáll a rendőr meg azt mondja tudnak kapásból 20 embert.. Na szép.. Amióta beletettem egy villogó ledet meg felragasztottam az ablakra riasztós matricát azóta nincs gond.. Mondjuk nem is álltunk abban az utcában.
Jah, meg a riasztónak volt egy különálló immobilizere, amit kézzel is lehetett kapcsolni off és auto állásban. Ugye auto állásbn várja a jelet a riasztótól amit persze nem kap meg, ezért nem lehet beindítani. Mindig bekapcsoljuk, 22 éves a járgány, de hátha valaki mégis el akarná vinni.. Egyszer feltűnt, hogy nagyon nehezen indul be (persze ismételten kocsmás utca), kiérünk a telekre elkezdek szórakozni az imm-el.. Feltűnik hogy uygan nem teker a generátor, de pislákolnak a visszajelző lámpák, TEHÁT NYOMJA A BENZINT ÉS PRÓBÁL GYÚJTANI!!! Valaki mégis el akarta vinni hogy basznám szét a tetves fejét!!!!!!!!! :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.