Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

És nem az a lényeg, hogy a szigetre akartam volna eljutni, hanem az, hogy ennyire kesze-kusza téves és rossz információk keringenek!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) gabor85 válasza localhost (#1) üzenetére


gabor85
őstag

100 milkából lehetett volna jót csinálni... :(((

(#3) localhost


localhost
Közösségépítő

Úgy képzelem, reggel a buszvezető beül az ülésbe, kiáll a garázsból, random elővesz egy táblát, azt kiteszi, majd nekiindul a buszával és megy amerre lát!
Neki nem parancsolnak holmi járatszámok, útvonalak, szabad, mint a szél!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) localhost


localhost
Közösségépítő

Mindazok kedvéért, akik tövig rágták a körmüket, hogy "akkor most mi van?", elmondom, hogy milyen logikátlan lépést talált ki a Békávé.

Van egy buszjárat Békásmegyer felől egy fix útvonalon, 134-es jelzéssel, de reggel 8 és este 22 óra között nem a Szentlélek térre kanyarodik be, hanem onnan továbbmegy a szigetre. És ugyanígy visszafelé, a fenti időben a buszt ne keresd a végállomásán, hanem jön, fenn a hídon a sziget felől. Ám ekkor 134A a neve :W

Tisztelt Utasaink ! 2009. augusztus 29-től a 134-es autóbusz közlekedése módosul.
Üzemkezdettől 8 óráig, valamint 22.13-kor a buszok 134A jelzéssel az Árpád híd H (Szentlélek tér) végállomásig járnak. 8 és 22 óra között 134-es jelzéssel hosszabb útvonalon, a Szentlélek tértől a Margitszigeten keresztül, a Centenáriumi emlékműig közlekednek.

bkv.menetrend

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.