Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Tavaly androidon sokat játszottam vele, aztán elmaradt. Most ios-n lehet kipróbálom, de nem volt összekapcsolva semmivel az accom, uh kezdhetem előről.:P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Polllen


Polllen
nagyúr

Megnéztem & csak platformon belül lehet menteni. :/

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha nem volt egy már jól kifejlesztett account már, akkor lehet most jobb lesz :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) kemotox


kemotox
addikt

Hú ez tényleg egész jó kis játék, még a régi telefonomon kipróbáltam. Most leszedtem újra, és megvolt a régi fiókom, de inkább újrakezdem, mert már semmire nem emlékszem belőle. 13-as szintű volt, gondolom nem nagy veszteség, csak néhány napig játszottam. Kösz, hogy eszembe juttattad:P

(#5) .LnB válasza kemotox (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh lvl13 az semmi.

Én sose gondoltam volna, hogy mobilon van ilyen összetett játék. Elsősorban a telfon nem játékra van nekem. De ez kicsit más megvilágításba helyezte nálam a mobil játékok fogalmát.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Polllen válasza .LnB (#3) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tuti jobb lesz, mert eddig csak játszogattam vele. Pl. akkor ship rész nem is volt benne.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) sanzi89


sanzi89
addikt

Én régebben naponta órákat eltöltöttem vele, akkor hagytam abba, amikor a Gear-eket bevezették. Egyszerűen monotonná, unalmassá vált, és ha feljebb szerettem volna kerülni ennél még több időt kellett volna ráfordítani.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#8) kemotox válasza .LnB (#5) üzenetére


kemotox
addikt

Van valami PH!-s klán vagy valami magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező szervezet, ahova be lehetne lépni kicsit később ha majd nagyobb szintű leszek meg érek is valamit? Ez a raidelés eléggé beindította a fantáziámat.

(#9) .LnB válasza kemotox (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogyne, nagyon sok magysr guild van. Vannak durvák is. Ph-sról nem tudok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) drmotto válasza kemotox (#8) üzenetére


drmotto
őstag

Nagyon sok magyar guild van. A facebookon a nagy magyar csoportban ha jelentkezel, biztos hogy találnak a szintednek megfelelő csapatot

(#11) drmotto válasza .LnB (#9) üzenetére


drmotto
őstag

A mi csapatunk fele lassan már innen van. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.