Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) keIdor


keIdor
titán

Nagy vonalakban ugyanazt érzem, mint Te. Bár nem értem még a játék végére, de vasárnap estére szerintem végzek vele, mert a hétvégét erre szánom. Ráfüggtem én is...

Helyzet a következő, már nem utálom Abbyt, mert látom az érem két oldalát, de jó megosztó játék lett valóban. A DS is az volt, de ott a játékmenet miatt, ez meg a karakterek miatt.
Az nagyon tetszett, hogy a stadionban egyből mutatták a hatalmas konditermet, meg Abby is mondta, hogy 90kg-ot már kinyomott. Ez legalább magyarázat a kinézetre. Készült a bosszúra, meg feszültséget levezetni is kiváló a gym.

Az viszont kellemetlen, hogy mindenki kedvenc karakterét az első részből annyire hamar és így "kiírják". Amikor Jesse hátulról befogja Ellie száját és mondja, hogy "nem hagyja, hogy ezt egyedül csinálja" az biztosan Joel helye lenne, mert korábbi trailerekben így volt még, erre full emlékszem.

Nem értem a csere okát, jobb lett volna, ha valahogy a játék felében történik meg az a jelenet a játék eleje helyett. A terv gondolom ez is volt... valamiért megváltoztatták.

Én szeretem egyébként a zombis témát a mai napig, bár itt ezek a fertőzöttek ugye élnek még, csak az emberségük tűnt el. De a belső szerveik működnek. Ha szíven lövöd meghal, a zombi viszont nem.:) A zombiknál nem így van, ezek nem zombik, ott csak az agy egy része megy.

Gameplay: 10/10
Környezet, hangulat: 10/10
Harcrendszer, fedezékek működése, gunplay: 10/10

A történetről majd a végén mondok verdiktet. Tudok mindent, csak nem átéltem, hanem olvastam. Nem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.