Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) keIdor


keIdor
titán

Na, én is befejeztem a játékot. Jó volt!
Szkeptikus voltam a leakeket látva, de én tévedtem és pozitív csalódás. Abszolút.
Megosztó a története, az biztos.
Én mindkét főszereplőt sajnálom.
Irónikus, hogyha Ellie el sem indul, akkor halna meg Abby, lassú és fájdalmas módon.
Neki meg megmarad a családja.
Szomorú egy történet ez... :(
Ha nézem az érem két oldalát, akkor megértem Abbyt. Ha róla szólt volna az első rész, akkor a játékosok 100%-ának menne ez. De így, marad megosztó. A végére már nem haragudtam a karakterre. Ez volt a készítők célja. Nálam működött.

Továbbra is sajnálom, hogy Joel ilyen hamar és ily módon távozik. Tudva azt, hogy Ellie még mindig haragszik rá, talán ez a legszörnyűbb, belegondolva...

Nekem 36 óra volt, kihagytam 3 kártyát és 1 papírt valahol, a többi megvan, ezért is tartott nekem idáig, próbáltam mindenhová benézni, ezek szerint 4db hibát vétettem. :)
Platinára megyek...

Buggal kettővel találkoztam:
[kép] - itt hiányzik a textúra.
[link] Itt meg eltűnik a bokor. :)
Egyik sem nagy dolog, de megemlítem.

Értékelés. Hibátlan termék nem létezik. A 10/10-es értékeléseket hagyjuk is...
De közel van hozzá. 9/10 vagy 9.5/10-et adnék rá. Nem tudok belekötni, az az igazság. Atmoszféra és hangulat marha jó, én szeretem ezeket a post apocalyptic játékokat, nekem nagyon átjött ez a rész is. AI szerintem kimagasló a mai kínálatban. Grafikára nincs panasz...
Santa Barbara-ban a növények árnyékain sokat lehetne húzni, de majd a PS5-ön. :)
Ritkán nyomok new game +-t, de itt fogok. Majd az új hardveren.
(meg majd ma, elkezdem a platina miatt)
Arcmimika szokásos ND minőség, karakterek is nagyon jók, hihetők teljesen. Mintha élnének valóban.
Sokan sírnak a pc miatt. Holokausztról egyszer volt csak szó, sosem zavart. Érthető, hogy fel van hozva. Leszbi szál, nem zavar. Abby kinézetére már van hihető (számomra igen) magyarázat, úgyhogy az sem zavar, el tudom fogadni.

Úgyhogy talán, igazából ennyi. :) Kell erre aludni párat... most a hatása alatt leszek pár napig.
Nem sok játék képes erre... Witcher 3 képes volt. Red Dead Redemption 1-2 szintén. Detroit: Become Human, Bioshock: Infinite, God of War 2018, SWKotOR 1-2, Death Stranding szintén... meg TLoU 1 természetesen.
Ilyen minőségi játékok mellé került ez is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.