Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A Crew szerintem is jobb. Viszont a rossz irányítással nem értek egyet, legalábbis kormánnyal. Soha nem akart másfelé menni, mint amerre én tereltem, a kanyarokba pedig hihetetlen élvezetes bemenni kis farolással, aztán szépen körbefordulni gázadással.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) MrTwister


MrTwister
őstag

Tetszett az összefoglalód köszi! :R Már csak egy jó leárazás kellene és venném is meg a játékot. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#3) ashiaor666


ashiaor666
csendes tag

A "dö krú" valóban jobb grafikailag, nagyobb a térkép, jobb az online rendszer, stb. A megjelenéskor sokat játszottam vele. Tetszett az autók viselkedése száguldozás közben és tetszett a nyüzsgő város is, hogy nem egy kihalt bolygón kell száguldozni, mint pl egy NFS játék esetében! Az ok ami miatt viszont én már hanyagolom, az az autós játékok egyik lényege lenne: maga a versenyzés! Kevés a versenyek száma (nekem), magához a sztorihoz kapcsolódó versenyek meg szinte elvesznek a hatalmas térképen! Most az, hogy ugyan azt a 10-15 versenyt futhatom meg újra és újra egyedül vagy multiban, az engem nem köt le sokáig...

Részemről inkább "nagyobb a füstje mint a lángja" a "dö krú", pedig lehetne benne lehetőség!

Főleg ha a "cheat engine" nevű alkalmazás tiltó listán lenne, azaz annak használatával nem lehetne belepiszkálni az eredményekbe! Mert sokan használják ezt az alkalmazást, elég csak megnézni néha egy-egy "ghost" játékost!

Az új NFS meg most kezd csak bejönni, már sokadjára állok neki a karriernek az elejéről! Valami újat minden alkalommal sikerül találnom...
Viszont az a kihalt város és a tipikusan rosszkor rossz helyen teleportáló civil autók, a buta rendőrök sokat rontanak a játék élményen!

(#4) Szoszo94 válasza ashiaor666 (#3) üzenetére


Szoszo94
őstag

Rég játszottál a Crew-val :)

Amióta van Wild Run, rengeteg az új lehetőség, folyamatosan jönnek új autók/motorok a játékba, a multi része pedig megunhatatlan.

Viszont az NFS-t mindenképp be akarom szerezni, márcsak azért is, mert ezen nőttem fel és nagyon rég játszottam utoljára jó NFS-el, nosztalgiáznék kicsit. Csak legyen jóárasítva valamikor :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.