Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Hu koszi, ez nagyon hasznos. Ha valoban BC-s lesz a PS5, siman azt veszem meg akkor egy hasznalt PS4 helyett (ill. nem berelek), es akkor szepen atnezem ezt a listat. El is mentettem.
Kiveve a Detroit: Become Hunant. Azt mar most megvettem. :D

(#2) .LnB válasza janeszgol (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt hiszem a BC hivatalosan meg van erősítve. Szóval az lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) #78687232


#78687232
törölt tag

Ebből melyik lett a 100%? Tavaly év végén volt egy cikk, miszerint Stallion83 elérte a 2 millió GS-t. Épp ezért az idei évre kitűztem a 100 ezer elérését, de sajnos rá kellett jönnöm, nem vagyok egy nagy farmolós. Qube 2-t sikerült megcsinálni, most pedig a Wolfenstein New Order van a közelében. Unravel leírásod miatt lehet az lesz a következő játék, mellé a Little Nightmares-t ajánlom.

(#4) .LnB válasza #78687232 (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Abszolút hidegen hagynak a trofeák. A Spider-Man plat lett mert könnyű volt elérni, és a Nier:Automata. Más nem.

Én elsősorban a történetek miatt játszok, vagy a különleges ötletek, megvalósítások miatt. Az Unravel mindkettőben jó.

Egyébként a bejegyzés végén ott a gamecard-om, ott mutatja, hogy két platinám van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Silεncε


Silεncε
őstag

Jó kis lista, köszi érte :R A DQ11 felkeltette a figyelmemet, de sajnos utánanézve turn based JRPG, szóval nálam ez ki is esik. A másik a Nier, halottam már róla sok jót, ment is whislistre, majd nagyobb akcióban beszerzem PC-re. A többi nekem valszeg kimarad, lévén nincs PS-em (és nem is tervezek venni).

(#6) #78687232 válasza .LnB (#4) üzenetére


#78687232
törölt tag

Abszolút megértem, melós cucc. Először én is az élvezetért játszom, utána jöhet a farmolás. Csak azért érdeztem a 100%-ot, mert a banneren egy játékot jelöl nálad maximális szintre.

(#7) .LnB válasza #78687232 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen egy 100%. Mert a Spider-Man miután megjelentek a dlc-k az után már nem 100%-os, a platina megvan, de a dlc trofeák még nincsenek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) #78687232 válasza .LnB (#7) üzenetére


#78687232
törölt tag

Jó a ps trófea rendszere, legalább teljesen külön kategorizálja a dlc-t és az alapot.

(#9) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem látom a TheLastGuardian-t... Miért? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#10) .LnB válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát, az valahogy engem nem fogott meg. És sajna, vagy nem sajna, de láttam a játék véget. És úgy tudom elég komoly problémák vannak a kamerakezeléssel, és az irányítással.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) hombre[EU] válasza .LnB (#10) üzenetére


hombre[EU]
veterán

értem

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.