Hirdetés

2018. június 25., hétfő

Gyorskeresés

Legfrissebb anyagok

(#1) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A Battlefield 1 szerintem megmutatta, hogy a játékosokat nem érdekli a történelmi hűség. Őket a design érdekli. A Battlefield V ugyanezt hozza el pepitában. Hogy jó irány-e? Nem örülök neki, de amíg milliók vásárolják és falják-nyalják, addig az EA-t pont nem érdekli, hogy én mit gondolok. Így utólag nevetséges leírni, de anno a Battlefield 1942-vel az volt a gondom, hogy nem volt elég történelmi hűség benne, csak a játékmenetre koncentrált. Így utólag megszépült az 1942 a Battlefield 1 és V ismeretében... :U

A Tomb Raider miért nem lehet Lara Snake? :)
Bár annyira még nem találékony a kislány, hogy papírdoboz alá bújjon. :DDD
Egyébként nálam kezd elfáradni az új Tomb Raider sorozat. Annyira görcsösen ragaszkodnak a rebootban bevált dolgok folytatásához, hogy az már árt a játéknak. Kezd olyan érzésem lenni, mint a Tomb Raider Chronicles után - elfáradt az eredeti koncepció, és hiányzik belőle a frissesség...

Wolfenstein: Youngblood nekem már kicsit fáj. Vajon nem lenne poénosabb, ha lassan már a nácikkal is lehetne játszani? :U

A Control kapcsán a Half-Life 2 ugrott be és a Gravity Gun. Csak itt repülni is lehet...

A Death Stranding pedig nálam vegyes érzéseket hagyott. A kivitelezés nagyon ígéretes, de amúgy nem szimpatikus a felállás, legalábbis ami lejön a játékból...

A dátumokkal kapcsolatosan szerintem jobb az, ha nem fix dátumokat jelentenek be előre, aztán csalódunk. Emlékszünk arra, milyen problémákat okoznak ezek, nem?

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#2) Silenc3Hun

Silenc3Hun
(senior tag)

Összvissz 3 előadást néztem meg, az EA-t, az MS-t és a Sony-t (utóbbit csak félálomban). Az EA-nak a fele már most nincs meg, egyedül a BFV érdekelt, hát nem tudom. Alapvetően jó meg minden, de valamiért nem tetszik. Majd veszek egy hónap Origin Access premiumot aztán meglátom mi lesz a sorsa. MS: Halo, hát majd valamikor :D FH4 miatt biztos a GP előfizetés, elképesztő (csak sajnálom, hogy a PC-men nem fog menni, de addigra lehet szerzek egy XOS-t még). Cyberpunk érdekes, ami viszont nálam nagyon betalált, az a DMC5 trailere. Sose rajongtam a sorozatért (vagyis inkább eddig nem is ismertem egyátalán), most meg már huszadjára nézem meg a trailert, annyira kva jó.

A Sony előadása meg. Az a beszélgetős cucc rohadtul fölösleges volt sztem, a Last of Us elképesztő, a DS-re meg nem tudok mit mondani, olyan kojimás :D Mást nem nagyon néztem, ez a kettő érdekelt igazából.

Szerintem nem volt annyira rossz az idei, a tavalyihoz képest toronymagasan jobb volt most az MS, az EA megint hozta a formáját, a Sonyt tavaly nem néztem, a többire meg nem tudok mit mondani :D

Xiaomi Redmi Note 4 EU (mido) | Xbox ONE | Xbox 360E | Dell Optiplex 7010: i5-3470/8GB/GTX1050 | Lenovo ThinkPad X230

(#3) consono

consono
(PH! addikt)

Hát igen, kb. ennyi volt benne... Ez az E3 nem lesz emlékezetes. Viszont a TLoU2 videót már háromszor megnéztem :D Elő is veszem az elsőt...

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#4) .LnB válasza Cifu (#1) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Battlefieldeket a BC (Xbox) óta mind megvettem. Elég volt ennyi. Sose voltam nagy BF-es. A BF1 is inkább volt szép, mint jó.

Tomb Raider. Az első (új) rész, még elment. Zavartak a QTE-k. Megvettem a kettőt , ugyan az volt kevesebb QTE-vel. Nem is értem sose annak már a végére.

Ez a HL2 hasonlat ez jó, igazad van. Nekem a kép világ esett le viszonylag hamar a trailert nézve, hogy ez kapcsolódik a QB-hez.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#5) GhostPetya

GhostPetya
(őstag)

Többnyire egyet értek veled. Egy nagy kaksi volt az egész, szomorú hogy pont a Sony -é lett iszonyat gyenge végül. Még az MS is jobb volt, igaz, hogy a PS4 topikban is írtam most, nem önerőből voltak jobbak, nekik a Cyberpunk 2077 nyerte meg a show -t, sőt, merem állítani, a CP 2077 volt a legérdekesebb és legjobban várt cím az egész show -n.

Számomra is a Cyberpunk 2077 volt a legnagyobb durranás, pláne hogy a teaser videó óta (tehát már jó pár éve) várok még több látnivalót a játékból, és most végre kaptunk. :)) A trailert már számtalanszor megnéztem, nem bírok betelni vele, és ez még csak trailer. Mi lesz, ha itt lesz a játék a gépemen? :D

Devolver -nek itt is pacsi, bemutatták másodjára is, mekkora vicc a mai játékipar, és ez az egész bemutatósdi, bejelentősdi műsorsorozat E3 néven.

„A half moon, it has a dark half and a bright half, just like me...”

(#6) Bad Pritt

Bad Pritt
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Rendeltem egy One-t a MS show után, most úgyis olcsóért mérik. Erről beszéltünk másutt, úgyhogy nem fejteném ki miért. Ettől kicsit független, de náluk volt a Cyberpunk, hangulatos, de annyira nem hatott meg, mint vártam volna, várjuk a gameplayt.
Nem nagyon érdekelt más, csak a Sony ezen kívül, EA, Square, Bethesda számomra érdektelen lett, Ubi csak a Beyond miatt érdekes, az pokoli jó trailert volt, viszont amit a Playstation kapni fog a jövőben... Oh boi.
Egyrészt, Last of Us II. Oké, full scriptelt volt az egész, aki szerint nem, és random gameplayt láttunk, azt kinevetem, de basszus, ez egy film előzetese volt. Mikor láttunk játék trailerben olyan narratív megoldásokat, mint keretes szerkezet? Egyedül Ellie zavart, full terminator módban volt, gyakorlatilag egy mini Joel, hiába feleakkora. Ettől függetlenül nagyon erős hangulata van, instant get lesz.
Death Stranding csalódás, az utóbbi két évben elmúlt a wtf érzés számomra, most már valami lényegi infót adhatnának, mert ebben a trailerben is ment a bullshit, meg megmagyarázták azt, ami már az előzőből is kikövetkeztethető volt. Érdekes, de fenntartásokkal kezelem már.
Az Arkham Spider szintén kicsit csalódás, mert itt már szemtelenül látszott a nyúlás a Batman-ekből, ellenfelek típusa (kicsi, nagy, pajzsos, sokkolós, ez utóbbi még ugyanúgy is néz ki!), mozdulatok (ahogy a pajzsosat meg sokkolósat hatástalanítani kell, vagy pl a Bat Swarm képesség, csak itt hálóbogyóval). Ugyanolyan az üldözés itt, mint ott volt Firefly ellen két játékban is, az előző trailerben ugyanolyan volt a lopakodós rész... Elő van rendelve, mert pokolian szórakoztatónak tűnik, de nincs benne eredeti ötlet, nagyon nincs sajna.
A meglepi számomra a Tsushima volt, a legjobb Kuroszava és Zhang Yimou filmek elevenedtek meg a trailerben, az a sétálgatás meg lovaglás az elején meg a párharc a végén fenomenális vizuálisan. Nagyon várom, valszeg ez is day 1 vétel lesz.
Többel nem foglalkoztam, így is két évre előre megvan, mivel fogok játszani. :)

[ Szerkesztve ]

- Jellemezd magad három szóval. - Lusta.

(#7) Zicokuka

Zicokuka
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Változik a világ, rėgen a játėkėlmėny volt az első, ma az a fő minnėl egyszerűbb legyen, de minden csicsa.

(#8) .LnB válasza Bad Pritt (#6) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

És mit fogsz csinálni addig azzal a One-nal, amíg ki nem jön a Gears5 vagy a Forza? Ráteszed a tetejére a PS-t? Vagy valami mást? Tartónak jó... :D

DS-sel kapcsolatban talán én is ezt érzem, csak nem merem kimondani...mert Kojima. :)

Ez tök hülyeség, de tudod mi tetszik a Spider-Man-ben az Arkham-okhoz képest? Az, hogy nappal van. Az, hogy színes!

(#1) Cifu: Elfelejtettem írni az előbb, hogy valahol írtál elég sokat a Cyberpunk világáról. Az jó olvasmány volt, és hasznos, köszi érte. :)

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#9) Cifu válasza .LnB (#8) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Én nem írtam olyan sokat róla, csak a kasztokat kezdtem el kivesézni, meg tippeltem a játékmenet alapmegoldására.

Érdekes, hogy kismillió "megmagyarázom nektek a Cyberpunk 2077 trailer" youtube videót néztem meg, de azt valahogy egyik sem látta meg benne, hogy a trailerben a különféle kasztok és az általuk képviselt társadalmi rétegek bemutatását láthattuk.

Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok a játékmenet videókra majd, mert miközben elég egyértelmű, hogy a Witcher III féle koncepciót viszik tovább, a trailer teljesen mást sugalt. Én azért tippelek a dinamikus játékmenetre, mert az élő város hangulatát így tudják megadni....

(#10) Bad Pritt válasza .LnB (#8) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Hát azért van mivel játszani One-on is, előző Gears, Halo, Forzák, meg írtam, hogy több kisebb játékot nem is próbáltam soha, de érdekelne. De nyilván a PS marad az elsődleges konzol. :)

Nekem is az a pluszpont a Spidey-ban, megba humor remélem nem lesz túl fárasztó. :D

- Jellemezd magad három szóval. - Lusta.

(#11) Carlos Padre

Carlos Padre
(senior tag)

Én a Microsoft bemutatóját túlélősónak jellemezném, bemutattak rengeteg multiplatform címet, köztük nagyon vártakat (cp2077) mintha az ő érdemük lenne, hogy a fogyatkozó tábor lássa lesz mivel játszani, bemutatta a szokásos folytatásokat a platformváltók visszacsábítására, plusz fanservice, és csak ilyen kontextusban értelmezhető az a kolosszális baklövés, hogy bejelentik, készül az új konzol. Ennyivel előtte nem lehet ilyen dologról beszélni, mert rögtön megindul a kivárás, ami nem tesz jót az eladásoknak.

(#12) .LnB válasza Cifu (#9) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

(szerintem) Ez is GTA szerű lesz. A Witcher féle átgondoltsággal, és minőséggel megcsinálva, sok RPG elemmel persze.

(#10) Bad Pritt Ha esetleg nincs home partnered még, akkor nekem van egy FH3-am meg Gears4. Bár most be van home-olva haverom boxára, nem tudom át lehet e tenni. Ha igen akkor segítek ha kell.

(#11) Carlos Padre Mikor megemlítette a következő konzolt, én elmosolyodtam és a következőt gondoltam magamban "Istenem Phil, ne erölködjél már!" :D Meg mikor mondta a show alatt, hogy ők az X-szel felállították a mércét. :D A Sony meg az eladásokkal. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) consono válasza Cifu (#9) üzenetére

consono
(PH! addikt)

Hát, érdekes lenne, ha ilyen dinamikus lenne a CP2077 játékmenete, de én arra tippelek, hogy ez is story driven lesz, mint a Witcherek.Legalább azt tudjuk, hogy single player RPG lesz. Mondjuk az is jó kérdés, hogy kinek csinálják a játékot: a CP rajongóknak vagy a Witcher rajongóknak...

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#14) guftabi96

guftabi96
(PH! addikt)

A BF V-ről:
Nyilván hazabeszélek, hiszen aki ismer tudja, hogy a Battlefield azon kevés játékok egyike, ami elé még mindig szívesen ülök le, és nem unom.
Az biztos, hogy eleve nem lesz történelmileg hű és erre a kozmetikai cuccok rátesznek még egy jó nagy lapáttal, DE ha ez az ára, hogy ne legyen Premium Pass és egyben maradjon a játékosbázis, akkor legyen ez.
Nekem sem tetszik, de az tarthatatlan volt, amit eddig csináltak.
Ráadásul a Battlefieldnél mindig is multiplayer volt a lényeg, ott pedig talán valamivel kevésbé érdekli az embert, hogy mennyire hű az, amit lát. (+ még mindig egy arcade játékról beszélünk, bármennyire is szeretik sokan azt hinni, hogy ez nem az... de az.)
Ráadásul nagy változások jönnek a játékmenetben, amit azok valószínűleg nem fognak túlságosan észlelni, akik a korábbi részekkel is lövöldöztek max 10-15 órát, utána törölték. Akik viszont nagyon szerették a BF1 előtti részeket, azok nagyon örülnek a változásoknak. Végre újra eltávolodunk a casual iránytól és egy sokkal inkább skill alapú játéknak ígérkezik az új rész.
Számomra ezek a változások azt is jelentik egyébként, hogy belátták, hogy a BF1 játékmechanika szempontjából egy rossz irány volt. Csak, hogy példát is mondjak, hogy mi az, ami a BF1-ben jelent meg és nem vittek tovább a következő részre:
-új cq (máshogy számolja a pontokat). Visszatér a korábbi részekben látható rendszer.
-random spread: teljesen random módon szór a fegyver, nem lehet megtanulni a recoilt. A casual játékosok biztos szerették... :D
-sweetspot mechanika snipereknél
-elite classok
-behemótok
-BF1-es supression
Tehát kb minden játékmechanikát érintő változást kukáznak, amit a BF1-ben újítottak...
-----------------------------------------------------------------------------

E3-ról pedig: nyilván már azért sem tud érdekelni, mert évente kb 2-3 olyan játék van, ami valamilyen szinten is érdekel, de ettől eltekintve is a legtöbb előadás általában egy számomra nézhetetlen valami.
Sokszor én érzem magam kínosan a sok erőltetett beszélgetéstől, a poénkodni próbáló műsorvezetőktől és hogy a kiadók hangzatos nagy mondatokkal cukormázba csomagolva próbálják eladni a szarjukat.
Egy sima trailerrel engem nem tudnak meggyőzni. Abból nem derül ki semmi. Ráadásul jó trailert kb minden játékhoz lehet gyártani legyen az bármilyen rossz.
Szóval ahogy az elmúlt években is, elolvasom a cikkeket és ha valami felkeltette az érdeklődésemet, annak utánanézek :R

WTCR 2018, minden 1 helyen: https://goo.gl/Zh2aSV (wix) | #KeepFightingMichael | #JB17

(#15) .LnB válasza guftabi96 (#14) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nehogy azt mond nekem, hogy Hells Angels-ös kozmetikai cuccok nélkül, meg történelmileg hű ábrázolási móddal, ne lehetne kiadni. Értem én, hogy itt a mikortranzakciókra gondolsz. De ez akkor sem függ össze. És ott az a színes dizájn is, ami teljesen összeegyeztethetetlen számomra a második világháború hangulatával. Nekem ezek a dolgok furák.. Azt meg ne mondja nekem senki, hogy ez a "szükséges rossz", hogy a játék továbblépjen.

(#16) guftabi96 válasza .LnB (#15) üzenetére

guftabi96
(PH! addikt)

Hát pedig az EA esetén sajnos ez szükséges rossz. Nyilván lehetne máshogy is, de ismerjük a kiadót. :W
Sajnos ezt kell lenyelni, hogy ne legyen Premium Pass. Félreértés ne essék, nekem se tetszik. De ha választani kell, akkor inkább ez, mint a szétszakadó játékosbázis.
Az első trailer valóban túlszaturált volt, de a gameplayeknél már nem ennyire rossz a helyzet: [link]

[ Szerkesztve ]

WTCR 2018, minden 1 helyen: https://goo.gl/Zh2aSV (wix) | #KeepFightingMichael | #JB17

(#17) RareParrot

RareParrot
(senior tag)

A játékiparba is eljutott már a profitmaximalizáció. A játékosok is, és a befektetők is teljesen más szemmel nézik a játékokat.

- legyen tele minden rpg elemekkel, jól nyújtható vele a játékidő, a tárgyak feloldása is plusz pénz
- legyen könnyen bővíthető, a a DLC is plusz pénz
- legyen színes, testre szabható, nagyobb közönség is több pénz

És még sorolhatnám. Pont ennek felel meg az új Anthem, a BF, a Division.

Ugyan úgy, ahogy kockázatot sem vállalnak feleslegesen, lásd n+1 folytatások. Ez ilyen tipikus MS, EA, Ubi dolog.

SE az FF7 Remakkel kb sehol sem tart. Még mindig a fejlesztőket keresik hozzá, akikből japánban újabban hiány van.

CDPR -t meg majd felvásárolja valamelyik nagy játékos, és az elenyészet útjára lép.

(#18) myckey

myckey
(PH! addikt)

Ide is beírjuk........

Kva élet, hogy nincs Splinter Cell!

:O :(((

:)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19) .LnB válasza myckey (#18) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ott a Splinter Croft. :D Az nem jó neked? Van benne egy jó adag Assassins Creed is ráadásként. :)

(#20) myckey válasza .LnB (#19) üzenetére

myckey
(PH! addikt)

Nem, az nekem nem jó........! :O

:D :P

Mondjuk én a Darksiders következő részével kapcsolatban is örültem volna, valami videjónak...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21) Fred23 válasza .LnB (#19) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

Nekem megfelel. :K Hiányzik a Splinter Cell, de valamivel közelebb áll a szívemhez a nőcis sorozat. A Splinter Cell egy idő után mindig kifáraszt agyilag, másrészt viszont függést okoz; nehéz nem megcsinálni egy küldetést, ha már elkezdtem. Magas nehézségi szinten pedig általában könnyen elhalálozik az ember. A Tomb Raider lazább, könnyedebb számomra még felakciósítva is, és talán ezért kilépni belőle is egyszerűbb. Nincs bennem játék közben ráfeszülős érzés, míg a Splinter Cell talán egyetlen negatívuma pontosan ez számomra.

[ Szerkesztve ]

(#22) myckey válasza Fred23 (#21) üzenetére

myckey
(PH! addikt)

Na én meg inkább az ellentéted vagyok, jobb szeretem megrágni a dolgot, és kiokoskodni, kiszenvedni.
Ez nekem nagyobb feeling.

Meg hát, Sam Fisher, az Sam Fisher....a többi csak rizsa!
:P :D

(#23) Fred23 válasza myckey (#22) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

Hú, nekem nagyon fájt a kiszenvedés többször is; legrosszabb talán a Blacklist valamelyik követséges pályája volt, ahol miközben hullámokban jött a talán 17(?) ellenség, közülük kettőt vagy hármat még időre(!) el is kellett kábítani és megjelölni. Itt történt, hogy elkábítások időre megcsinálva, kinyírva mindenki -egyetlen kivétellel, akit már boldogan vártam azzal, hogy a halálába fut. Erre a pályaelemek béna rendszere miatt éppen nem tudtam meglőni, ő lőtt le. :O :DDD

(#24) myckey válasza Fred23 (#23) üzenetére

myckey
(PH! addikt)

Nem nem, a pályaelemek jó helyen voltak..

Te voltál mulya.
:U

:D :DD :DDD

(#25) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Én tömör leszek és velős.

EA Play:

Anthem tetszik, de ez a show amit összehoztak nem igazán tetszett. Semmi extra dolog, az Origin Access Premierért viszont nagy pacsi, ez nagyon jól jön majd PC-seknek.

Microsoft:

Halo miatt pacsi, még ha csak techdemó volt igazából, MCC update-ről semmi infó, ezt sajnáltam. Show szempontjából talán az övék tetszett a legjobban, multiplatformok közül leginkább a Devil May Cry 5-nek örülök.

Bethesda:

DOOM...DOOM...DOOOOM. \o/ :C

Square Enix:

No comment, szánalom volt az egész.Két új cím nem érdekel, Tomb Raidernél csak trailer volt. Hol az Avengers játék??

Ubisoft:

Just dance. Megint. :facepalm: The Division 2 tetszett, éééés kb ennyi. :D

PC Gaming Show:

Hagyjuk, semmi nem mozgatta meg itt a fantáziám.

Devolver Digital:

WTF of the year. Ezek ugyanolyan elmebetegek mint tavaly. :DDD

Limited Run:

WTF of the year 2. Na nekik semmi helyük nem volt itt.

Sony:

Nincs új PS4 exkluzív címük idénre vagy jövőre. Pókember-Last of Us-Death Stranding-Ghost of Tsushima videók tetszettek, de ebből talán a Kojima játéka izgat már egyedül nagyon. Show szempontjából a leggyengébb előadás, de a játékok továbbra is erősek. Remedy játéka meg Resi 2Remake hálistennek multiplatform, Nioh meg jön XO-ra is. Szóval happy vagyok.

Live-Die-Respawn

(#26) smc válasza oriic (#25) üzenetére

smc
(őstag)

TR-ből volt gameplay is. :F

A Dying Light-ról meg mindenki megfeledkezik.. :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4><BQGW2750HM><MSSURBOOK><SZ1

(#27) oriic válasza smc (#26) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Tényleg, kevertem MS-el. Ott volt csak trailer. :S

Live-Die-Respawn

(#28) huskydog17

huskydog17
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az E3 évről évre egyre szánalmasabb és kínosabb, egyetlen értékelhető előadás volt, az pedig a Devolver Digital műsora volt.

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#29) oriic válasza huskydog17 (#28) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Serious Sam 4-et azért hiányoltam.

Live-Die-Respawn

(#30) huskydog17 válasza oriic (#29) üzenetére

huskydog17
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Pontosan. Ezt a Croteam PR részlege nagyon elkúrta, mármint a kommunikációt, nem csoda, hogy a fórumon özönlenek a csalódott kommentek.

Sajnos azokból a játékokból, amelyek érdekeltek, egy kezemen meg tudom őket számolni) nem volt semmilyen gameplay trailer, kivéve egyet, de az is csalódást keltő. A kizárólag bejelentő tailerek abszolút semmit nem érnek, idén ezekből túl sok volt. Olyan, mintha az egész E3 rendezvény egyre jobban a befektetőknek szólna és egyre kevésbé a játékosoknak.

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#31) wesder válasza smc (#26) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Azèrt mert Dying Light. Már ez biztosítèk a sikerre.

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#32) smc válasza wesder (#31) üzenetére

smc
(őstag)

De még csak örvendező embereket se látok sehol. Pedig egy sokkal egyedibb (és jobb) játék mint pl a 13. tombraider. :)

Nekem amúgy a Bethesda tetszett a legjobban. Doom és Rage, TES minden formában, Wolfi is jó lesz unalmasabb időkre. Emellett lesz valami Fallout, ami még kérdéses, hogy mi lesz, de legalább lesz. A starfieldet meg végre beismerték.

Nem volt más, ahol ennyi minden lett volna. Mármint értelmes dolog (ubisoft), mert a just dance, a steep fotó módja, és hasonló butaságok nem igazán hatnak meg. Na jó a AC város, mert csak.

A sony meg számomra rém unalmas volt, egyedül a Death Strandind érdekelt, de ez a kis "bemutató" is csalódás volt. Mads meg sem jelent benne.. :(

És nem úgy volt, hogy lesz RDR2? Vagy ez csak találgatás volt?

[ Szerkesztve ]

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4><BQGW2750HM><MSSURBOOK><SZ1

(#33) .LnB válasza wesder (#31) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Sokak unják már ezt a zombi témát.

(#34) Cifu válasza smc (#32) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Az RDR2 él év virul, a honlapon még mindig 2018 október 28 van kiírva. Itt inkább a Take Two lehet a ludas, valamiért egy Take Two játékot se láthattunk (az RDR2 mellett hiányzó a NBA 2K19 és a WWE 2K19, és nem hallottunk továbbra se semmit a CivilizationEDU-ról sem).

(#35) wesder válasza .LnB (#33) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Sokan unják, de a Last of Us 2-től meg oda vissza vannak...
Az nem zombis?

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#36) .LnB válasza wesder (#35) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Az karakter dráma, zombis környezetben. Ne említsük a két játékot egy lapon. :)

(#37) b.

b.
(PH! kedvence)

Szerintem, csapkodva ami eszembe jut:

-Microsoft előadása jó volt, remélhetőleg jó útra tévedtek. Mindegyik játék amit beharangoztak exkluzívként meg fogja szerintem állnia helyét, még ha Halo csak egy techdemo is volt .

- Sony:igazából semmi újat nem jelentett be,amik jönnek erősek, de erről már tudtunk, eddig is. Hol van valami meglepetés?Hol vannak a minőségi VR játékok ? már el is engedik a kezét?

-Dying Light baromi jónak néz ki, én nem unom a Zombis témát.

-Last of Us: Most leszek keresztre feszítve:

Jónak néz ki de nekem nem tetszett a bemutatón látott videó össz egészében. Hol van Joel? Mi ez a leszbikus szarság?Hogy fogják áthozni azt a személyes kötődést, amit Ellie és Joel között kialakult? Én nem akarok a leszbikus barátnője miatt harcolni,. Remélem át fogják hozni a megfelelő érzelmi kötődést, mert nem techdemót szeretnék a Last of Us személyében, hanem egy mindenki számára elfogadható érzelmekkel teli igazi túlélőjátékot.Félek hogy minőségben csúcs lesz, de el fog csúszni attól, amitől Last Of Us nek hívjuk.

-Forza nagyon ütött , évek óta az első autóverseny, amit előrendelésben szeretnék megvenni. Halo kérdéses, GOW viszont nagy esélyes.

-Nintendo okozta viszont a legnagyobb csalódást nekem,nem részletezném, mert egy cikket tudnék róla írni.

Tomb Raider egy vicc a maga demójával ahol 13 embert ölt meg 2 perc 58 másodperc alatt Lara 47 ügynök. Nem fogom megvenni és nem is érdekel, dugják fel maguknak.

Beyond viszont a legjobb trailerrel jött szerintem, nagyon várom.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#38) .LnB válasza b. (#37) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Szomorú, hogy emberek képesek fennakadni ezen a leszbikus témán. :(

(#39) b. válasza .LnB (#38) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

És miért is szomorú?Mert nem vagyunk egyformák?Az a szomorú, ha valaki ezt természetesnek veszi , szerintem.
Annak adtam hangot, hogy nem tudom , hogy fogom magam beleélni érzelmileg , ha ez lesz a történet fő érzelmi szála. Ezt vagy megérted vagy nem.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#40) .LnB válasza b. (#39) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Mert butaság. És itt szögezzük le, hogy tudod, hogy csíplek, nem megbántani akarlak. De felnőtt fejjel ne akadjál már fent ilyeneken. Tinik még, kipróbálnak dolgokat. :D Nem minden játék arról szól, hogy azonosulni kell a főhőssel. Vagy a COD-ba te tudtál azonosulni a kutyával?! ;] :DDD

a szerkesztés utánira:

Nem az van, hogy természetesnek veszem. De elfogadom. Amíg engem kihagynak belőle addig azt csinál mindenki amit akar. Mondjuk 2 lány ha nem hagy ki belőle, annyira az sem zavar(na). :D

[ Szerkesztve ]

(#41) b. válasza .LnB (#40) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

miért lenne butaság? Én ezt a dolgot a játék szempontjából féltem.
Félek, hogy ez lesz a fő érzelmi csapásvonala a sztorinak, de még így sem mondom azt, hogy ezt ne tudnák megvalósítani jól. Csak egy fajta félelmemnek adtam hangot, mert az előzőben nagyon nagyon tetszett Joel és Ellie karakterfejlődése, az egész amin átmentek és ahogy tálalták. Itt nem szeretnék ebből kiesni. Az életben felőlem mindenkii azt csinál amit akar, én is már mondtam az asszonynak az egyik munkatársát meglátva hogy tyuhaj, esetleg meghívhatnák este tequilázni :D

[ Szerkesztve ]

(#42) .LnB válasza b. (#41) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Mert ők ilyenek azért. Téged se piszkál mindenki úton útfélen mert COD fan vagy. Pedig az se normális dolog. ;] Ha leköpködöd őket az miért jó? Félre ne érts, nem járok a Pride-ra, nem azrét írom ezeket. De ettől még ők is emberek. És az én szememben ez nem döntő tényező a megítélésükbe. És szerintem a te életedet sem befolyásolják. Főleg nem ez a játékban történő "esemény".

[ Szerkesztve ]

(#43) b. válasza .LnB (#42) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

na itt kicsit félresiklottunk szerintem és félreértettél azért.
A játék szempontjából aggasztó számomra a dolog, nem az életben.
AZ életben sem bántok soha senkit ezért, nem is fogom, ettől függetlenül nem tartom természetesnek a dolgot és nem tudok azonosulni velük. EZ két különböző dolog, hogy elfogadom vagy hogy egy játékban azonosulnom kell velük, át kellene élnem az érzelmeiket.Ez utóbbinak adtam hangot feljebb,hogy remélem nem ezt várják el tőlem, nem a köpködésnek és az elítélésnek szól.

[ Szerkesztve ]

(#44) .LnB válasza b. (#43) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ja igen, akkor eléggé mellé ment. Megnyugodhatsz egyik gyerek se azért lesz később olyan, mert a LoU2-ben azt látta. Azonosulni meg nem minden játék főszereplőjével, vagy annak cselekedetével lehet sztem.

(#45) b. válasza .LnB (#44) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

na remélem így lesz. COD os kutyás dologért még számolunk, Rexi a legjobb !! ;]

[ Szerkesztve ]

(#46) b. válasza .LnB (#44) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Akartam tőled kérdezni a tippedet, hogy miről fog szólni a Kojima mű szerinted. Nem igazán tértél ki rá na. Többet vártam :D
Szerintem ilyen apokalipszis utáni életlétrehozásos dolog lesz, másik bolygón, vagy a földre való visszatérés , ilyesmi..
Ezt a képet már annyiszor kinagyítottam , hogy mi lehet a kezében. valami embriónak tippelem, ha nem az ujja ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#47) .LnB válasza b. (#46) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Miről fog szólni? Gőzöm sincs, csak azok az információk vannak meg amit olvasni lehet a neten. Elvileg Izland-on játszódik majd a játék. Bár az nem tiszta, hogy valóban Izalnd-ként is, vagy csak az inspirálta e.
Lesznek dimenziók, ez biztos. De azt nem tudni, hogy mennyi. Lehet csak élet-és halál közti. De lehet, hogy több. Az biztos, hogy a halál teljesen új módon lesz bemutatva a játékban. Az is elég biztosnak tűnik, hogy az embrió a kulcs. Valószínűleg Sam-nek őt kell valahova elszállítani. Viszont a mostani trailerben bemutatott "futárkodás" szerintem vagy csak technológiai bemutató, vagy kamu, vagy csak a játék igen kis részét képezi. Szerintem Kojima itt kicsit sz*pat mindenkit mint anno Raiden-nel az MSG2-vel kapcsolatban. Elmondta már Kojima, hogy lopakodós akciójáték lesz. Ez alapján a "gameplay" alapján meg egyik se. :)

Amit eszik a csaj az valami lárva szerintem.

(#48) b. válasza .LnB (#47) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Na ez az, pont a mostani demo alapján borult ki a bili, hogy most mi a f@ck van. :DDD
Tipikus Kojima.

(#49) .LnB válasza b. (#48) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hát de nem pont ez a jó? Sokkal érdekesebb így mint a sokadik AC bejelentés, vagy a többi tucatszar. Szerintem érdekes, ahogy adagolja a dolgokat. És látszik rajta, hogy ő a rajongóinak csinálja. Van ismerősöm aki nagyon nem érti ezt az egész DS dolgot. Meg, hogy miért várom ennyire, miért vettem miatta PS-t. Az ilyenek ugyebár nem játszottak a MGS szériával. :) Nagyon kevés olyan ember van aki valóban ismeri Kojima-t és a munkásságát, de még se ismeri el, nem rajong érte legalább egy kicsit is. Szerintem a játék is pont olyan különleges lesz mint amilyen ő maga. Főleg, hogy most tényleg azt csinál amit akar.

(#50) b. válasza .LnB (#49) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Hát a régi MGS mindent vitt nálam. Anno én meg PS1 gépet az miatt vettem. (no meg a Crash bandicoot miatt.)
Azon a masinán is egy teljesen más színvonalat, minőséget képviselt minden téren. Ha jól emlékszem az első játék volt, ami 10 pontot kapott még az 576 ban is.
EZT is nagyon várom amúgy.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.