Hirdetés

2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) vhw

vhw
(addikt)

Azért a Metro már távolról sem olyan Stalker szintű "keleti bughalmaz", menetrendszerű crash-ekkel. :)

Annak idején a virágbolti 2033 sem volt problémás

Később az előrendelt lemezes Last light-ban sem voltak kellemetlenségek.

Tény, hogy a hardvert megkövetelte...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2) Silεncε

Silεncε
(őstag)

A Forza még mindig gyönyörű ez tény. Állam leesett amikor megvettem az XO-t. Mivel bundle gép volt (Forza 6 festéses), ezért ez volt az első játék amit játszottam XO-n. A 360 után majdnem összeszartam magam, annyira szép volt a 6. Most elnézve a 7-et, még mindig szép, de valahogy nem látom, hogy többet adna mint a 6. A 4k okés, de nekem az tök8, nincs 4k tv-m. A 60 FPS eddig is megvolt, a dinamikus időjárás és napszakváltás igazából csak ami új, de az meg lesz XO-n (legalábbis nagyon remélem). Tudom, konzolosok go away, de ez kijött belőlem, ha már Forza. :R :R

(#3) .LnB válasza vhw (#1) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Igaz "crashelős" bugokról nagyon nincs tudomásom. De a gépigénye indokolatlan volt az előző részeknek. Azért annyira nem volt szép amilyen vasat megkívánt nem?

Homo Ludens

(#4) Fred23

Fred23
(veterán)

Az Anthem szerintem is ütősnek ígérkezik. :K

AC: Origins nem érdekel? Ezt még nem törölték.

Szerk.: ahogy nézem, már tele van vele a youtube! :D

[ Szerkesztve ]

(#5) .LnB válasza Fred23 (#4) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Egyetlen AC-t se játszottam végi. Volt amelyikkel sokat játszottam, de egyet sem fejeztem be. Jó mind, a történetüket vágom mert utánaolvastam, de ez az új sem az én játékom.

Homo Ludens

(#6) d@vee

d@vee
(aktív tag)

Nos,Anthem. "Azért tegye szívére a kezét mindenki és mondja azt, hogy nem esett le attól a gameplay-től az álla! "
Nem hogy nem esett le az állam, valósággal untam. Az az Iron Man páncél meg...nem tudok elvonatkoztatni attól, honnan jöhetett az ihlet. Bár a környezet bejön, de összelopkodott az egész dolog, igazad van, pedig lehet mindig újat mutatni, pl. Way Out.
Battlefront 2: Na ez nekem tényleg olyan, mint a régi Battlefront 2, csak jobb külsővel. Eddig tetszik, külön plusz, hogy az era-k vegyítve vannak, mint a gameplayben pl. Rey és Maul.
A Wolfenstein trailere beteg, jót nevettem rajta, tetszik, csakúgy mint az új AC. Végre mertek újítani a harcrendszeren, bejön ez a kissé hack'n'slash stílus megfejelve a fejlődési rendszerrel. Egyiptom pedig gyönyörű és élettel teli. A régies kor miatt emlékeztet az AC1-re.
Okés volt még a Spider Man és a God of War is, kb. ennyi.

Személy szerint a Metro ütött nálam hatalmasat, ha volt is szivárgás az érkezéséről, engem valahogy elkerült. Meglepődtem a bejelentésen, úgy várom mint egy kisgyerek. A kedvenceim között van a 2033 és a Last Light Redux,valamint a 2034 könyv is.

"Kétségtelen, hogy kemény vagy. Amikor leérsz a terembe, megdöglenek a kismacskák és vér folyik a falból akkor is, ha lány vagy. Az edzést pedig nem neked kell bírni, hanem a gépeknek"

(#7) .LnB válasza d@vee (#6) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Igaz a Mario-ról el is feledkeztem említést tenni. Mario+Rabbids: Kingdom Battle nagyon jópofa. Kár, hogy arra se emlékszem mikor játszottam utoljára Mario játékkal. :)

Homo Ludens

(#8) Redneck válasza d@vee (#6) üzenetére

Redneck
(veterán)

Valahogy én is így vagyok ezzel az E3-mal, de az AC valahogy nem dobott fel. Szép, jó hogy Egyiptom, de a régi engine, pár régi hibája helyenként feltűnt.
A Way-Out cserébe kárpótolt, végre nem egy megszokott játék.

.LnB:
Nekem kicsit furcsának hatott a Mario, de biztos jó lesz. Sokszor csempésztek új lehetőségeket a franchiseba, és általában jól sültek el.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#9) icemad

icemad
(addikt)
LOGOUT blog

Ha szereted az fpseket, akkor pótold a Metro szériát. Szerintem nagyon eltalált játékok.

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#10) Redneck válasza icemad (#9) üzenetére

Redneck
(veterán)

Szerintem is. Erről jut eszembe, .LnB, melyik Metroval vagy milyen konfigon játszottál?
Az eredeti és Remaster verziókat is próbáltam. Maxon DX11-ben durván jól néztek ki. Az egyik leglátványosabb FPS amit játszottam, a Metro 2033. A karakteranimációkon van mit csiszolni de az összhatás nagyon frankó!

Szerk:
Nekem ez az Exodus látványra semmi extra újat nem hozott a videó alapján.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#11) .LnB válasza Redneck (#10) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Irtam a blogbejegyzésben is, hogy az előző részek nekem kimaradtak. Futna a Remastered verzió szerintem gond nélkül a gépemen, nem is ez a gondom. Egyszerűen nem szeretek ilyen "ijesztgetős" játékokkal játszani. :) Mint írtam már az Exodus trailere alatt is megijedtem. Ránézésre a Metro sorozat nekem kicsit horror game is. Azokat meg annyira nem szeretem.

De mi bennük ennyire jó, hogy ennyire ajánljátok?

Most a Wolfeinstein New Order-t pótolom éppen. Abban is többször megijedtem már a kutyáktól. :D Nem arról van szó, hogy nagyon parás lennék, de nem esik jól. :D

Homo Ludens

(#12) Redneck válasza .LnB (#11) üzenetére

Redneck
(veterán)

Így már minden világos. Ha parázós vagy, nem neked való. Az tuti hogy menne maxon! :K

Miért tetszett?
Mert imádom a posztapokaliptikus könyveket/filmeket/játékokat. A Metro abszolút horrorisztikus, rengeteg rész után örül az ember ha biztonságos helyre ér és kicsit fellélegezhet. Ez adja meg az alaphangulatot, a látvány, a hangok, a történet, az egész egy nagyon hangulatos, engem nagyon megfogott az atmoszféra. A 2033 története kifejezetten tetszett, a Last Lightot sajnos még nem volt időm befejezni. Anno csak virágboltiban volt meg, a Steamest pedig elölről kezdtem.

A New Orderben is volt egy kis nyomasztás, már el is felejtettem. Azt is félbehagytam, de majd befejezem, tetszett.

oriic:
Én azért kíváncsi vagyok rá, de nem felejtettem el az első rész okozta fájdalmat...

[ Szerkesztve ]

(#13) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Az Inception-os Crew 2 tetszik? Nemar :D

Live-Die-Respawn

(#14) .LnB válasza oriic (#13) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Senki sem tökéletes. De direkt kitértem arra az "inception-ös" részre. :)

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#15) oriic válasza .LnB (#14) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Hja hogy meg nem hallottad a hireket. Nem csak trailer effekt volt, ilyen a gameplay, teljes jatekban is igy versenyzhetunk. Plusz a versenyvaltas is ilyen lesz, vagyis repulonk alakul at motorcsonakka pl.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16) .LnB válasza oriic (#15) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Azt tudom, hogy lehet repülőből rögtön motorcsónakra váltani, de ott nincs ez az effekt a gameplay videóban. Számomra nem teljesen tisztázott még, hogy mikor jön elő majd.

Homo Ludens

(#17) Redneck válasza .LnB (#16) üzenetére

Redneck
(veterán)

Nekem úgy tűnt ha kezdődik vagy ha vége van egy versenynek, de ez csak tipp.
Az is feltűnt hogy a mikroakadások megmaradtak a motorban. Oké ez még csak alpha, de a jelenlegi motort fejlesztették tovább. :(((

(#18) oriic válasza .LnB (#16) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Eddig egyelőre úgy tűnik, (külföldről is ezt a választ kaptam) hogy a versenyek végén/elején lesz az az effekt:

2:55
GIF
GIF

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19) Redneck válasza oriic (#18) üzenetére

Redneck
(veterán)

Ezek szerint jól tippeltem. :K Már csak az akadásokat és PC-n a V-syncket kell megoldaniuk és megveszem. Egyelőre azért fenntartással kezelem, a Ubisoft már párszor behúzott a csőbe...

(#20) .LnB válasza oriic (#18) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Ja ezt láttam, ezt a videót linkeltem is az irományomban. Nem értem a logikáját, jó lenne ha a véglegesre kivennék, nem látom értelmét.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#21) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)

New Dawn?

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#22) .LnB válasza Bad Pritt (#21) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Köszi. Javítottam. :)

Véleményt írhatnál, érdekelne. :)

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#23) oriic válasza .LnB (#20) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Crew 2 interjú

Miért lesz benne az Inception effekt: "Mert miért ne?" :DDD

Live-Die-Respawn

(#24) .LnB válasza oriic (#23) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Vicces, mert én meg ugye pont azt a kérdést teszem fel, hogy "Ezt most mé'?" Erre az a válasz, hogy "Miért ne?" Hát akkor inkább ne! :D

Homo Ludens

(#25) Bad Pritt válasza .LnB (#22) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Ha nem vesszük a PS exkluzívokat, akkor:

BF2: no go, legfőképp az alternatívák miatt (Destiny 2, de még a CoD: WWII is jobban érdekel most), viszont ha tényleg jó és tartalmas lesz, akkor majd elgondolkozok rajta. De amúgy szerintem továbbra is csak a minimálisat fogják adni, hogy meglovagolják a hype-ot.

The Crew 2: szintén, GT Sport mellett számomra nem alternatíva, meg valahogy kicsit túlzsúfoltnak tűnt, de ha jó, megér egy misét.

Anthem: must have, ha tényleg ilyen lesz. És remélem majd a Massive-féle Avatar játék hasonló lesz.

A Way Out: engem nem fogott meg.

Wolfenstein 2: must have. Most játszod az elsőt, szerintem ha a végére érsz meg meglesz az Old Blood is, akkor te is ezt fogod mondani.

Ezek mellett még az új AC a szokásos módon érdekel, a Beyond Good&Evil kötelező kategória (nálam el is vitte a show-t 3 percben számomra).

A lényeg nyilván PS4 szempontból a Sony előadás volt, HZD DLC, GoW 4, UC4 DLC, Days Gone, Detroit, meg persze a csúcs, a Spider-Man, mind magas minőség, kötelező vételek. Amit sajnálok, hogy Last of Us 2 nem volt kinn és a Hellblade-et sem hozták el, meg hogy a Rovksteady munkájáról két éve semmi hír, csak pletykák...

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#26) oriic válasza Bad Pritt (#25) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

"The Crew 2: szintén, GT Sport mellett számomra nem alternatíva, meg valahogy kicsit túlzsúfoltnak tűnt, de ha jó, megér egy misét."

Az a gond, hogy egyik sem alternatívája a másiknak, hiszen pl a The Crew open-world cucc, a GTS meg zárt pályás.

Live-Die-Respawn

(#27) Redneck

Redneck
(veterán)

Nekem bejönne ez a Crew 2, sőt az első is tetszett volna, csak nehogy megint ilyen legyen. Nekem is voltak ilyenek, és kisebb akadások is, mindent kipróbáltam, több konfiggal semmi sem segített. Ez volt a második Ubisoftos csalódásom, a 20€ pedig sosem jön vissza, kidobott pénz...

(#28) Bad Pritt válasza oriic (#26) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Autós-autós. Innentől kezdve az nyer, amelyikben lesz split screen, vagy jobb a minősége. :D

(#29) Redneck válasza Bad Pritt (#28) üzenetére

Redneck
(veterán)

Teljesen más műfaj a kettő. :P Ennyi erővel Asseto Corsa vs NFS: Payback.

(#30) oriic válasza Bad Pritt (#28) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ennyi erővel akkor Need for Speed-et is mondhattál volna. ;]

Live-Die-Respawn

(#31) Bad Pritt válasza Redneck (#29) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Számodra lehet. Számomra annyi a lényeg, hogy legyen PS4-re egy normális autós játék, amit kontrollerrel lehet irányítani, esetleg legyen benne local multi.
Ha a NFS lesz a legjobb közülük (azért nem is írtam, mert a trailerek alapján említést sem érdemel), akkor azt szerzem be.
Jelenleg ha split screen kell, akkor van WipeOut meg Trackmania, amúgy meg a legszórakoztatóbb kb a Table Top Racing kontrollerrel... szóval jó lenne kicsit szintet lépni. :)

(#32) .LnB válasza Redneck (#29) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Jól van engedjétek el ezt a témát. Autós-autós, neki kell egy autós játék, mindegy milyen. És a GT minőségibb mint a The Crew 2 az tény.

Homo Ludens

(#33) Redneck válasza .LnB (#32) üzenetére

Redneck
(veterán)

Én elengedem, csak nem értem hogy jön a Gran Turismo egy Crew-hoz... Ezért írtam, olyan mintha az AC-t hasonlítanánk valami ultragagyi NFS-sel. Autós-autós. :(((

(#34) Bad Pritt válasza Redneck (#33) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Lehet neked nagyon fontos, hogy valami arcade, simcade vagy szimulátor. Számomra nem lényeges. Tartalmas legyen a single és a multi rész is, és legyen benne pár apróság, ami nekem fontos és kész. Irányítani ugyanúgy tudok egy NFS-t meg egy Forzát kontrollerrel, az Assetto Corsa már pont nem jó példa, mert az kontrollerrel játszhatatlan.

Én vágom, hogy valakinek lényeges az, hogy full szimulátor legyen, vagy elég csak a pörgés-forgás WipeOut-ban, nekem a tartalom a döntő egy ilyen játékban. The Crew open world, ja, versenytől versenyig elgurulsz, miközben GT-ben nyomsz a menüben két gombot, ez azért annyira nem adja el számomra a különbségeket. :D

[ Szerkesztve ]

(#35) .LnB válasza Bad Pritt (#34) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Azért nagy az a map már a The Crew-ban is, és változatos. Szerintem ez a legnagyobb pozitívuma a játéknak. [link] De a GT mellett áll a minőség. Nehezen tudnék választani én is. (Inkább a Forza ;] )

Homo Ludens

(#36) Redneck válasza Bad Pritt (#34) üzenetére

Redneck
(veterán)

Én is kontrollerrel tolom, ezért sem pörgött nálam az AC, PC, és a Dirt:Rally.

Ettől függetlenül a GT és a Crew teljesen más műfaj, más játékélménnyel és más célokkal. Van aki szeret szabadon is autókázni, van aki nem, de ugyanez igaz a pályaversenyzésre is. Nekem nem mindegy hogy melyikkel játszom, melyikhez van épp kedvem, vagy melyikért adok ki x pénzt.

(#37) Bad Pritt válasza Redneck (#36) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

más játékélménnyel és más célokkal

Kocsikázol és nyerni akarsz. ;]

Nekem se mindegy, épp ezért egyet akarok venni, ami a legjobban kiszolgálja az igényeimet, ami (mint mondtam) tartalmi, semmint játékmechanikai. De tényleg zárjuk le, totál nem lényeg.

Amúgy én titkon még a Nintendo konf-tól vártam sokat, és részben hozták is az érdekes dolgokat, úgyhogy elkezdek gondolkozni egy Switch-en év végén.

(#38) .LnB válasza oriic (#18) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Még nem tudtam végignézni de 14 percet megnéztem, nem látok benne inszepsön effektet: [link]

Homo Ludens

(#39) oriic válasza .LnB (#38) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Néztem én is, passzolom a dolgot, hogy mi van. Korábban maguk a készítők mondták hogy benne van a játékban az effekt. De amúgy vannak érdekességek/bugok ebben a videóban. Amikor a ház tetején beakad és megáll a repülő az több mint vicces. :DDD

Live-Die-Respawn

(#40) .LnB válasza oriic (#39) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Igen bug az van.

Homo Ludens

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.