Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Porschék nálam egy kb. ~30 éve tartó szerelem (az első szavam nem "apu/anyu" volt, hanem "autó" : D).

Abszolút meg tudom érteni a (brutál) tuningra vágyókat, illetve azokat, akik az utolsó csavarig kusztomizálni akarják a járművüket. Jó esetben az önkifejezés egy elaborált (és veryköltséges) formája ez.

Egy ideig én is kifejezetten csíptem az ilyesmit (mára ez eléggé elhalványult, de nyomokban azért még jelen van), bár valójában az "utolsó csavarig eredeti" volt mindig is az igazán áhított vadcsodám (persze jelen márkánál maradva az lehet Ruf vagy Singer is, érted).

Factory [dunkelblau] 1989 Porsche 930 Turbo (és [silber metallic] 930 Turbo Cabriolet) 4 lyfe, bruh. És [silber metallic] 1988 Porsche 959 ofc. (Nyugodtan jöhet mellé egy '86-os rally spec darab is - simán elférne a '87-es Testarossa, a '87-es Lotus Esprit (X180) Turbo és a '90-es, turquoise metallic C4 Corvette Convertible (, meg a...és az..hápersze még amaz is) mellett. Az udvaron. Az emésztőn. Vagy a vízszintesen növő almafa. Mellett. Alatta nem. :DDD).

Érdekel a drift is? Ezt az old school AE86/Irohazaka videót itten hagyom, jó kis Initial D-féle eurobeattel. : > (no BGM)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.