Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

a hzd a leglegvégén classic :D

reméljük innen (ps4) van még feljebb :)

Life, Uh, Finds A Way

(#2) .LnB válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, hát az eleje, meg a vége hamar megvolt a fejemben ennek az írásnak. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) .LnB válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként egy 11-12. helyre beférne a HZD. ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) saelin válasza .LnB (#3) üzenetére


saelin
veterán

A HZD koncepcióját és grafikáját leszámítva én nem sok pozitívumot tudok vele szemben mondani. Szerintem nem fér be a "leg"-ek listába.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) .LnB válasza saelin (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, oda nálam se. De ettől függetlenül én már csak viccelek vele. Nem rossz az.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) penge111


penge111
addikt

Öröm volt olvasni az összefoglalódat. Jó látni azt is, hogy a Persona 5 ilyen előkelő helyet foglal el a listádon. Főleg nekem jrpg kedvelőnek az. Sajnos egyre kevesebb jó minőségű cím ebből a stílusból. De valóban a P5 és szerintem a DQ 11 is ennek a generációnak a legjobbja lett. (FF VII Remakről nem nyilatkozom, még ott csücsül a polcomon) Számomra mindig is a jrpg azért állt a nyugati rpg-k fölött, mert történetvezetésben, a karakterek kidolgozottságában, az érzelmek kiváltásában sokkal jobban szerepeltek. Persze a nyugati rpg-k között is vannak zseniális alkotások (Baldur's Gate, Gothic, Fable, Witcher 3, Divinity Original Sin 1-2, stb), de a jrpg fronton ezekből sokkal több volt régen. Manapság már a jrpg stílus is kicsit elkorcsosult, ritkán jelennek meg gyöngyszemek. Régen tobzódni lehetet a jobbnál jobb címekben... Igaz nem ex, de tudom, hogy platináztad a NieR: Automatát, szóval érted miről beszélek :)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#7) .LnB válasza penge111 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy jó JRPG, az mindig jó. :)
Édekes módon például a Tales of Berseria nem fogott meg.Talán nem is adtam neki elég időt. Nem tudom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Soha nem hallottam még az Unravelről. Már meg is rendeltem mindkettőt.
Köszi :)

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#9) .LnB válasza futo001 (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó játékot! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Be lett linkelve ez az írás valami "forgalmas" helyre?
Mert reggel óta, szinte duplájára ugrott az olvasottsága. :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) cSuwwi válasza .LnB (#10) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Gondolom azert google discoverbe is bekerult, en is igy jottem. :)
[kép]

Jo lista, parat nem ismertem, de rajuk nezek, koszi.

[ Szerkesztve ]

(#12) .LnB válasza cSuwwi (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

WoW. Mik vannak.. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Shing


Shing
őstag

Igazából érezni, hogy rajongói típus vagy. Ha egyszer valami mást próbálsz ki azért leszel oda platform szinten és játékokban is. De amúgy nincs ezzel gond, élveztem az összesítő írást is. ;)

UC4-nél perfekt módon belőtték a tonemappinget, a színeket, jó volt a pályadizájn is. Ezért volt annyira szép. A TLOU2-nek már sokkal nehezebb dolga volt, mert egy sötétebb, színtelenebb világot kellett bemutatni. Sokszor olvastam is emberkéktől hogy csúnyább mint az UC. Ránézésre lehet, de technikailag biztos nem volt.

Engem ezeknek a játékoknak a nagy része hidegen hagy. Mindig valamilyen alternatív, klón és kevésbé ismert játékkal találkoztam, így az ízlésem is abba az irányba haladt. Még MMORPG-ből is olyanok adják mai napig a legjobb gaming élményem amit innen kb. senki sem ismer. Pedig nyomhattam volna a WOW-al is, de nekem az sem tetszett. Ja és nem vagyok hipszter, tényleg így van. :)

(#14) .LnB válasza Shing (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Ha egyszer valami mást próbálsz ki azért leszel oda platform szinten"

Volt szerencsém Xbox One-hoz is nem egyszer. Nintendo Switch-et pedig még vettem is. Még is megmaradtam a PS mellett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.