Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) xEon1337


xEon1337
őstag

Májusban raktam össze a gépemet egy év laptophasználat után és sajnos egyet kell értenem, 2017-ben nem voltunk elkényeztetve.
Egy játék van, amit kétszer is végigvittem, pedig nem lett nagy eresztés, de nekem tetszik a világa, ez pedig a Ghost Recon: Wildlands. Első körben M249-el végigdaráltam a térképet, második végigjátszásra meg a hangtompítós MP5-el toltam teljesen silent stílusban, de a buta AI annyira felcseszte az agyamat, hogy ezután azonnal kapta az uninstallt.
Napi szinten a CS:GO-val szoktunk játszani, emellett kipróbáltam a Fortniteot is, de nem ragadott meg, nem tetszik az építkezéses része. A CoD: WWII single részét végigvittem, de szerintem siralmasan gyenge alkotás, rosszul vagyok már ettől az agyonscriptelt mozitól. Ezeken kívül más játék nem lett feltelepítve.

Én 2015 őszén töltöttem el heteket a gép előtt a Witcher 3-al, ekkor már megjelent az első kiegészítője, éppen egy 2-3 hónapos pihenőt töltöttem munkahelyváltás miatt. Olyan szinten beszippantott a játék, hogy hajnali 4-ig 5-ig toltam, ezzel álmodtam meg hasonlók.. :DDD Szerintem sem alkottak azóta ennél jobbat. A Blood & Wine kimaradt, mert akkor már el volt adva a gép, de majd egyszer lehet megint előveszem és az elejétől végigtolom a két DLC-vel.
Sajnos a Witcher 2-vel kapcsolódtam be a sorozatba, előtte fogalmam sem volt róla, hogy létezik ilyen játék. Azért mondom, hogy sajnos, mert a második rész végigjátszása után raktam fel az elsőt és néhány óra játék után sem tudtam megszokni az irányítását, ezért nem indítottam el többet.

Egy játék van, ami érdekel 2018-ban, ez pedig a Battalion 1944. Ős CoDosként nagyon várom, várjuk a srácokkal, nekem erről fog szólni ez az év, rendes csapatot akarunk építeni, LAN-ra járni, meg ami ezzel jár (30+ éves fejjel :D )
Aztán még ott van a Far Cry 5, a Metro: Exodus, ezeket biztos végigviszem, de nem remegek értük. :)

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.