Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Inv1sus


Inv1sus
addikt

És jön PSP-re is jeeee :R

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2) jasohn


jasohn
tag

Valami eszelős ez a grafika! :D
Hol bújkáltak ezek az emberek eddig?Hát kérem szépen ez lenne a kreativitás apró megnyilvánulásainak egyike. :C

(#3) 7


7
addikt

Ahogy olvastam a jatek cimet, gondolkodtam, hogy honnan az istenbol ismeros a cim. Aztan rajottem: Talalkoztam korabban egy teaservideoval, es mar akkor is nagyon tetszett. Nagyon jo a hangulata azok alapjan, amit eddig lattam. Jo volna egy lehetoseg, hogy ki is probalhassam :K

(#4) DeltaPower


DeltaPower
őstag

valaki mondja azt hogy ez lesz pc-re is, plíííz :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5) ommagreg válasza DeltaPower (#4) üzenetére


ommagreg
csendes tag

Sajnos nem lesz, de olyan volt már, hogy Little Big Adventure. Abból kettő is... :))

(#6) orbano


orbano
félisten

ha másért nem ezért uti veszek PS3-at...

a cikkírónak pedig ratula, kellemes, igényes olvasmányt rakott össze :R

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

De jò lessz a hosszu tèli estèken ezzel szòrakozni, ami mèg nem teljesen tiszta az az hogy håny sixaxsis-al lehet jåtszani?

Cseberből vederbe

(#8) XuChi


XuChi
addikt

Egyszerűen nagyszerű. Végre kezd visszajönni a platform játék. És végre nem 3d forgasd a kamerát borzalom :D. Imádom a 2d-s platformereket. Psp-men is a snes játékokat tolom :D Egyszerüen sokkal kreatívabbak voltak 2d-ben mint 3d-ben. Sajnos manapság a sok csilli-villi szemét csak pénzlehúzásnak készül és nincs mögötte minőség. Tisztelet a kivételnek.

(#9) heihachi


heihachi
addikt

Ráfért már a PS3-ra egy rendes cím.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10) XuChi válasza heihachi (#9) üzenetére


XuChi
addikt

Psp-re is ráférne már végre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.