Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Ja biztos 100 dollár lesz 😂😂😂 Majd 60-70 ért ajarják az emberekre rásózni.Ha eggyáltalán lesz a boltokban :(((

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#2) DNReNTi válasza Pécsi gyerek (#1) üzenetére


DNReNTi
őstag

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3) szente válasza DNReNTi (#2) üzenetére


szente
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Tok jo, hogy jon, csak kapni nem lehet majd.

(#6) tailor74


tailor74
őstag

Borítékolható, hogy a 100$ felejtős, és valószínűleg a boltok polcain sem fogunk sokat látni belőle.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#7) #65537792


#65537792
törölt tag

560-nal nem nagyon bányásznak.

(#8) Sub-ZeRo válasza #65537792 (#7) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hurrá. Akkor miért nem lehet kapni 50k körül ilyen kártyát?
Mert 1 hete még volt, most meg vagy nincs, vagy 60+ az ára... :W :(((

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) DNReNTi válasza #65537792 (#7) üzenetére


DNReNTi
őstag

Szerintem sem, de mivel mar lassan nincs VGA a boltokban, lehet lesznek elkereseredett probalkozasok. :K

Szerk:
Illetve a kiskerek is megprobaljak megolvagolni ezt a VGA lazat, nyilvan mindent lenyegesen dragabban probalnak majd eladni, maximum nem megy el, es adjak majd 'kisebb' haszonnal, 'akciosan'.

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#10) Csupingo


Csupingo
veterán

Kicsit túlzás ennyi változatban szerepeltetni ezt a "kiválló" kártyát. (Pont az a szint, ahol ilyen minimális változások sokat nem segítenek.) Szerintem sokkal több értelme lenne, ha az 560, 570 közé hoznának valamit.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#11) #65537792 válasza Sub-ZeRo (#8) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nyilván az alsó szegmensben lévő kártyák ára is fel fog kúszni, ha már a többi az egekben. Ugye azt nem fogják játékra megvenni, hanem inkább ezeket. Kereslet-kínálat.

(#12) Zotya84 válasza Sub-ZeRo (#8) üzenetére


Zotya84
őstag

Sapphire Pulse RX 560 2G kártya most is kapható 42 körüli árral, holnapra, akár. (Igaz a készlet elég kevés, de van.) Ha ebből indulok ki, akkor a 100€ körüli ár forintban is reálisan 40 alatt maradhat egy ilyen verzióért, amint kapható lesz.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#13) Sub-ZeRo válasza Zotya84 (#12) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem csak 4 ggiás kellene. Nem akarok csak 10 év múlva fejleszteni, a 4 giga meg kellene 1-2 játéknak most. Lásd Arkham Knight.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14) Silentfrog válasza Zotya84 (#12) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ez az a RX 560 ami egy bő hónapja még 32 ezer volt szinte mindeütt? :(((

(#15) Ideg


Ideg
aktív tag

Hát ez tök jó! De mennyit hessel'? :DDD #kappa

(#16) nonsen5e válasza #65537792 (#7) üzenetére


nonsen5e
addikt

Minden nagyobb kártyával viszont igen, ezért azok is vagy nem kaphatóak, vagy 5x-ös áron mennek.

Ebből kifolyólag minden gond nélkül emelhetik ezeknek is az árát, pozicionálhatják be az árat illetően az 570+ helyére, hogy még több pénzt le tudjanak rántani a nem-bányászokról is.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17) ribizly válasza #65537792 (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Szerintem is inkább veszik hozzá a drágább, nem sokkal többet fogyasztó, de sokkal jobb számítási képességekkel rendelkező modelleket.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) AxBattler válasza #65537792 (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

560-nal nem nagyon bányásznak.

Jaja. És aki aprón egyben árul 8db 560-ast, az biztos 4db CrossFire gépet futtatott otthon, családi LAN-ozásra. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#19) #65537792 válasza AxBattler (#18) üzenetére


#65537792
törölt tag

Biztos van aki tájékozatlan és úgy van vele, hogy jó lesz az neki. Olcsóbban megússza és majd kibányássza a maradék btc-t.

(#20) Zotya84 válasza Sub-ZeRo (#13) üzenetére


Zotya84
őstag

Az úgy más, az is van, de az már tényleg drágább. A cikkben nem írtak memóriamennyiséget, s te sem, így abból nem lehetett tudni, hogy melyikre vágyol. :) Én sem ok nélkül nem tervezem még egy darabig a 7950 cseréjét, pedig jó volna már egy jóval kisebb fogyasztású újabb generációs kártya, mert van játék, ami már nem szereti WQHD-n, ha magasabb grafikát akarok állítani.

#14) Silentfrog: Minden bizonnyal. Egy ideje nem követem folyamatosan az árait, mert nincs értelme, csak szörnyülködni tudnék rajta... :/

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#21) doooo


doooo
veterán

Mindig azt olvasom amikor hirtelen a címre téved a szemem, hogy "LTE verzióval bővül"... Első alkalomnál: :Y

(#22) macilaci78 válasza doooo (#21) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is visszanéztem a főoldalra, mikor nem láttam a cikkben, hogy milyen SIM-foglalata van ennek a VGA-nak. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23) doooo válasza macilaci78 (#22) üzenetére


doooo
veterán

Én már semmin nem lepődnék meg... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) Shkiz0 válasza ribizly (#17) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Szerintem meg nem.
12-15között lehet vele eth-t szedni 45w/db fogyasztás mellett.
10db 120-150 MH/s összesen 450W fogyasztás mellett és legyen 450K a 10 kártya
Vegyük alapul akkor ezt a 450K-t, mutass nekem olyan kártyát amiből 450k-t elköltve ki tudod hozni ezt a hash értéket :)
Szóval nem olyan biztos, hogy nem éri meg.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#25) Pécsi gyerek válasza Shkiz0 (#24) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Na bummm :DDD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#26) jbcs


jbcs
tag

Én december közepén vettem az XFX RX 560D-t (2 GB.)-ot 29,5-ért, azt gondolom, jól jártam vele. Most rákerestem az árukeresőn, sehol nem elérhető.

(#27) radírfej válasza jbcs (#26) üzenetére


radírfej
senior tag

nekem is ez az XFX kártya van, 1300/1800-on hajtom, FHD-re egyenlőre elég. gyakorlatilag ugyanaz, mint a címben szereplő LITE.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#28) Z10N


Z10N
veterán

Szoval a normal 16CU-s 560 msrp-je $99, ezert a csonkitott 14CU-s is (amit tovabbra se neveznek egyertelmuen 560D-nek) ugyan annyiba fog kerulni. Teljesen logikus :U

Az 560-t eleve $85-ert kene adni, max $89-ert. Az 560D-t $75-ert, de inkabb $69-ert, hogy sikeres legyen.

A 550/540-t meg dobjak ki a kukaba $79-ert. Talan $39-t meger, hogy ne 7790/260X-t vegyenek htpc-be.

Ez a Lite elnezevezes is megteveszto, mint az Asus-nal az Evo. Sokan majd azt fogjak hinni, hogy csak vissza van fogva a fogyasztasa.

Es akkor meg csak ezutan jon majd a "banyasz adobol" fakado tularazas. Ennyiert inkabb hasznaltan PS4-t.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#29) AxBattler válasza #65537792 (#19) üzenetére


AxBattler
félisten

570-en biztos jobban lehet bányászni, de tájékozatlanságról szerintem itt nincsen szó.

(#24) Shkiz0
Erről beszéltem.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#30) Z10N válasza Silentfrog (#14) üzenetére


Z10N
veterán

Az meg a "hivatalos" ar volt erte (99x260x1,27).

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#31) jbcs válasza radírfej (#27) üzenetére


jbcs
tag

Én alaphangon járatom, ez is elég a WOT-hoz, War Thunderhez:)

(#32) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Továbbra is szintekkel jobb vétel az 1050ti, még ha egy picit drágább is...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#33) NandoXXL válasza #65537792 (#19) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Az a sötét sakk figura jut eszembe rólatok, mikor ilyet leírtok, mindenféle körültekintés nélkül. Minden estre szánalmas a vga piac, és topik is. Strix 560D egy best buy volt az alacsony fogyasztás miatt, de úgy ált. 560D. Kíváncsi vagyok ez a LITE a tápcsatival mit kezd, hátha zabálni fog és nem viszik a bányába :DDD Persze ha nincs 560D, 560 akkor hiába lesz LITE max a selejt gyors eladása segíti majd az AMD-t.

(#32) GodGamer5 ÚjVálaszPrivát2018-02-01 16:16:58
GodGamer5
(fanatikus tag)
Továbbra is szintekkel jobb vétel az 1050ti, még ha egy picit drágább is...

És ezt hol olvastad, itt fórumon, linkeld már tezsteket ahol szintekkel jobb..

[ Szerkesztve ]

(#34) Hg3X válasza DNReNTi (#2) üzenetére


Hg3X
tag

:C :C :C

Jeff who??

(#35) hokuszla válasza NandoXXL (#33) üzenetére


hokuszla
aktív tag

(#36) NandoXXL válasza hokuszla (#35) üzenetére


NandoXXL
senior tag

hokuszla és a többi tagnak:

Ti vagytok a tanáraitok, és az okatatási rendszer kudarca:

'Továbbra is szintekkel jobb vétel az 1050ti,' Ez az állítás nem igaz. Szerintetek mit jelent az hogy szintekkel jobb? Tudjátok értelmezni a leírtakat? Te látod mit linkelsz, értelmezni is tudod Ezt már nem hiszem,
különben nem linkelted volna :O
? Hol van ott hogy szintekkel jobb? Ennyi fogalmatlan embert egy rakáson, ami itt megy :W

Segítek nektek, a 1050 Ti egy szinttel jobb, de nem szinttekel :W Sikerült alulmúlni az Origós szintet :C

[ Szerkesztve ]

(#37) ted_tris válasza NandoXXL (#36) üzenetére


ted_tris
tag

Jol van! Ugyes voltal, jot szemelyeskedtel ertelemes ellenvelemeny helyett.
Havid van, vagy a telihold a gond?
Szamolj hangyat.

Vannak jatekok ahol 20 fps kulonbseg van.
A sokszor a 1050ti kb. kozelebb van a 570-hez mint mind 560-hoz.
Ez meg egy "lite" valtozat ezert gyengebb es amin meg nagyon vicces a 6 pines tapcsati.

Te, evolucio kudarca.
Fogalmatlan szo meg nem letezik.

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.