Hirdetés

2017. május 27., szombat

Gyorskeresés

(#1) gabe_

gabe_
(őstag)

Korrekt írás, jó volt olvasni.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2) Viszlát

Viszlát
(PH! addikt)

Ez nagyon jó lett ám. ;)

Körülbelül az írás felétől azon törtem a fejem, hogyan tudnám nem túl feltűnően meghivatni magam a következő látogatásra, páleszt tudok vinni. :D Tényleg élveztem, végigvigyorogtam az egész írást, mert bár nem ismerjük egymást túlzottan, szuperül átjött a személyiséged, ahogy a világot látod, különleges ízt adva az egésznek. A kis szurkák is nagyon ültek (a három dolog hibádzikon konkrétan hangosan felröhögtem), a majmos kép meg beszarás.

Köszi, hogy megosztottad. Melyik hétvége is lesz ez júniusban? :DDD

“I'm too old to be governed by fear of dumb people.”

(#3) hoffman_ válasza Viszlát (#2) üzenetére

hoffman_
(PH! nagyúr)

tőled különösen értékelem ezeket a sorokat uram :) igazán örüök, ha tetszett! alapvetően a barátaimnak, ismerőseimnek dobtam össze, de mivel ilyen terjdelmes lett, és pár jól sikerült kép is van benne, gondoltam elfér logouton is. ha egy embernek átjött, már megérte.

külön kellemes olvasni, ha így érzed az olvasás után, mert én utólag elég sok mindent javítanék bele, de nem titok, hogy igyekeztem a rám jellemző módon átadni :)

a következő etap is közeleg, júni 18-ra van repjegy (jó pálinkával sok mindenre rá lehet venni :D ) már hiányzik a cimbi, pont ma töltöttek fel egy csokor képet egy pár napos trip nyomán, olyan gyönyörű helyeken voltak megint a lakótársakkal, öröm volt nézni. brutál szép helyeket rejtegetnek Portugáliában is, nem hittem volna, hogy ennyire.

gabe_

köszi neked is, örülök, hogy érdemes volt rászánni az időt! :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4) paramedic

paramedic
(fanatikus tag)

Remek hangulatú, kiválóan összeszedett írás. Élvezet volt végigolvasni.

(#5) coolmpi válasza paramedic (#4) üzenetére

coolmpi
(fanatikus tag)

Nagyon jó írás volt, kicsit irígykedek hogy milyen jó idő volt :), nekem pont akkor sikerült eljutnom oda, amikor a legesleghidegebb idő volt kint (8-10 fok) :)

Viszont egy érdekes képet (a sok közül) még megosztanék a nagyérdemüvel. (akit ezt megtalálja, az valóban körbejárta a belvárost :) )

[ Szerkesztve ]

(#6) Jhonny06

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Nagyon átjött az érzés :R Mennék. Nem volt rövid olvasmány, de ebben az esős időben élmény volt olvasni (meg amúgy is).

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2qRb5Xb

(#7) snecy20

snecy20
(őstag)

Portugáloknál sem minden fenékig tejfel, de nagyon pozitív életszemléletű emberek. :)

"délután ugyanoda" "Mercedes kiégett" "Haladtam elvileg" - csak pár a legjobb ellenőrző kódokból..

(#8) ittakary

ittakary
(PH! nagyúr)

még cimlapos is. najsz! várom hogy elolvassam :R

... az index cimlapig még hosszú az út, de tudok adni szakmai tanácsokat, nekem már sikerült :D

(#9) Bog

Bog
(HÁZIGAZDA)

LOL! Erős a gyanúm, hogy Cascaisban ugyanabban az étteremben burkoltunk, ugyanaz a magyar srác hívott be.
Egy hiba: Cabo de Roca a neve a legnyugatibb pontnak.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) hoffman_

hoffman_
(PH! nagyúr)

köszi szépen mindenkinek, örülök, ha átment az érzés, ez lett volna a cél, ugye :)

Bog:

háhh, ez poén, biztos vagyok benne én is, hogy ugyanott ehettünk, a mi kajánk is rendben volt. hínnye, elírtam, köszönöm a javítást. ahogy nézem, nektek is nagyon elnyerte a tetszéseteket. pazar kis hely, nekem eszméletlenül bejött a kinti érzés, megspékelve egy kis egyetemista szabadsággal.

[ Szerkesztve ]

(#11) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

olálá! qrvajó :D

ti kis romkocsmás ellenzéki bölcsészek ;]

| Cicu & Cica IV | eladó: Yamaha HPH-PRO 300, GGMM M3 black, Logitech G910 Spectrum

(#12) hoffman_ válasza Mr.Csizmás (#11) üzenetére

hoffman_
(PH! nagyúr)

:R

a legbölcsészebb bölcsészek, akit valaha látott a világ :DDD

(#13) Mr.Csizmás válasza hoffman_ (#12) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

Berlinbe nem akarsz jönni? :DDD

| Cicu & Cica IV | eladó: Yamaha HPH-PRO 300, GGMM M3 black, Logitech G910 Spectrum

(#14) hoffman_ válasza Mr.Csizmás (#13) üzenetére

hoffman_
(PH! nagyúr)

neinnichtnichts :DDD Münchenbe megyek két hét múlva. wanna join? :D

[ Szerkesztve ]

(#15) Mr.Csizmás válasza hoffman_ (#14) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

no, ich need euromonies :D

(#16) hoffman_ válasza Mr.Csizmás (#15) üzenetére

hoffman_
(PH! nagyúr)

Münich lenni céges, fene a jó soromat :) viszont két hét múlva megint Lisboa, az nem lenni céges, az euromonies... :'( :D

[ Szerkesztve ]

(#17) bambano

bambano
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

ennyire sokszor szépen körülírni az ihb-t nagy teljesítmény :P

@netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#18) hoffman_ válasza bambano (#17) üzenetére

hoffman_
(PH! nagyúr)

akad némi rutin ^.^

egyébként annyira nem volt vészes egyáltalán :) a második háromnapos júniusban, na az már mástészta.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.