Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mrskatejoe válasza ViZion (#43) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

ez is jó cikk :K
tetszett

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#52) ViZion válasza mrskatejoe (#51) üzenetére


ViZion
félisten

Köszi! Jön a folytatás... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#53) mrskatejoe válasza ViZion (#52) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

kérdezni is akartam , hogy lesz e folytatás :)

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#54) Ton-ton válasza ViZion (#39) üzenetére


Ton-ton
tag

Ubuntu 10.04 LTS Firefox 11-el lényegesen lassabb mint XP SP2 Firefox 11.
Ubi alatt egy kissebb youtube fájl is akad szinte folyamatosan, illetve elég egy nagyobb HTML oldal betöltése, teljesen lefogja a gépet. Persze előfordulhat hogy a FF kiterjesztés, de így használhatatlan...
(EEE 701 alatt, ami ugyan nem egy mai gép, de szerethető)

http://qtp.hu

(#55) CPT.Pirk válasza Ton-ton (#54) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csinálj egy ramdisket, és engedd arra cachelni a Firefoxot, ez sokat tud segíteni. Meg érdemes lehet még a pipelineing bekapcsolása.
Amúgy az az eeepc alulról súrolja az Ubuntu igényeit, valami kisebb étvágyú disztrót kellene rajta használni. Ha már Ubuntu jellegű kell, akkor ott van a Lubuntu.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#56) JetiRulez


JetiRulez
őstag

A Puppy Linux kifejezetten jól hangzik. Főleg, hogy használaton kívül áll itt egy P3-as gép és az XP kifejezetten nyögve-nyelősen fut 650 MHz-en. Köszönöm az összefoglalót! :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#57) szekfizsolt válasza JetiRulez (#56) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Gondoltam kipróbálom a Pear OS-t, letöltöttem a 6.0 verziót, de virtualboxban nem indul. Megjelenik fekete alapon az X és nem történik semmi. Az iso-val lehet gond?

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.