Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daneeka


Daneeka
senior tag

http://www.hometracked.com/2007/05/29/all-linkin-park-songs-look-the-same/

Nekem az utóbbi lemezeik óta ez jut eszembe róluk :U

(#2) Foglalt név válasza Daneeka (#1) üzenetére


Foglalt név
addikt

A heavy metalosok meg nem használnak cimbalmot. Szörnyű :U ;]
Az írás nagyon hangulatos lett :R

[ Szerkesztve ]

(#3) Egorov


Egorov
aktív tag

Engem nem érdekel, hogy hasonlóak a számaik. Egyszerűen szeretem őket. Chesternek nagyon jó hangja van.
Csak így tovább :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) A@ron válasza Egorov (#3) üzenetére


A@ron
tag

Abszolút egyetértek. Linkin Park=királyság.

(#5) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Aki pedig nem ír ide az nyilván utálja! Címoldalra link pork-t rögtön levele.... jó hogy nem már tokio hotel-t publikáltátok a címoldalra! :DD

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#6) darkarthur válasza Porcupain (#5) üzenetére


darkarthur
senior tag

Azért van egy "kis" különbség!

Nem említeném egy lapon a kettőt! :((

Samsung S23 Ultra 5G

(#7) sh4d0w válasza Porcupain (#5) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tökmindegy Neked, miről írnak a címlapon? Tokyo Hotelról ugyanúgy lehet publikálni, mint bármi másról. A főszerkesztő dönti el azt, hogy egy írás kikerülhet-e a címlapra, vagy sem.

Ha Neked a Led Zeppelin jön be, akkor arról dobj egy írást...

https://www.coreinfinity.tech

(#8) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Nem kell lázadni, csak leírtam, hogy én ilyet nem raknék ki a címoldalra, vannak sokkal jobb írások is, amik nem kerülnek ki. ennyi...

Egyéb iránt, van személyes bejegyzés is. Ott nem zavart volna, de nem ennek címlapra kellett mennie! :DD

[ Szerkesztve ]

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#9) plus44


plus44
veterán

Kiváló írás. Tényleg van benne igazság. A zene azért van hogy hallgasd, összegyere a haverokkal, baromkodjatok, meg minden, de néha, azon kevés esetek egyikén, a zene maga, túlmutat az olyan egyszerű dolgokon, mint dob, gitár, zenekar. pogo agy hasonlók és valami nagyobb, mélyebb értelmet nyer. Tudom, mert velünk ugyanez van, csak mi Blink182-sok vagyunk.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem akkor vált véglegesen unszimpatikussá a zenekar, amikor a Guns N' Roses Sweet Child'O Mine-ját kezdték el parodizálni valamelyik koncertjükön. Ezek a srácok tehetségesek, de a Axl-ék nyomába sem érnek, semmilyen szinten.

(#11) ipavlidu! válasza Daneeka (#1) üzenetére


ipavlidu!
tag

Ehhez csak gratulalni tudok.

Kiemelni egy amugy kurvavaltozatos zenet jatszo zenekar szamaibol egy parat, amik hagyomanyosan kovetik a verse chorus verse felallast (mint a popzenek 99%-a de te csak ezt az egy oldalt lattad a temaban szal ennyi kozod van a dologhoz) es ez alapjan lehuzni. Az utobbi lemezek meg eppenhogy nem ezt a tendenciat erositik.

Finomabban legközelebb.

[ Módosította: Foglalt név ]

(#12) wednesday


wednesday
őstag

Én nem vagyok nagy Linkin fan, de nem is menekülök a számaik elől, szívesen hallgatom őket. Nekem a kedvenceim első sorba a régebbi időkből valók.
Azt viszont el kell ismerni, hogy Chesternek félelmetesen jó hangja van. :U

Highway To Hell
Slash-ékkel egy kis fellépés. :D

Home Sweet Home
Mötley Crüe-t is szeretek hallgatni. :)

(#13) PhoenixSzG válasza ^Clown (#10) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Ki mondta, hogy parodizaltak? Csak jatszottak belole egy kis reszletet.
Az írás pedig tetszett! :)

szerk.: Chester-nek tenyleg nagyon jo hangja van! Mar varom nagyon a Dead By Sunrise albumot :K

[ Szerkesztve ]

(#14) ^Clown válasza ipavlidu! (#11) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Kicsit vissza kéne venni a lendületből...

(#15) DarkByte válasza ipavlidu! (#11) üzenetére


DarkByte
addikt

Csak nyugalom, divat mostanság szidni az LP -t. Elég szétnézni kicsit a neten.
Mondjuk az tény hogy van valamennyi igazság az ilyen és ehhez hasonló paródikában: [link] bár ez már sztem átesett a ló túloldalára :)

Én és haverom nagyon bírom a zenéjüket, a legjobb kétségtelenül a Hybrid Theory albumuk és annak remixei (Reanimation), azóta kicsit populárisabb zenét kezdtek el játszani, de van a Minutes To Midnight trackekben is olyan ami megfog csak kicsit másként. Apropó, a Transformers 2 filmzenét ami most jött ki tőlük hallottátok már? New Divide Nem "hűde" kiemelkedő, de a klipp érdekes ezekkel a rossz videó tömörítési effektekkel. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) tipuka


tipuka
addikt

amikor megláttam hogy Linkin Park egyből rákattintottam a a témára :D
én is jó pár éve szeretem a zenéjüket

(#17) Klemice


Klemice
senior tag

Na én már régesrég kinőttem az LP-ből

(#18) plus44 válasza Klemice (#17) üzenetére


plus44
veterán

"Na én már régesrég kinőttem az LP-ből"

Nem hiszem, hogy korhatárhoz lenne kötve. :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) Gordiann válasza plus44 (#18) üzenetére


Gordiann
őstag

Ezeket a "kinőttem" kijelentéseket én is utálom....
Volt egy haverom, aki kijelentette, hogy ő már kinőtt a rockzenéből....
(most bulizni jár és dance-et hallgat).
Huh... mondom bmeg... :Y

A Linkin Park 2 albumát szeretem:

Hybrid Theory, még ezzel kezdtem zenei érdeklődésemet. (most már Genesis,Peter Gabriel, Pink Floyd, Dire Straits, ...ilyesmiknél tartok, fejlődött az ízlésem :U )

Tanuláshoz zúgatni kellemes számomra a Reanimation.
A többi album nem jött be.

Üdv

(#20) DonK


DonK
aktív tag

Tetszik az írás, amolyan melankólikus. 2000-2001 környékén én is hallgattam őket, még olyan tipikus fekete, kapucnis 1500 ft-os pulloverem is volt, amin a szitakötőszárnyű lándzsás mávos kerékütögető fószer is rajta volt. Azóta már én is inkább elektronikus zenei vonulatot kedvelem, azonban a kedvenzeim még mindig a Pink Floyd, Deep Purple, Schiller (talán ez a legjobban).

Csak így tovább!

(#21) plus44 válasza Gordiann (#19) üzenetére


plus44
veterán

Kinőni a gyermekbetegségeket lehet, na meg a ruhát.:D

Nekem nincs kedvenc albumom az LP-től, mind1 nagyon ott van.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) gabor85 válasza ipavlidu! (#11) üzenetére


gabor85
őstag

Nyugika! Nem kell rögtön beleesni az arcába. Ennél jobbat nem tudott írni, no ;]

(#23) Klemice


Klemice
senior tag

Úgy nőttem ki belőle, hogy sokkal igényesebb zenekarok is vannak rock téren, nomeg elcsábul az ember a keményebb zenét terén.
A tüc-tüc zenéket pedig utálom, egyedül a daft punk bejövős.

(#24) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

LP forevah. Örök kedvenc... Egyik álmom eljutni koncertjükre.. magyarországon elképzelhető valaha?:S

(#25) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem kedvelem a zenekart, ez tény. Az is tény, hogy szívesen meghallgatom őket. Ami a zenét illeti, mindenevő vagyok.

Ami erre a bejegyzésra sarkallt, az az írás minősége, hangulata. Szívesen olvastam, közben produkálták magukat a srácok. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Már pedig ki lehet nőni, én két ismerősömet is láttam ,ahogy halál metálosokból áttértek a rap-re és d&b-re. Egy harmadikat nem láttam, de ő is fekete ruhásból lett diszkós. bár ez utóbbi csaj.:D Pedig nem divatból voltak rockerek, csak hát az ember változik és vele a zenei ízlése is.

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#27) Egorov válasza A@ron (#4) üzenetére


Egorov
aktív tag

Igaz. Én jobban szeretem a koncerteket. Sajnos nem volt még alkalmam élőben látni őket, de koncertfelvételen nagyon sokat hallgatom a zenekart. A kedvencem New York-ban volt. Most is azt hallgatom. :C
De a texasi is nagyon jó lett :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28) Magnum_


Magnum_
nagyúr

óóóó, de jó volt 8.-ban a Crawling... nem gyűjtöm már a számaikat, az H.T és a Meteora megvan, főleg a H.T sikerült szerintem jól, de azok a zenéik is jók, amik klip formában megismerhetőek. (biztos a többi is, de az már kimaradt nekem). mindesetre nosztalgia-érzés fogott el, ahogy olvastam, mert hozzájárultak, ahogy eltelt 6 év a gimiben.. :U
a Miami Vice c. filmet leginkább a Numb/Encore miatt vártam. utólag csak a zene ért benne vmit.

I humbly and respectfully decline™

(#29) Daneeka válasza ipavlidu! (#11) üzenetére


Daneeka
senior tag

Jelzem az utolsó lemezükön kívül mindet megvettem, vagy cd-n vagy kazettán, szerencsére később hangszert fogtam a kezembe és kinyílt a tekintetem egyéb, "szofisztikáltabb" zenekarok felé. :U

(#30) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Személyes és szubjektív véleményem az, hogy ez a zenekar borzalmas. De persze ez ízlés dolga. Rocknak puding, popnak nem tudom...
Nekem végigfut a hideg a hátamon. :)
De nem kell ezen vitázni, mindenki hallgassa azt amit szeret. :)
Persze van akinek a zene csak azért kell hogy ne legyen csönd, meg legyen mire dudorogni, (erre jó lehet ez is) de van olyan is akinek lelki táplálék, és fél napig se bírja nélküle.. pl. én. :)

(#31) Seraph 16 válasza FoxiestFox (#30) üzenetére


Seraph 16
őstag

Szerintem a Hybrid Theory iszonyat jó lett és a meteora sem volt rossz. Amik ezután jöttek, azok viszont nagyon gyengék (legalábbis nekem nem jöttek be).

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#32) FoxiestFox válasza Seraph 16 (#31) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mondjuk dereng hogy volt 1-2 számuk, ami tetszett, de gyorsan ráuntam.

(#33) joey04 válasza A@ron (#4) üzenetére


joey04
titán

Ennyi! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) LLKobe


LLKobe
veterán

Én is sokat hallgattam anno, mikor még az első albumuk megjelent. Azóta csak esik a színvonaluk, de be kell látni hogy az első album közel tökéletes volt.

Aki szereti az ilyen dallamos rockot, tudom neki ŐKET ajánlani, nagyon színvonalasak!

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#35) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem rossz együttes, egy időben én is sokat hallgattam a számaikat. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#36) orbano válasza plus44 (#18) üzenetére


orbano
félisten

dehogynem. ahogy öregszik az ember, egyre közelebb került Iste... a Jazzhez :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#37) plus44 válasza orbano (#36) üzenetére


plus44
veterán

:D imádom a Jazz-t.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#38) HavocS


HavocS
senior tag

Ó, a jó öreg Hybrid Theory... tizenéves koromban mennyit hallgattam... sajnos már a Meteora is kicsit gyengus volt, de amit azóta művelnek, az katasztrófa :( Szomorú, hogy ebbe az irányba mentek el...

(#39) joey04


joey04
titán

Én is úgy gondolom, hogy a Minutes to Midnight gyengébb mint a régebbi albumok, de még az is jól sikerült.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) varga911


varga911
senior tag

Nekem nagy a gyanúm hogy az énekesnek a hangját eléggé felturbózzák a stúdióalbumokon, mert ami élő videót láttam róla ott mind borzalmasan hamis és gyenge volt.

Egy zenekart szerintem az alapján lehet legjobban megítélni hogy élőben mit nyújt.

(#41) aphra2 válasza Porcupain (#26) üzenetére


aphra2
aktív tag

Ha valaki "halál metalos"vagy rock rajongó, az az életbe nem tér át a rap-re, vagy másra, ha igen akkor csak divatból volt az.
Persze ez nem jelenti azt ,hogy más zenéket nem hallgat meg, dehogy áttérni :Y

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#42) stangli


stangli
senior tag

A New Divide klipjük elég jóra sikeredett... Remélem az új albumjuk is ilyen lüktetően energikus lesz :)) :))

(#43) P00By


P00By
nagyúr

Én 2000-ben hallottam először őket, azóta is nagy szeretettel hallgatom az albumokat :)

(#44) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Sziasztok!

Hát, sok hozzászólás érkezett, aminek örülök. Most válaszolgatnék is rájuk. :K

Daneeka-#1: Ez elmondható bármiről ezen a világon. A BMW-k is egy kaptafára készülnek, mégis mindenki odáig van miattuk, sőt még vissza is, ennek pedig az "oka" a részletekben rejlik.

Foglalt név-#2: Köszönöm! :R

Egorov-#3 és A@ron-#4: :K

Porcupain-#5-8: Tulajdonképpen a címlapra is azt írok, amit csak akarok, ha azon írás átcsúszik azokon a kritériumokon, amelyeket felállítottak. Ha ez megtörtént, akkor már nem hiába pötyögtem. Másrészt pedig az írás nem csupán a Linkin Park-ról szól, hanem arról, hogy milyen kapcsolat fűz a haverokhoz, a világhoz, illetve másmegközelítésből ez egy szimpla köszönetmondó írás. ;)

plus44-#9: Köszönöm szépen. Akkor Ti is hasonló cipőben járhattok. :)

^Clown-#10: Ízlések és pofonok. Viszont dicsérendő, hogy nem küldöd el őket és rajongóikat melegebb éghajlatra, hanem csak szimplán unszinpatikus. :R

wednesday-#12: Chesternek tényleg nagyon jó a hangja, ez nem vitás. :K

PhoenixSzG-#13: Köszönöm!

DarkByte-#15: Mindig is volt olyan, akinek nem tetszett. A video amit linkeltél tükrözi, hogy mennyire túlzásba tudják vinni a "vélemény kifejtést" az emberek. Most nem csak pro, hanem kontra is, mert a kommentárok között is akad pár "elmehetek". Mintha attól, hogy "most jól megmondja", bármit is elérne vele, és attól változna a világ.

tipuka-#16: :R

DonK-#20: Köszönöm! Én inkább a rock felé tendálok, de mást is szívesen meghallgatok. Fordult már elő velem, hogy discoból mentem élőzene koncertre... :D

Vakegérke-#25: Köszönöm, hogy így gondolod! :R

dying_star-#30: Köszönöm a véleményed. A zene szerintem egy tág fogalom. Sok felöl meg lehet közelíteni, és sok féle reakció létezik. Nekem például hangulatfüggő, és ettől is függ, hogy most olyan zenét hallgatok, amely táplálék a lelkemnek, vagy olyat, amely csak elnyomja a gondolataimat, vagy esetleg olyan amely pont tanakodásra ösztökél. Változó. A Linkin Park nekem egyenlő a barátaimmal, mert rájuk, és azokra az időkre emlékeztet, amikor még az volt a legnagyobb problémánk, hogy vajon a tegnapi lánynak a suliban milyen is volt a szemeszíne.

De visszatértve a zenére(, hogy mutassak mást is), ez a zene is nagy kedvencem:[Berserk - Sign]

Egyelőre ennyi. Köszönöm mégegyszer az eddigi hozzászólásokat! Jó éjt!

Üdv. H

(#45) Ősember válasza Gordiann (#19) üzenetére


Ősember
őstag

fejlődött az ízlésem - ne haragudj meg érte, de ez olyan beképzelt dolognak tünik. mit értesz az alatt, hogy fejlödött? :F egyszerüen más lett az érdeklödési köröd, ennyi. ez ugyan az, mint amikor itt más is megemlitette, hogy ö kinötte a linkin parkot... nevetséges :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#46) GabN73


GabN73
addikt

fuh örülök hogy valaki erről is írt :R
Egyik fav zenekar.
Nem minden zenéjük a kedvencem de azokat is meghallgatom néha.

LP mellett még hallgatok:Pechno,trance,electro,metál,rock ....
Szóval meghallgatom a Metalicát ,Paul Oakenfoldot meg még sok más műfajt és ha nekem ez tetszik...akkor ezt hallgatom....
Ember választja zenéjét vagy fordítva.Zene választja emberét... Valakinek az mászik be a fülébe de van olyan ember aki nem szereti azt....
Szerintem fölösleges más szopulása mert ő most LP-t hallgat vagy vmi mást....


Aki nem ismerné ajánlanám figyelmébe [link] szóóóval....

(#47) Egorov válasza stangli (#42) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ez olyan, mint a what i've done :) De ez is tetszik nagyon.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#48) ipavlidu! válasza varga911 (#40) üzenetére


ipavlidu!
tag

Ugy mondom, hogy az egyik kedvenc zenekarom, hogy tenyleg eleg rosszak eloben (a felvetelek alapjan, valszeg ha ottlennek szettorzulnam a fejem). De ha egy egyuttes jo zenet tud csinalni studioban is, siman jok, meg ha nem is tudjak jol eloadni. Tudom hogy ez most hulyen hangzik de ha akarhogyis el tudnak valakihez jo zenet juttatni akkor szvsz jol csinaljak.

Amugy eleg sokan visszairtak hogy vegyek le a tempobol, de szerintem az elso kommentelot leoszto hsz-em teljesen jogos volt, mert o nem azt mondta hogy -"hat nekem nem tetszik, izlesek es pofonok", hanem kb. lefikazta anelkul hogy ismerne, es lehet hogy valakibol ez meg azt valtja ki hogy hallgat egy ilyen gyo.... ize, kis rosszcsontra es meg sem hallgatja a zenejuket....

[ Szerkesztve ]

(#49) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Bocs a duplazasert, nem tudok mar szerkeszteni, de ez meg kikivankozik: egy kicsit ego-centrikus kommentek amelyikek azt irjak le, hogy hat persze, a zene az teljesen az izlestol fugg, de azert en ezt meg azt hallgatom, es azert mert ez nem csak valami ami megy a hatterben hanem mert ez lelki taplalek. Szerintem a legtobb embernek ilyen a zene, es nem csak annak aki azt hallgatja amit eppen a kedves hozzaszolo. Most ezt azert nem cimezem senkinek mert tulajdonkeppen szandekosan ertettem felre a kommentjet, nem is akarok offenzelni, az egesznek a lenyege az akar lenni hogy eleg sok olyan ember van aki igy fogja fol a dolgokat, es ez szerintem eleg nagy faszsag....

[ Szerkesztve ]

(#50) FoxiestFox válasza Hasek (#44) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Igen az is igaz, hogy sokszor hangulatfüggő, mit hallgat az ember...
Hozzám a szimfónikus-metálos-gótos-melankólikus dolgok állnak közel, de egy Groove Coverage-nél jobban semmire nem tudok elaludni. :D
Szóval engem sem érhet a szűk látókör vádja, mert az ilyen industrial-synthpop-EBM-blackmetal-gothmetal-ok mellett szinte bármit meghallgatok, ami jó, igényes, dallamos, műfajtól függetlenül. Bár kétségkívül az említettek állnak közel hozám, de például a régi időkből a Papa Roach egyik albuma is nagyon bejövős volt nekem.. talán az az egyetlen zene a régi önmagam ízléséből, amit még néha-néha előveszek, és tetszik is. :)
Múltkor viszont bekapcsoltam a TV-met.. (nem szokásom..) és a VIVA-ra tévedtem... te jóóó ég amit mostanában "zene" néven adnak el... csodálkozunk még, hogy minden érték kiveszik a világból, mikor a legtöbb "zenekar" és "sztár" megb@ssza a zenét..
Ma már a legöbb embernek csak arra kell a zene, hogy legyen mire picsát rázni partyzás közben.
És a selejt között egyre nehezebb felkutatni az értékest.
Na, monológ OFF.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.