Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GrandeP


GrandeP
őstag

ÉS ez miért nagyszám?
Egy sima matrica is ugyanezt a hatást keltheti egy kingstonon... még számot is lehet belevésni. :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2) sTERNI


sTERNI
senior tag

Ez a pici rés is rég várt már arra, hogy valaki betömje :)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#3) spirit007


spirit007
senior tag

A cím alapján én valami vibrációs képességet társítottam gondolatban a pendive-hoz ... :B :DDD

(#4) bteebi


bteebi
veterán

Hát ez nekem nem bejövős (de lehet, hogy csak azért nem, mert nem vagyok nő :D). Meg számomra annyira ez a 14/6 MB/s olvasás/írás se annyira meggyőző (bár nem is rossz azért), bár ez a nőket úgyse érdekli annyira.

Épp pen drive-ot akarok venni magamnak, sokat szenvedek rajta, hogy milyet vegyek. Aztán feltaláltam a spanyol viaszt :DDD : 8 gigásat még érdemes venni (valszeg épp akkorát fogok), 16 gigásat még talán, de 32 gigás helyett már inkább egy 2,5"-es vinyót vennék - gyorsabb is, és szerintem még kellően kopakt is.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) kariad


kariad
senior tag

De valami gyémántott is tehettek volna bele és még drágábban adhaták volna! :DDD

(#6) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Érdekes, dolgoznak a marketingesek rendesen? :D
Limitált darabszám és kapacitás, ez kell a hölgyeknek :F

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Pedig már reménykedtem, hogy valami Hello Kitty edition lesz! :DDD

(#8) mephi666 válasza spirit007 (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is valami teljesen másra gondoltam... csak hát elég cink lenne munkahelyen pl prezentációnál, hogy benyúl a retikülbe, aztán kiveszi és berakja a gépnek, majd lenyomja a pps bemutatót :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) shteer válasza juliabrilke (#7) üzenetére


shteer
titán

vagy minimum egy PRADA felirat :)

..szerintem jónak tűnik

(#10) BITBOYS válasza juliabrilke (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

Esetleg DKNY :)

Tyberius: Biztos beragadt rengeteg 8GB-os pendrájv, esetleg olcsón jutottak hozzá párezer db-hoz :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) Tyberius


Tyberius
aktív tag

Kolléganőmnek pont ilyen van, csak rózsaszín négyszögek nélkül... a PNY nem csinált mást, mint fogta egy meglévő modelljét, és rátett két matricát - nesze neked női pendrive :DDD

(#12) Integra válasza Tyberius (#11) üzenetére


Integra
titán

meg +10% felár:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) Depression


Depression
veterán

Hát igen, mások vagyunk. Nálam a nőiesség csinos és elegáns, nem pedig rozsaszín össze-visszaság. Ez inkább Paris Hilton és társainak való.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#14) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Eddig is voltak csúnya pendriveok, nemtom ez mitől jobb? :)

...

(#15) juliabrilke válasza Devid_81 (#14) üzenetére


juliabrilke
addikt

Hoppá! Az alsó sorban azért vannak gyöngyszemek! :DDD

(#16) simonzé válasza bteebi (#4) üzenetére


simonzé
addikt

Nem tudod mi érdekli a nőket. Láttad már Dexter barátnőjét? Ő pl. heggeszt.

Épelméjű hím nem néz rá erre a cuccra, így maradnak a női vásárlók, ismerek olyat aki ölne egy ilyen józsaszín biszbaszért.

I don't fit in. I fit out.

(#17) X@b3e


X@b3e
addikt

Kis helyen elfér - na akkor ezt nem nőknek tervezték, mert tuti első nap elveszítik ;]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#18) Devid_81 válasza juliabrilke (#15) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Vannak beza! :DDD :C

...

(#19) Puma K válasza Devid_81 (#14) üzenetére


Puma K
veterán

Az utolsó képen lévő pendriveok elég durvák! :Y
Még talán vennék is egyet szigorúan csak azért mert FUN! ;] :DD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20) TK36


TK36
aktív tag

Málnaillatú pendrive rulez. :P

De ha már hölgyeknek is szánnak ilyeneket - és az nagy piac -, akkor miért csak 8GB-os kivitelben lehet kapni?

[ Szerkesztve ]

(#21) Egzee


Egzee
őstag

Biztos nem 500 darabot gyártottak belőle... Jó olcsó!!! :Y

(#22) waverider


waverider
senior tag

hogy ez milyen unpraktikus, bárhova illeszti be az ember, minimum 3 portot takar ki egyszerre :W

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#23) syC


syC
addikt

:D Jómagam is másra gondolt a cím olvasatán :D

Mindegy, azért pendrájvok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.