Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Azt hittem először, meg másodjára, hogy nem működik a PH oldala. Aztán csak rájöttem hogy kb három oldalt kell legörgetni, mert akkora reklámot sikerült rakni a címlapra. Csak gratulálni tudok hozzá, ugyanúgy mint a dinamikusan generált kódot a reklámokhoz. Elég gyatra kísérlet az adblock-ok átveréséhez, nem igazán működik.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) Taranti


Taranti
senior tag

Én túl rövidnek tartom a termék megnevezését. Elfért volna még néhány mondat mondjuk az Örömódából... ;]

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#3) schawo


schawo
titán

Inkább nagyszériást kérünk.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4) Zotya84 válasza schawo (#3) üzenetére


Zotya84
őstag

Abba nincs elég pénz, hisz nem lehet róla, hogyismongyák?, extraprofitot húzni... :D

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#5) [CsuCsu] válasza Zotya84 (#4) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Konyorgom, az 'extraprofit' kifejezest hanyagoljuk mar egy ertelmes embereknek szolo forumon.

(#6) ceia


ceia
őstag

Szerintem elég giccsen néznek ki. Még jó hogy csak limitált. Bár engem egy darabig nem érint a ram, most vettem 16GB Kingstont :)

        it's more fun to compute

(#7) rottenbull


rottenbull
senior tag

Ezeken tisztan latszik, hogy szegeny embereknek keszultek, en megvarom a keramia boritasu Hublot kiadast.

(#8) zzola


zzola
félisten

Nekem tetszik, csak az ára....

(#9) [CsuCsu] válasza zzola (#8) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ezt most ugy kell nezni, hogy ezek a termekek az atlagos kocagamernek vagy szakembernek munkaallomasba total haszontalanok ar/ertek aranyt tekintve. Egy celjuk van: csucsok dontogetese kulonbozo benchmarkokban extrem tuningkorulmenyek kozott.

A tudast es a tokeletesen sikerult darabok valogatasanak koltseget tekintve meg csak nem is mondhatoak tularazottnak. Limitacio is valoszinuleg ezert kerult oda, mert sokba van egy ilyen a cegnek. Miert eri meg nekik akkor? Ez itt kerem szepen total marketing, a gyarto a sajat termeket akarja latni a benchmarkok elen. Ha tul olcson adna, nem a tuningosok vinnek el a keves peldanyszamot. Tul dragan senki sem venne.Meg merem kockaztatni, hogy minden ilyen csomagon akar bukik is a gyarto.

(#10) tailor74


tailor74
őstag

Csúnya, ellenben drága..

Nagy biznisz most ez a memória piac. Elviszi a mennyiséget a mobil ipar... hát persze, másfél-kétszeres áron azért csak akad elegendő, akár ilyen "limited edition" cuccokra is. :N

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#11) Zotya84 válasza [CsuCsu] (#5) üzenetére


Zotya84
őstag

Jó'vanna, nem lehetett kihagyni... :D

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#12) zzola válasza [CsuCsu] (#9) üzenetére


zzola
félisten

A Dominator szeria amúgy is túlárazott, szerintem a G.Skill Trident olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

(#13) GeryFlash válasza [CsuCsu] (#5) üzenetére


GeryFlash
veterán

*Könyörgök.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#14) Pöttön válasza zzola (#12) üzenetére


Pöttön
őstag

Hát igen..
Csak viszonyításnak, én márkán belül vettem 2x8gb 3200Mhz CL14 Corsair Vengeance LPX Red ram párost 38k-ért 1 éve 10 év garival.
Mondjuk hozzá kell tennem, hogy elég jó áron tudtam beszerválni, és azóta durván elszálltak a ram árak sajnos... :(

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#15) kuniS


kuniS
újonc

Véleményetek szerint ezek mennyire közelítik meg a G.Skill ramokat? Pont most keresek ddr4-es 3200mhz-es 2x8-as kitet.

"CY@"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.