Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sTERNI


sTERNI
senior tag

Limitált szériás ram... te jó ég :U

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2) ész ventura


ész ventura
aktív tag

Picit sz@r az időzítés, de sebaj mert csak néhány bloodysteve-nek lesz ilyen! :)

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#3) Stiky válasza ész ventura (#2) üzenetére


Stiky
senior tag

"bloodysteve -nek" :DDD

Limitált. Gondolom... biztos legyártottak belőle vagy 4 millió darabot ;]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

bloodysteve-eknek nem fog kelleni, mert nem elég drága és nem villog a szivárvány színeiben... az időzítésen lehetne faragni :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) as_Rock válasza ész ventura (#2) üzenetére


as_Rock
őstag

Picit :DDD
Szutyok 1066-os Kingmaxok 5-5-5-öt tudnak alapból :K

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#6) Balinov válasza mephi666 (#4) üzenetére


Balinov
félisten

bloodstevenke csak messzirol szagolja, esetleg nyaggatja majd father-of-bloodsteven-t, hogy amerikai utjarol hozzon neki ilyet a fa ala, mer' a Newegg meg Kanadaba se nagyon szallit, nemhogy a tengeren innenre..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7) westlake


westlake
félisten

ideznek a newegg.com-rol egy idevonatkozo kitetelt:
"limit 100 per customer"
ez olyan lehet, mint a legtobb limitalt peldanyszamu elelmiszer.. (udito, csoki, stb).. pure parasztvakitas :U

Play nice!

(#8) mephi666 válasza Balinov (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy rendelnek egyet az ebay-ről valakitől, aki kidobja az időzítése miatt :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) total90


total90
veterán

Nekem ilyen van csak kékben de nálam az időzítés 5-5-5-18 ja és 1.8 V :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) shteer válasza total90 (#9) üzenetére


shteer
titán

neked nem ilyen van kékben, ez 4GB KIT :)

olcsó, de a marketingje vicc :DDD gyártó honlapjáról:

[I]

Don't miss out on your chance to own Kingston's LIMITED EDITION Black HyperX® modules. These black heat spreaders are available for a very limited time through October, so get them while they last!

Pick up the enthusiast and gamers' choice for memory, and the #1 selling SKU with the limited edition black heat spreader. There's no doubt that they'll become collector's memory in years to come.

New, limited color, same great quality!
When you need reliability at the fastest speeds for gaming and overclocking, look no
farther than Kingston ® HyperX. HyperX modules are specifically engineered and designed
to meet the rigorous requirements of PC enthusiasts.

[/I]

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#11) sNORh


sNORh
addikt

Hát ez gyenge penge azekkel az időzítésekkel.. 2V :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#12) MasterDeeJay

Sztem ez egy nagyon jó marketinghúzás. Eladják a trágyább modulokat limitált szériába. Akinek kell a szép(?) hűtő az megveszi.

Nekem a Geil ultra 2x2gb-os visz 1066-ot 5-5-5-15-n szintén 2v-on és az csak 800-as gyárilag. Került 22k-ba.
Most egy mezei black dragon 4gb kit 15-16 körül van, és sztem aból is ki lehet szedni 1066-ot.

(#13) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Szerintem így akarják kiszórni a raktárakból a szarul sikerült mem. chipeket. Ugyanis a CL7 nagyon xar időzítés egy DDR2 1066MHz-estől, a 2.0V meg sok. Szóval eladják a xart szépen becsomagolva, old spice-szal befújva.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#14) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Mint a Crysisben!

Maximum marhaság! :DDD

(#15) total90 válasza shteer (#10) üzenetére


total90
veterán

Tényleg...kicsit elnéztem a GB-okat :B Szal nekem 2BG KIT van :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#16) Ste válasza sTERNI (#1) üzenetére


Ste
addikt

pont az mondja, akinek limitált szériás gyermekei vannak? :D

(#17) Sanyix


Sanyix
őstag

vakulj földművelő

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#18) mephi666


mephi666
nagyúr

pedig az okos marketingesek tudhatnák, hogy bloodsteven-éknek a fütyköse csak a bögyös pixellányokra meg a villogó memóriákra áll fel...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) Pokolika


Pokolika
tag

Én inkább a kis oldalt Newegg.com szeretném nagyon....
Rendelnék pár cuccot,árak elég durvák,kár hogy nemtudok...
A RAM az meg egyenesen röhej 2V úristen :Y
Ilyen ratyi időzítéshez

(#20) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Az a gáz, hogy a marketingesek manapság már nyíltan merik hülyének nézni az embereket.
A szomorú pedig az, hogy lehet is.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#21) Levin01


Levin01
őstag

Nem nagyon értem, hogy mi ebben a hű de nagy szám. Lehet 1066-os ramot kapni 4-4-4-12-es időzítéssel is kapni és ahhoz is "csak" 2,1v kell. :U

(#22) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Hehe!
Most nagyot alkottak! :C :C :R :R

...

(#23) juliabrilke válasza Devid_81 (#22) üzenetére


juliabrilke
addikt

De ne felejtsd el, hogy black edition ramok és nem neked kellett ecsettel befesteni a bordákat! Azért ez nagy szó! :DDD

(#24) Hunter2 válasza mephi666 (#4) üzenetére


Hunter2
addikt

tesómnak rendeltem Black Dragon ramokat amellett hogy ennél jobb időzítései vannak még szép bucsusan világítanak a rajta levő sárkány szemei(persze ezt akkor nem tudtam).Igazi BloodieStevie Edition.

Jah DDR800-CL4 2.0V-os gyárilag de simán megy 1066 CL5-ön 2.0V-on.

[ Szerkesztve ]

(#25) oettinger01


oettinger01
őstag

még jó, hogy csak amerikai piacon lehet kapni máshol a kutyát sem érdekelné ez a fos ;]

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#26) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Gondolom azért limitált, mert ilyen szar ramokat már nagyon nehéz ma legyártani... :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#27) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Aki méltatlankodik, az mutasson mondjuk neweggen egy másik gyárilag 1066MHz-es 2x2GB-os kitet olcsóbban. Aminek gyárilag 5-5-5-15 a késleltetése 1066MHz-en, mind másfélszer ennyibe kerül.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#28) domi007 válasza FehérHolló (#27) üzenetére


domi007
őstag

Viszont gondolom ez is megy 5-5-5-15-ön ergo ez a legolcsóbb RAM kit, ami ennyin megy ;]
Ja, és ráadásul limited edisön!
:DD

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#29) FehérHolló válasza domi007 (#28) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én azért nem tenném rá a holnapi ebédemet, de még a reggeli almámat sem, hogy nagy átlagban mennek 5-5-5-15-ön ezek a jószágok.

Skynet is real. It's called Google.

(#30) Balinov válasza Picturemaker (#20) üzenetére


Balinov
félisten

nem az a b**i, aki hatulrol tolja,hanem akit hagynak seg**beqr***i..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31) lezso6 válasza FehérHolló (#27) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez a 1066MHz csak parasztvakítás. Szvsz semmivel se gyorsabb (sőt lehet,hogy lassabb) a 800-asoknál, mivel baromi nagyok az időzítések. Ennek a cuccnak annyi létjogosultsága van, mint egy 1333MHz@CL9 DDR3 KITnek. :U

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#32) BRinyo válasza lezso6 (#31) üzenetére


BRinyo
aktív tag

Azért kicsit olvassál utána, mielőtt hülyeségeket írsz.
DDR2-800 azt jelenti, hogy a modul 6,4GB/s átvitelre képes. DDR2-1066 pedig 8,5GB/s. Míg mondjuk a DDR3-1333 10,6GB/s. Szóval akkor melyik is gyorsabb?
A CL érték pedig késleltetést jelent. DDR2-800 CL5: 12,5ns DDR2-1066 CL7: 13,13ns DDR3-1333 CL9: 13,49ns vagy pl ugyanez CL7-tel: 10,5ns
Úgy tudom az időből a minél kisebb a jó, átvitelből meg a minél nagyobb. Az pedig, hogy ez nem mindegyik progin mutatkozik meg, nem a memória hibája és nem is biztos, hogy a programé...

[ Szerkesztve ]

(#33) FehérHolló válasza BRinyo (#32) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mutass egy olyan ma kapható procit, ami alap órajeleken (vagy akár legfeljebb 20%-os túlhajtással) egy DC-ben hajtott 800MHz-es memóriapár max adatátvitelét (12.8GB/s) kihasználná.
Vehetsz minden nap 2 kilo kenyeret, ha fél kilotól jól laksz és a többi csak pénzkidobás.

Skynet is real. It's called Google.

(#34) BRinyo válasza FehérHolló (#33) üzenetére


BRinyo
aktív tag

Gondolom jól fog jönni ez az új 4-8 magos procikhoz. De nem tudom miért fáj, hogy jobb az új technika. Az meg hogy drága az elején, egy játékszabály ebben az ágazatban...
A kenyér csak azért rossz példa, mert a memóriacsatornák telítettségét és forgalmát nem tudom mérni, szemben az éhségérzetemmel...

(#35) FehérHolló válasza BRinyo (#34) üzenetére


FehérHolló
veterán

De azt például tudom mérni, hogy egy FSB-nek, vagy egy PtP összeköttetésnek mekkora a maximális áteresztő képessége. Sőt, pontosabban lehet mérni, mint az éhségedet. ;)
Egyébként az aktuális forgalmát is tudod mérni, legfeljebb nem otthon, hanem megfelelő digitális jelanalizátoron mérőkártyán keresztül, vagy ilyesmi módon.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#36) lezso6 válasza BRinyo (#32) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"DDR2-800 CL5: 12,5ns DDR2-1066 CL7: 13,13ns DDR3-1333 CL9: 13,49ns"
Itt csak én látom, hogy növekszik a ciklusidő? :U

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#37) BRinyo válasza lezso6 (#36) üzenetére


BRinyo
aktív tag

Mellette azonban van egy többszörösére gyorsult adatátvitel is. Ez kb olyasmi, mint a vinyóknál az elérési idő. Lehet hogy később éred el, de 2x gyorsabb szinte az előzőnél. Meg mondjuk nézzünk egy kezdeti DDR2-533 CL6-ot: 22,55ns. Tehát majd 2-3 év múlva beszélgethetünk ezekről a nanosec-ekről a ddr3 esetében. Ha akkor sem tudnak lemenni 10ns alá, akkor mondhatod, hogy vmi gáz van. De így egy év után egy ddr3-1600 cl7 modul elég gyengén muzsikál a maga 12,8GB/s átvitelével és 8,75ns-os késleltetési idejével. Ugye? Mert kapni lehet ilyet, azt persze hagyjuk, hogy mennyiért. Jelenleg a ddr2 olcsóbb, de nem gyorsabb, mint a ddr3...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.