Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

melyek használatával elkerülhetővé vált az iPhone térerejének lecsökkenése, eltűnése.

Ez a mondat biztos jó így? Egy "kiküszöbölése" szó hiányzik szerintem :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Xero


Xero
nagyúr

Nem azért a két forintért, de ez a rész minimum félrevezető, de legalább is marhaság:
"A legendás „Just avoid holding itt hat way”, avagy „Ne úgy fogd” mondat óta sok víz lefolyt a Dunán, s azóta már minden Apple iPhone tulaj tudja: új telefonhoz új tok dukál! Az Apple „Antenna-Gate” után futótűzként kezdtek el terjedni a „kacifántosabbnál érdekesebb, de annál esztelenebb” tokok, melyek használatával elkerülhetővé vált az iPhone térerejének lecsökkenése, eltűnése."

1. 4S óta semmi ilyen probléma nincsen.
2. Nem minden tulaj rohangál tokokért. Teszem is magasba a kezemet 5+ év iPhone használattal egy darab tok vagy fólia nélkül.

Amúgy a termék nem rossz ötlet, de úgy lett volna az igazi, ha lehetőleg a lencsétől minél távolabb pakolják a teljes fényforrást.

[ Szerkesztve ]

(#3) leviske


leviske
veterán

Hülye kérdés, de ez nem egy tipikusan Mobilaréna hír?

(#4) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Na ez végre jó ötlet.bár ennyi boldog embert mint a videóban. :W
Na igen a hoffmanos mályvacukor....

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#5) Tomcat válasza leviske (#3) üzenetére


Tomcat
őstag

Off: Szerintem is inkább odavaló.

On: Az ötlet értékelendő ahogy a sötét témákat az eszköz megpróbálja begvilágítani, csak a képérzékelő nem tudja azt kellően kihasználni. Más kérdés hogy a legtöbb embert jobban zavarja ha az arcukba világítanak folyamatosan a vaku 2-3 rövid villanásáhozhoz képest. :)

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#6) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Azért azzal tisztában kell lenni, hogy a kialakítása nem azért ilyen, mert körvakut akar imitálni, hanem mert így lehetett jól elhelyezni a LED-eket, hogy ne vastagítsák az eszközt. Ilyen távolságnál és ekkora világítófelületnél nincs jelentősége a felület alakjának, bár nem pontszerű, de nem is áll messze tőle. A picike körvakukat inkább makróra használják. A portréra, műteremben használt körvakuk és körlámpák 5-ször ilyen átmérőjűek, hogy nagyobb távolságból is jelentősen csökkenjenek az árnyékok.

(#7) royalka válasza Tomcat (#5) üzenetére


royalka
őstag

Én se szeretem ha a képembe világítanak, de ez sztem még barnítana is az arcomon. :)

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#8) htc07


htc07
addikt

Szerintem nem sok értelme van annak, hogy a videóban a vaku nélküli képeket hasonlítják össze a tok villanójával készült képekkel, kb. annyi értelme mint sötét szekrény vs. verőfényes nyári délután. Egyébként jó ötlet

[ Szerkesztve ]

(#9) gyurcio


gyurcio
tag

Egyszerű de nagyszerű ötlet.

(#10) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nekem tetszik. Mondjuk utálok külön cuccokat töltögetni, de sokat fotózom, és az iPhone egész jó ezen a téren. :C

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#11) Tomcat válasza royalka (#7) üzenetére


Tomcat
őstag

Szerintem senki sem szereti. A fimben lévő alkalmi szereplők is csak a minimális gázsi kedvéért vállalták a megpróbáltatást. :D

Tomcat

(#12) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Azért a 4. perctől lévő videóknál kíváncsi lettem volna egy külső kamera állásról vett képre is. ;]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.