Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Jöhetne már egy szép FFXIII Trilogy pakk is. És ha már itt vannak, lehetne egy FFVII HD Remake.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) ldave válasza Mister_X (#1) üzenetére


ldave
félisten

Nem is tudom, 13 nekem csalódás volt a 12 után, 13-2-t meg se vettem. Mondjuk ez az új rész nem tűnik rossznak, de akkor is, sokkal jobban örülnék egy új világnak, új szereplőkkel és új történettel.

Meg nem nagyon értem ezt a 7 remake témát se, pedig nekem nagy kedvencem a 7. rész, lényegében amiatt vettem meg az első PS-t, de úgy vélem, hogy annak a játéknak akkor volt az ideje, egyszerűen eljárt felette az idő. Pár éve elkezdtem vele PSP-n újra játszani egy hosszabb utazás alatt és már nem volt ugyanaz, ezt a játékot tényleg csak a nosztalgia szépíti meg. Ahhoz hogy jó remake legyen belőle, nagyon bele kéne nyúlni a játékba, az pedig már nem FF 7 lenne...

A Slime draws near! Command?

(#3) Mister_X válasza ldave (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem eddig csak a PS1-es FF-khoz volt szerencsém, plusz Crisis Core. A 13-ra ezért is vagyok kiváncsi.

A Crisis Core-ban volt pár momentum, ami ütközött a FFVII történetével, akkor lehetett remémykedni, hogy legalább abban a minőségben érkezik remake.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) oriic válasza Mister_X (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ütközött? Mármint eltért? Mire gondolsz? Szerintem a Crisis Core tökéletes előtörténet volt.

Live-Die-Respawn

(#5) Mister_X válasza oriic (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most hirtelen nem ugrik be, de volt pár momentum, amit a FFVII-ben másképp meséltek el.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) oriic válasza Mister_X (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tényleg kíváncsi vagyok hogy mire gondolsz, mert emlékeim szerint szinte tökéletes összhang volt a két mű között. Ok Genesis meg Angeal ugye az FF7ben nem voltak, meg a Crisis Core-ban a Shin-Ra kicsit többet köcsögösködött.

Live-Die-Respawn

(#7) Sident96


Sident96
tag

Final Fantasy c. forumon várjuk a Final Fantasy fanokat, szeretnénk összeszedni mindenkit :)

(#8) ldave válasza Sident96 (#7) üzenetére


ldave
félisten

És hol van ez a fórum? :)

A Slime draws near! Command?

(#9) Tidus válasza Sident96 (#7) üzenetére


Tidus
addikt

Ja, ja. hol ez a fórum...
Lenne mivel beszálnom. :U

(#10) Tidus válasza Sident96 (#7) üzenetére


Tidus
addikt

Hol szeditek össze öket, bennünket.

[ Szerkesztve ]

(#11) Sident96 válasza Tidus (#10) üzenetére


Sident96
tag

Jobb felső sarok---> Final Fantasy, keresés forumban. Nem szeretnék linkelni, azaz szeretnék, de nem tudom szabad-e. Megnéztem, nekem kidobta a forumot. De ha szabad be is linkelhetem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.