Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem sok játékkal vagyok így, de ezt tolom, amint hazaértem. :)

(#2) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csak tudnám befejezni... Az első 10 percben 2x hallt meg a játék, aztán tegnap feladtam az aznapi próbálkozásokat. :)
Az eredeti LiS-nek nem volt ilyen problémája, de a BTS párszor már eddig is megdöglött és a fórumok alapján nem csak nálam.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3) Tyrel válasza CPT.Pirk (#2) üzenetére


Tyrel
őstag

Fura, nálam semmi baja nem volt a BtS-nek sem, pedig az Unity motor szeret rosszalkodni... Farewell is ment simán, bár elég rövid maga az epizód, de aranyos.

Mondanám hogy egy élmény végigjátszani, de... Korábban mindig megvolt az emberben a várakozás, hogy majd a következő epizód, majd a BtS, majd a Farewell... a Farewell végén a credits alatt viszont csak az tudatosul az emberben, hogy ez volt az utolsó alkalom amikor Chloe & Max a képernyőjére kerülhetett. Nincs tovább. :O

Kb. az utolsó Stargate Universe epizód után fogott el ilyen érzés. Előtte sokáig ment az SG-1, aztán az Atlantis, aztán az Universe, mindig megkapta az ember az "adagját"... aztán bumm, vége, véglegesen. :(

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.