Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Frenky89


Frenky89
őstag

Ez miért pont így V alakú? Így pont a motor "árnyékában" van a legtöbb borda, nem pont fordítva lenne több borda a nagyobb légszállítású területek fölött?

(#2) T_Stark válasza Frenky89 (#1) üzenetére


T_Stark
őstag

Szerintem ennek a V alaknak kb annyi "értelme" van, hogy így kisebb a hőleadó felület... :W

(#3) Gude


Gude
senior tag

Akartak belevinni valami extrát..........Nem jött össze!! :N

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#4) Ribi válasza T_Stark (#2) üzenetére


Ribi
nagyúr

A papírvékony lemezek amúgy sem viszik túl messze a hőt a csövektől, így szerintem ennek a kialakításnak több értelme van, mintha a szélén lennének 1 sorban a csövek. Így legalább a csöveket is telibenyomja a venti levegővel.

(#5) Male válasza Frenky89 (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Elsőre én is ezt néztem... csakhogy jobban megnézve úgy tűnik, nem háromszög alakúak a lemezek, hanem ki vannak rendesen vágva, tehát tényleg V formájú, így a tengely mögött nagyobb üres rész van a bordáig... ez pedig akár jó is lehet tényleg (az egész bordán viszonylag egyenletesen megy át a levegő, nem koncentrálódik a lapátok alatti részre).

(#6) Angel1981 válasza T_Stark (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát kb.... :U
Pedig itt tényleg minden ^cm számítana...

[ Szerkesztve ]

(#7) banhammer


banhammer
veterán

Nem rossz hűtő és még az alaplapot is ellátja levegővel.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Mindig egy CNPS10X P. akartam,csak soha nem volt számomra jó áron.Ez viszont nagyon bután néz ki,még ha nem is az a lényeg benne.

06-3o/9759I39

(#9) tajcsi


tajcsi
senior tag

Fuj de kurva ronda!!! Mi a sz*r ez?? :(

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#10) methyl


methyl
tag

ez most tényleg sz*r is, vagy csak szimplán csúnya????

Én amúgy azt hittem hogy a Zalman jónak számít, legalábbis eddig, de a véleményeket olvasva elbizonytalanodtam.....

''Nem én vottam''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.