Hirdetés

2020. október 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Mr Anderson

Mr Anderson
(junior tag)

Nagyon tetszik a mobil. A cikk viszont nagyon felületes, többet érdemelt volna....

(#2) sub71

sub71
(tag)

Hááát, érdekes megoldás, az előnyeit még nem látom...

(#3) comegetsome1

comegetsome1
(tag)

FM rádió, IP védelem, Qi... legtöbb dolog benne van. Több értelmét látom ennek a kialakításnak, mint a hajlítható képernyőnek. 4000es akksi egy 15%-al alatta van az átlagnak, talán ezt kompenzálja a 765ös Snapdragon, ami nem mindekinek fog tetszeni, mert kell a 865+ :N

Egy korrekt ár kéne és must have.. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) Polarstar

Polarstar
(nagyúr)

Továbbra is érdekes megvalósítás.
Meglátjuk milyen lesz a végleges verzió.

Karóra és formatervező projekt + egy lebegő ThinkPad

(#5) Graphics válasza Mr Anderson (#1) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Mivel ez csak egy előszériás készülék. A teljes teszt, ahogy le is írták, kb. egy hét múlva lesz :)

(#6) akooos

akooos
(veterán)

Köszi a bemutatót, továbbra is nagyon érdekfeszítő ez a telefon basszus....
Ha olyan kecses, mint a Velvet, akkor kézben is nagyon jó lehet.

(#7) tomboy0013

tomboy0013
(veterán)

A 4000-es akksi miatt kuka, időtállóságról már csak emiatt sem tudunk beszélni. Meg gondolom jó drága is lesz.

(#8) Graphics válasza tomboy0013 (#7) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Azért az a 4000-es aksi bőven jó :) Mi a gond vele?

260 grammos a készülék... Már ez is túl van a tűrésen.

@comegetsome1: Milyen átlagnak?

[ Szerkesztve ]

(#9) Bog válasza Mr Anderson (#1) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Igen alapos cikkel készülünk, amint a végleges termék befut (elvileg napokon belül a kezünkben lesz, ha a DHL is úgy akarja), viszont ha már szert tettünk egy előszériás darabra, akkor nem akartunk várni az anyaggal, hogy kicsit meg tudjuk mutatni, hogy szerintünk mire jó egy ilyen masina.
Nem gyakori, hogy egy gyártó küld nem végleges mintát, de Ken továbbra is kedvel minket :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) jFox

jFox
(őstag)

Nekem ez jutott róla eszembe:

Emlékeztek még a SonyEricsson S700i-re?

Amúgy van benne potenciál, remélem jó lesz a szoftveres rész is és használható lesz...

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#11) pocokmz

pocokmz
(csendes tag)

Lehet egyébként youtubeot nézni és közben a kommenteket olvasni, igaz nem a natív yt appban hanem a whale böngészőben. Szóval remélem tényleg alapos lesz az a végső teszt :D

(#12) moldovan

moldovan
(csendes tag)

Vajon befut 500 dollár alá?

(#13) Graphics válasza moldovan (#12) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

500$? 2x annyi lesz :)

500$-ért manapság nem kapsz semmit ,főleg ilyen készüléket nem...

(#14) jUUh válasza moldovan (#12) üzenetére

jUUh
(őstag)

Lemaradt egy 0. ;]

Xiaomi Mi 9T 6/128 "davinci"

(#15) Segal

Segal
(veterán)

Ez olyan mint a zsiráf.
Szép meg jó, de azért otthonra nem kéne. Érdekességként viszont tetszett az ötlet :D

(#16) oriic válasza jUUh (#14) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Azert az mar viccnek is durva lenne. ;]

Live-Die-Respawn

(#17) jUUh válasza oriic (#16) üzenetére

jUUh
(őstag)

Viszont 5000$ alá biztos befér... :DDD

Xiaomi Mi 9T 6/128 "davinci"

(#18) Gubu0101 válasza Graphics (#13) üzenetére

Gubu0101
(őstag)

Már a “dupla” kijelző miatt sem,meg nyílván nem lesz több millió gyártva belőle,hasonló rétegtermék lesz mint a fold (szerintem).
Ha tippelnék kb 500k körül lesz,itthon :U

Huawei P40 Pro...Apple iPad Air 3... Samsung Galaxy Watch Active 2 (LTE) ... "W.O.T _ZSoLTe_" Uplay ZSoLTeeeeeee"

(#19) janeszgol

janeszgol
(veterán)

Érdekes koncepció, bár én sem látom még az előnyét a saját hétköznapjaimban. Igazából nem tudnám mire használni azt a pici kijelzőt.
De a rendes BT kodek támogatásért már most jár a piros.

(#20) Barkin válasza Graphics (#13) üzenetére

Barkin
(addikt)

Igazából 4x annyi. 2000 USD lesz a nyitóára.

(#21) babosmiki

babosmiki
(addikt)

Ha mondjuk a kijelző max 6,5"-os lenne, akkor a kezelhetőség is sokkal jobb lenne...

"Galaxy S20+, Watch Active2, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#22) Baggins86 válasza Segal (#15) üzenetére

Baggins86
(aktív tag)

Hasonló jutott eszembe. Mikor a paraszt bácsi meglátja az állatkertben a zsiráfot. "Emmegmán hülyeség.".
Bár itt van aki szerint több értelme van, mint a kihajtható mobilnak én pont ez ellenkezőjét látom, szerintem óriási zsákutca.

(#23) atike

atike
(nagyúr)

"IP54-es por- és vízállóság, és bizonyos MIL-STD 810G szabványokat is teljesített a készülék"

Na az nem semmi, hogy meg tudták oldani miközben ilyen nagy batár széthajtható valami... :U

Ár nélkül amúgy nehéz bármit mondani - de olvasva itt, hogy mire kell számítani hát nem gyenge... Tech demó, de meglepődnék ha ezt a vonalat bárki is (akár az LG is) továbbvinné...

(#24) hemaka

hemaka
(nagyúr)

Kulonc es egyedi, de nem kapott el a hu micsoda mobil, ide vele erzes :DDD

(#25) .:Ádám:. válasza jFox (#10) üzenetére

.:Ádám:.
(tag)

Nekem az Ironman-ből jut eszembe az a jelenet mikor a Humm-Vee-ből kiugró Stark a kopasz kollégáját hívja ilyen kialakítású LG telefonnal. Kicsit megkésett LG vele, de jó pofa kis mobilnak mutatkozik.

(#26) Zsolt_72

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Összességében tetszik a telefon, ötletes. Érdekes ez a fejlesztési irány.

Várom a megígért, bővebb írást a másik verzióról. 🙂

(#27) oriic válasza .:Ádám:. (#25) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Azaz, a jo kis LG VX9400.

[link]

Live-Die-Respawn

(#28) _flamer válasza sub71 (#2) üzenetére

_flamer
(tag)

Én is így vagyok vele, de biztosan lesz valaki akinek tökéletes lesz..

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#29) MikeWazowski válasza Mr Anderson (#1) üzenetére

MikeWazowski
(őstag)

"Hamarosan érkezik a részletes tesztünk is a végleges példányról, addig is egy előszériás darabon tudtuk kipróbálni a szárnyas LG-élményt." Nem tudom mit olvastál, de lehet nem ezt a tesztet...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30) andor80

andor80
(aktív tag)

Appok 80% nem fogja támogatni pár natív lg appért meg bohockodni pár napig jó.Koncepció készülék másnak nem igazán fog működni eladások sehol nem lesznek
Inkáb a Dac /amp vonalon haladtak volna tovább meg fotó videó vonalon .Az még ment is valamennyire.Csak nagyobb akku szebb kijeléző jobb szenzor komolyabb akár dual balanced dac/amp kelett volna egy normális készülékházba.Ez meg a velvet totális tévút.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#31) bali válasza oriic (#27) üzenetére

bali
(tag)

Nem rossz az lg, de már jóval előtte volt egy koncepció, ami hamarabb ott volt a piacon mindenkit megelőzve... Nekem erről a formáról rögtön a Siemens sk65 jutott eszembe 2004-ből...Tudom, itt a billentyűzeten van a hangsúly, de maga a nyitási mechanizmus hasonló...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#32) jFox válasza .:Ádám:. (#25) üzenetére

jFox
(őstag)

Ha másnak nem, neki biztos lesz egy ilyen. :DD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#33) janeszgol válasza andor80 (#30) üzenetére

janeszgol
(veterán)

A Velvet miért? Szerintem nem rossz masina. És az ára is jó.

(#34) Puma K válasza oriic (#27) üzenetére

Puma K
(veterán)

Ne ez de rohadt menő úgy ahogy van :Y

(#31) bali :

Ez viszont béna ;] :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘// "2020 német pánvegán queer crossfitter a meggyőződésből maszk nélküli ember."

(#35) oriic válasza Puma K (#34) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Mondjuk az nem tudom hogy anno ez igy forgalomba is kerult e, csak emlekszem h film utan rakerestem es tetszett.

Live-Die-Respawn

(#36) AS válasza andor80 (#30) üzenetére

AS
(félisten)

Pontosan :)

Samsung Galaxy S20 FE 5G , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Galaxy S9+, Nubia Red Magic 3, Samsung Watch Active 2

(#37) Doki42

Doki42
(senior tag)

Olyan nem is tudom kategória...
Egyedi az biztos, de nem tudom elképzelni a napi használati értékét. :U

Honor 20pro - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#38) Mr Anderson válasza Graphics (#5) üzenetére

Mr Anderson
(junior tag)

:R bocsánat,felületes voltam. Melohelyen olvastam

(#39) Mr Anderson válasza Bog (#9) üzenetére

Mr Anderson
(junior tag)

Felületes voltam, bocsánat! :R

(#40) joey04

joey04
(titán)

olyan, mint a zsiráf. :)

(#41) LurkerSheik

LurkerSheik
(aktív tag)

Mindig mertek próbálkozni, elismerésem érte.
A szoftverhibás iPhoneokon túl már nagyon vágyok valami újra a mobilpiacon.
Üdítő újdonság és koncepció az LG-től.

A gyerek szájából vették ki...

(#42) Polarstar válasza jFox (#10) üzenetére

Polarstar
(nagyúr)

Hogyne emlékeznék rá! A West-Endben volt a demó. Ott lehetett kipróbálni a mobilt. Ez volt az első igazi, jó minőségű képet adó mobil. Ez után jöttek a fasza Sonyericsson mobilok zsinórban.

Karóra és formatervező projekt + egy lebegő ThinkPad

(#43) tomboy0013 válasza Graphics (#8) üzenetére

tomboy0013
(veterán)

Elég lenne, ha fél collal kisebb lenne a kijelző és nem lenne másodlagos kijelzője is. Így azért elég karcsú. 1 napot talán kibír majd közepes használattal, aztán ha használódik az akku már annyit se.

(#44) pintermiki

pintermiki
(kezdő)

Amúgy mi értelme van ennek a nyújtott, beteg képarányú design-nak, amit manapság szinte minden telefonon erőltetnek? Itt is teljesen kijön, hogy tartalomfogyasztás szempontjából teljesen kihasználatlan a képernyő két széle (videónézésnél), plusz ugye 16:9-ben videózik is, tehát úgyszintén! akkor konkrétan mi az értelme? Le lehetne csípni, kisebb lenne a telefon és nem lenne kihasználatlan a képernyő két széle. Kávahuszárok ilyenkor miért nem jelzik ezt? Nagyon bután néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#45) bollokcs80

bollokcs80
(Korrektor)

Első képeken nem tetszett, aztán láttam róla egy videót és az alapján elég jópofának tűnt - bár a mindennapokban valószínűleg nem én leszek a célközönsége.

" piacilag elhelyezni nem csak nehézkes, de egyelőre értelmetlen is lenne. " - Félő, hogy a széthajthatós samukat fogja közelíteni árban, miközben specifikációt tekintve "csak" felső középkategória.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#46) pusszycat

pusszycat
(veterán)

A telefon jól nézne ki csak a hátsó kijelző nem kellene bele. :D

[ Szerkesztve ]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart. Tervezett telefon: Mindegy milyen csak szép, gyors és 5G-s legyen :P

(#47) enginev3.0

Mi az isten
fogd meg a söröm kategória

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue ll WD 4/6/8/10TB HDD-k , SSD-k eladók!

(#48) Micsurin válasza moldovan (#12) üzenetére

Micsurin
(veterán)

Viccelsz? Még a G8x sem fért be 500 dodoba. :D G8s van azon a szinten.

|Nokia 2600 Classic > Samsung S5230 > Galaxy Mini > Xperia SP > LG G4 / Nexus 9 > Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20 > Galaxy S10| |Xbox live: Pummpe| "A régebbi iPhone-okhoz sem jár a töltő mostantól." iuser:"Ha van pénz majomra, legyen banánra is."

(#49) Zé. válasza andor80 (#30) üzenetére

Zé.
(tag)

Egyetértek!

A Dual Screen, kihajtós készülék ettől használhatóbbnak tűnik,
mégse lett népszerű. Inkább azt fejlesztették volna tovább, a
másod kijelzőt nagyon vékony, könyvborító szerűvé...

(#50) 7up

7up
(tag)

Szerintem ez a telo(megoldás) is olyan "zsákutca" mint anno a 3D kijelzős optimus.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.