Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Micsurin


Micsurin
nagyúr

...oszt a beleragadt zsírt meg elpárologtatja az UV fény? :DDD
Valahogy nem hiszek ebben a fertőtlenítésben..., finoman alkohollal letörlés inkább.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2) AliceWake válasza Micsurin (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem. De sterilizálja.

Non omnis moriar.

(#3) vicze válasza Micsurin (#1) üzenetére


vicze
félisten

Fú, elsőre "finom alkoholt" olvastam, mondom jesszusom mire vesztegeti itt a pálinkát... ;]

(#4) Micsurin válasza vicze (#3) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azt mindenre is...! ;] :DDD

AliceWake számomra nehéz elhinni, hogy ez a teljesítmény elég lenne erre a célra.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

" ... zenei téren kell a legnagyobb kompromisszumot kötni, ha valaki ezt a fülhallgatót választja." - és ezek után a teszt végén egy:

Nekem ez így kissé logikátlan :F

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mutatós darab. Ami a baciölő hatást illeti, megmondták h a sok kézmosás többet árt mint használ. Legalább is régebben. Folyton változnak a dolgok. Eddig még nem ártott meg egy füles sem a fülemnek.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) AliceWake válasza Micsurin (#4) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Megfelelő hullámhosszon és besugárzási rátával simán. Mivel 10 perc a behatási idő, valószínűleg kisebb mW/cm2 értéket produkál, de technikailag és biológiailag képtelenség, hogy ne működjön.

Non omnis moriar.

(#8) Gulyásleves


Gulyásleves
csendes tag

Az UV fényt a tizenakárhányezres Tronsmart Onyx Free is tudja, bár nem tudom mit ér, ha pl. a fülzsírt nem oldja. Arról kár, hogy nincs teszt, nekem bevált.

Galaxy S10e -> Mi 10T Pro -> Galaxy S23 Ultra

(#9) AliceWake válasza Gulyásleves (#8) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Jesszus, fiúk, az UV fény nem takarítónő :))
Csírátlanít Sterilizál. Fertőtlenít.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#10) Pioneer válasza AliceWake (#9) üzenetére


Pioneer
senior tag

:DD

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#11) genlog válasza AliceWake (#9) üzenetére


genlog
junior tag

Lézerrel kombinálva megoldaná azt is. :DD

(#12) moleculez


moleculez
veterán

Végülis felmerült az igény az öntisztito fülesre :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) vicze válasza pusszycat (#6) üzenetére


vicze
félisten

Teljesen egyéni dolog, nagyon sokaknak fülgyulladása lesz az IEM-ektől egyszerűen érzékenyek rá. Én simán hordom 8órát is, de ezt pl elég kevesen viselik el.

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Pirospont a jó beszédhangért. Ez elég ritka. Pláne, hogy az utcán is simán használható. Szintén ide tartozik az 5-6 órás üzemidő. Az átlag 4 óránál több, ezért is jár a plusz pont.
Viszont az, hogy a töltőtok csak kétszer tölti fel, na az nem okés. Átlag négyet szoktak hagyni a többiek. Nehogy ne férjen már bele egy picivel nagyobb akku. Most oly minden, hogy 400 vagy 800 mAh-s akkut viszek magammal a tokban.

(#15) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

30ért nekem nem tetszik. Lehetne szerintem vicc kategória is...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#16) GSP


GSP
aktív tag

A fül azért megmarad? :D

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#17) pilóta válasza AliceWake (#2) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mindig az jut eszembe ezekről az "elpusztítja a baktériumok 99,9%-át" szövegekről, hogy az a 0,1% mit tudhat. Nem szeretnék találkozni vele egy sötét sikátorban :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#18) pusszycat válasza pilóta (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A 0.1 % arra van, ha mégis elkapsz valami bacit ne tudjál perelni, mert akkor azt mondják pont kifogtad. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) adamklark válasza pilóta (#17) üzenetére


adamklark
senior tag

pont az a 0.00001% fog megölni téged előre eltervezetten, különösen aljas indokból

(#20) evo87


evo87
őstag

Én nemrég beruháztam a tesztelt füles kisebb verziójára, az FN-4-esre. Annyi, hogy abban nincs a bacigyilkos csodatok és a tok csak vezetékkel tölthető. Ellenben 24.000-ért nagyon is megérős darab szerintem, és a teszt szerzőjével szembemenve azt mondom, hogy jól beállítva igenis kellemes a hangzása.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#21) Plug Life


Plug Life
aktív tag

E. coli a hangszórórácson? Hú b+ 😂

(#22) Pietro68


Pietro68
újonc

Nekem is van ilyen fülesem, és a hangzását egy Sony WH-1000XM3 csúcs fejhallgatóval tudom összemérni (olyanom is van). Nos, természetesen nem azonos kategória a hangzásuk, de ez a füles is nagyon jól szól. Csak jól kell a fülbe dugni.

(#23) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak.
Ami miatt a sok konkurens helyett emellett tenném le a voksom, az a mindkét fülesen növelhető és csökkenthető hangerő. Ha jól értem a szoftverrel akár a jobb és bal oldalra is beállíthatom pl. egy érintésre a növelést, kettő érintésre a csökkentést.

Valóban így van, jól értem?

Milyen konkurens tudná még ezt, amiről én nem tudok?

Köszi,
zsoltip

(#24) adamklark válasza zsoltip (#23) üzenetére


adamklark
senior tag

nos elég sok füles tudja ezt, nyilván az irányítás változhat. pl tudok hangerő növelni/csökkenteni Samsung galaxy buds/buds+/live-val, de hosszú nyomásra bal /jobb oldalon, nem egy koppintással

(#25) droti25


droti25
őstag

Kaptam egy ilyen fülhallgatót amit ki is próbáltam de ilyen árban egy vicc ez a fülhallgató.
Egy 6 ezer Ft-os Redmi Airdots köröket ver rá hangminőségben. Gondoltam emiatt dobom a Redmi-t de az LG megy a háztól 😃
Ha vkit érdekel esetleg írjon...

(#26) pilóta válasza droti25 (#25) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ha a 6 ezer forintos jobb, akkor én adok érte 3 ezret :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#27) droti25 válasza pilóta (#26) üzenetére


droti25
őstag

A te fülednek lehet jobb az LG 20K-ért 😝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.