Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #52588800


#52588800
törölt tag

Középkategóriás... ilyen HW mellett ez lassan belépőszint :DDD

(#2) ghiottone válasza #52588800 (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Addig olvastam, hogy: "MediaTek MT6750" - ennyiért? :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) darvinya


darvinya
titán

…biztosabb a támogatás…

És itt LG telefonról befejeztem az olvasást, mert annyi támogatást ad LG, mint 3rd NoName gyártó.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerintem 60k még reális lenne a vízállóság miatt, de 80k feletti ár már tényleg erős túlzás.

***

(#5) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Biztos a Mediatek 6750 van benne?

Mert az ahogy olvasom max 1280x720 felbontás támogat kijelzőből.

A 6750t az meg 1920x1080-at.

(#6) tybsen válasza ghiottone (#2) üzenetére


tybsen
addikt

Én mindig csak az "LG"-ig jutok, Nexus 5 és Nexus 5x alaplap problémák után nálam leszerepelt a gyártó (a korábbi extrém forrósodó és merülő LG4X sem kellemes emlék, bár ott asszem a Tegra volt a gond).

[ Szerkesztve ]

(#7) fornettisuti válasza tybsen (#6) üzenetére


fornettisuti
veterán

Volt ott G4 és G5 is, ahol ilyen gondok voltak.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) Zé.


Zé.
tag

LG híreket legközelebb csak a V40-ről olvasok - merő időpazarlás....

(#9) kbyte1024


kbyte1024
addikt

édes istenem katasztrófa!!! hát ez már a legalja basszus...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) doooo


doooo
veterán

Undorító. Főleg az az SoC.

(#11) #81733120


#81733120
törölt tag

:DDD
Ez ennyiért...sz*r. A MediaTek processzor meg...inkább nem mondok semmit. :((( Pedig sikeres lehetett volna, mert kompakt cucc...

(#12) embe


embe
nagyúr

Ez komoly? :Y Mert viccnek durva lenne!
De ha komoly....akkor az LG is mehet a levesbe. Kár érte!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#13) Fred23


Fred23
nagyúr

Köszi a tesztet, érdekes volt! A kijelző jobban szerepelt, mint a Notebookcheck tesztjében, gyorsan el is olvastam a mérési metodikátokat. 60-65-öt szerintem megérne, ha hozzánk is a Snapdragon 450-es változat jött volna, így viszont 50-nél többért szerintem nem jó üzlet a potenciális vásárlóknak. :( Annyira gyengus ez a 28nm-en gyártott régiség, hogy az tragédia! A SD450-es változat lenne minimálisan az Exynos 7870 felett, ráadásul így már egyből jobb lenne a fogyasztás is (28nm -> 14nm).

A 643 / 2320 pont helyett:

Ha valaki mégis erre a mobilra vágyik -pl. a jó méret vagy IP68 miatt-, szerintem várjon 3-4 hónapot a vásárlással, szerintem be fogja majd hozni az országba néhány magyar webshop a SD450-es változatot is, addigra meg az ár sem lesz már annyi, mint most!

[ Szerkesztve ]

(#14) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Sajnálom, mert régebben szerettem ezt a márkát, de mostanra már... :(((

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#15) aprokaroka87 válasza doooo (#10) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azért pl egy meizu m6-ban elég szépen teszi a dolgát, bár abban nem is erőszakolnak bele ekkora felbontású kijelzőt.

(#16) embe válasza aprokaroka87 (#15) üzenetére


embe
nagyúr

Meg az ugye fele ennyibe - sem - kerül.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#17) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az LG is követi a HTC utat? Mitől olyan vonzó ez az út?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18) #81733120 válasza aprokaroka87 (#15) üzenetére


#81733120
törölt tag

Bár az sokkal olcsóbb. :)

(#16) embe: +1

[ Szerkesztve ]

(#19) aprokaroka87 válasza #81733120 (#18) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pontosan, és már itt bukik az egész.

(#20) Graphics


Graphics
Jómunkásember

80 ezerért?

Az vicc ugye? A Meizu M6 a felébe kerül , és ugyanez a tudás...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) ates válasza Fred23 (#13) üzenetére


ates
aktív tag

+1 :R

(#22) aprokaroka87 válasza Graphics (#20) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Majdnem ugyanennyit, de ott pl az soc passzol a kijelző felbontásához is.

(#23) K0vasz


K0vasz
aktív tag

mindig meglepődök, hogy még mindig jönnek készülékek olyan kijelzővel, amit nem lehet látni napfényben... és akkor ezért képesek elkérni ennyi pénzt (a tökéletes szaggatásélményt biztosító ezeréves SoC-ról már nem is beszélve)

(#24) stellaz


stellaz
addikt

A frissítés sem érv mellete. Májusi biztonsági csomag, miközben a kínai xiaomi telómon, ami fele ennyibe került augusztusi csomag van...

(#25) KoNZoLik@ válasza Graphics (#20) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Vagy pl egy Xiaomi Redmi 5plus, vagy végül is bármi😀

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#26) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Mintha direkt vágná maga alatt a fát az Lg. Szerintem itt közülünk bárki tudna olyan tippeket adni nekik a telefonokat illetően, amikkel egyből az élmezőnyben találnák magukat. Nehéz elhinni, h ennyire balfaszok.
Ez a teló max 45-50ért lenne jó vétel. 80-90 ezért!??? WTF??? Régóta Lg párti vagyok, de amit mostanában csinálnak az szánalmas.

(#27) Twyzx909


Twyzx909
kezdő

Törnek fel a kínai márkák, de a bevett brandek(tisztelet a kivételnek pl.:samsung, apple) nem ráerősítenek, hanem még meggyorsítják a buktájukat ilyen mobilokkal :N Az LG-t meg külön nem értem, mivel egész jó ár-érték aránnyal dolgoztak a múltban. Mi történt, hogy egy ilyen mobil kijöhetett? :F

Ps.: Ez az üveget imitáló műanyag hátlap a régi jó zongoralakk műanyagokat juttatja eszembe,de ettől függetlenül veszik, mivel az ujjlenyomat nem csúnya, hanem design elem, ami egyedivé teszi a mobilt.

[ Szerkesztve ]

(#28) ,


,
addikt

Azok az éjszakai képek kb a vicc kategóriát súrolják. Ez most komoly, itt tartunk 2018-ban? Ennél már az 1 évtizeddel ezelőtti telefonok is tudtak jobb képeket csinálni.

(#29) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy valami volt szimpatikus és az a beszédhangszóró. Minden más kuka. Kijelző ratyi, az SoC ehhez az árhoz ratyi, a kamera ratyi (az állóképekre még megadtam volna a kettest, de ez a videofelvétel... ez ritka pocsék), üzemidő kettes.
Ez a telefon tökéletesen bemutatja az LG tudását és alázatát a piachoz. Egyik sincs.

(#30) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

"...az alsó- és középkategóriás szériák eredményei nem az igaziak, és ezt igyekeznek orvosolni..."

Ha ez tényleg így lenne, akkor feleennyiért adnák ezt a telefont. Ha meg ezt nem tehetik meg, akkor inkább hanyagolják ezt a szegmenst úgy ahogy van. Ma már nem lehet presztízsre, névre árazni.
100 rongy alatt (meg 100-200k között is igazából) egyszerűen minden A brandet lemostak mára a kínaiak.
A supportjuk meg ráadásul még a csúcskategóriában is borzalmas.

(#31) Zvezda


Zvezda
junior tag

Úgy látom az LG-nél is elment mindenkinek az esze. A vízállóság dícséretes, na de ennyiért ilyen hardvert? Vicc

Xiaomi Mi A2

(#32) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Na meg ac3 hangot sem tud alapból, a Meizu m6 azt is tudja, meg dts-t is.

Ami azért lássuk be, egy alsó kategóriás telefontól szép teljesitmény :)

(#33) tixem


tixem
addikt

(#32) aprokaroka87

de hát ők az LG, essé má hasra tőle na. Kb valami hasonló filozófiát látok mindig az ilyen és ehhez hasonló telefonoknál. A vevő meglátja a márkanevet és azonnal magához nyúl tőle. Mást úgysem tud felmutatni a nevén kívül.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#34) batai15


batai15
félisten

Szégyen, lg mtk? Mindennek az alja a készülék.

(#35) HarleyCustom válasza Graphics (#20) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Gondolom azért drága,meg a többi nagymultú gyártó telefonjai is,mert több a költsége,mint egy Xiaomi-nak, Meizu-nak,stb.stb.stb. cégnek.
Legalábbis így gondolom,de lehet rosszul látom.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#36) Teo.


Teo.
aktív tag

Ha az LG így folytatja ők lesznek az új HTC .... Legalàbb is a mobilos divízió.
Az egymàs utàn piacra dobott életképtelen ajànlatok felemésztik az LG presztizsét.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#38) RetepNyaraB válasza Fred23 (#37) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mondj egy érvet, miért ez és nem tíz másik, igen hasonló a piacon...
Nem kötekszem; hanem tényleg. Kívül-belül egy tucat. Árazással (persze látatlanban vagdalkozom) nincsenek illúzióim.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#39) Fitzgerald válasza Fred23 (#37) üzenetére


Fitzgerald
veterán

120 rongy lenne reális ezért. Az Android One az fasza, a Quad DAC is, de a SoC az lassan 2 éves lesz.

(#40) Fred23 válasza RetepNyaraB (#38) üzenetére


Fred23
nagyúr

Android One + SD835 + IP68 + MIL-STD-810G + 32bit DAC + 3.5mm jack. Nem tudok hasonlóról.

(#41) béke


béke
aktív tag

Szegény LG, a mai "szegény belsővel" átlag külsővel semmi újítással és nagyon átlagos már-már unalmas hátsó résszel és a tetején a
90-X ezres árcimkével csak sajnálni tudom pedig gondolkodtam egy LG-n de..... sajna nem!

Alá írás :)

(#42) Fred23 válasza Fitzgerald (#39) üzenetére


Fred23
nagyúr

Itt átszámolva 420$-t tippelnek. Mondjuk az EU-ban erre talán rátesznek még egy kicsit. :D

[ Szerkesztve ]

(#43) Silεncε


Silεncε
őstag

Jót röhögtem az árán. Ezt komolyan képesek 90k-ért eladni? Hát így nem is fognak kimászni a gödörből. Ha a Pocophone-t nem is nézem (mert az tényleg nagyon durva ajánlat), ezen a szinten már Mi A2-t kapni (de Lite-ot tuti, ami oda-visszaveri ezt az ipari hulladékot. De igazából bármi normálisabb telefon is agyon veri). Vicc...

(#44) Zvezda válasza Silεncε (#43) üzenetére


Zvezda
junior tag

A héten vettem Mi A2-őt 76 ezer forintért két éves garanciával. És minden téren jobb, mint ez. De még a Mi A1 is jobb.

Xiaomi Mi A2

(#45) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Túlárazott, de ez első ár, bár valószínűsítem, hogy később is az lesz. Azt viszont súlyos aránytévesztésnek érzem, hogy egy LG hivatalos forgalmazást és szervizhátteret 15k HUF értékre taksáljatok...

Jevons paradox

(#46) Zvezda válasza Aprósólyom (#45) üzenetére


Zvezda
junior tag

Ha csak 15 ezerrel lenne túlárazva... Ez egy jó teló lenne 45 ezer alatt. De sok helyen 100 ezer fölött van. A "hogy baszd el a pénzed" verseny abszolut győztese. Ehhez hasonlót talán csak a htc produkált amikor kiadtak egy Snapdragon 400 (!)-as modellt 100 ezer körül 2017 elején. A neve nem jut eszembe, de az volt utoljára ilyen szánalmas.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A2

(#47) unravel válasza Silεncε (#43) üzenetére


unravel
őstag

Lehet hogy árban kedvezőbb neked a Pocokphone, de milyen a supportja?

¯\_(ツ)_/¯

(#48) Zvezda válasza unravel (#47) üzenetére


Zvezda
junior tag

Az LG-nél nem hiszem, hogy rosszabb. De ha fullos support lenne, az se érne 100%-os felárat. Mert ezen kb. annyi van.

Xiaomi Mi A2

(#49) gippazoid válasza Aprósólyom (#45) üzenetére


gippazoid
senior tag

Azzal a pixel garanciával, amit "adnak" (semmi) nekem nem sok kedvem van LG TV-hez, monitorhoz, mobilhoz. Pedig mind a három vásárlását tervezem, de ahányszor elolvasom a feltételeiket (alpixel, meg anyjukkínja) annyiszor gondolom azt, hogy szórakozzanak mással...!

Amiket még belülről is jobban ismertem, azok általában igencsak vacak LG mobilok voltak, a problémákra sosem lett megoldás.

LG-éknél lehet az van, hogy senki nem mer szólni, hogy kicsit el van szállva az árazás, meg nem jó az irány, meg a kínaiak kicsit máshol járnak már, mert minden manager félti a seggét. Inkább hagyják süllyedni a hajót, de ők jók legyenek a felettesüknél. Utánuk meg majd a vízözön...

Gippazoid Novelties Inc.

(#50) Zvezda válasza gippazoid (#49) üzenetére


Zvezda
junior tag

Pixel garanciát lehet, hogy adnak. De beégős IPS-t is csak az LG tudott eddig gyártani :D. A sorozatos bootloop problémákat pedig hagyjuk. Azzal már én is szoptam be. Soha többet LG, pedig a Nexus 4-5 jo volt. Ja, meg a G2 is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.