Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Üzemidő már nem meglepő egy ilyen kaliberű telefonnál. Már ez enyém is estére enni kér:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) .bableWes


.bableWes
őstag

milyen a füles? agybadugos vagy sima?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#3) BloodRay


BloodRay
veterán

Vizuális multimédiánál hogy értetted, hogy a képminőség nem a legjobb? :) Ha a felbontásra gondolsz akkor még úgy ahogy érthető(bár én nem látom a pixeleket, csak nagyon közelről max).

(#2) .bableWes -> Agybadugós, bár én még ki sem bontottam. :)

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) Telomanikus válasza BloodRay (#3) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Jó jó. De néhány helyen ahol olyan színátmenetes, ott látni...vagy nem tudom, de ezt leszámítva nagyon jó. :)
Egyébként megéri kibontani a füles. Nem szoktam kint zenét hallgatni, de nagyon meglepett, hogy milyen jó és már hordom is magammal. :K

(#5) Wictor


Wictor
senior tag

Szép cuccos, december eleje óta vadászok egyre a T-nél... Ez a 3D-s dolog kb. olyan, mint anno a Secretnél volt az érintőképernyős menü. Van, aki oda-vissza van érte, de én pl. a 2 Secretemen összesen 10 percet használtam.

(#6) Telomanikus válasza Wictor (#5) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Na igen. Ma megmutattam egy barátomnak neki érdekes volt, de nem hinném, hogy használná. Haszna végül is csak a szórakoztatásra van. Arra jó is.
;]

(#7) Wictor válasza Telomanikus (#6) üzenetére


Wictor
senior tag

Az általa felvett videók minőségéről lehet kérdezni, vagy még nem próbáltad? Folyamatosan fókuszál közben? Mono hangot vesz? 2D-s videónál...

A 3D egyelőre parasztvakítás. 10 emberből 8-nak van LCD-je, ebből 3-nak talán LED-es, de Smart, vagy 3D-s szerintem max csak egynek.

[ Szerkesztve ]

(#8) Telomanikus válasza Wictor (#7) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Vettem, de gépre még nem tettem rá. Holnap csinálok kint és fel is rakom. :K
Folyamatosan fókuszál. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Wictor válasza Telomanikus (#8) üzenetére


Wictor
senior tag

Köszöntem! :R

December eleje óta csak a készletértesítőre tudom felrakni, hajnali fél 4-kor küldik, hogy megérkezett, de nézi a halál olyankor... Reggel 8-kor már megint csak értesítőre tudom felvenni. Nagyon trollok. ;]

(#10) BloodRay válasza Telomanikus (#4) üzenetére


BloodRay
veterán

Jelentem kibontottam a fülest! :) Ez az első a Spica rettenete után amit a fülem közelébe engedtem.
Tényleg meglepően korrekt gyári tartozékhoz képest. Azért persze visszacsomagoltam egy kis összehasonlítás után. Maradok azért a Sony EX85-nél, az azért más kategória még bőven. :)

(#5) Wictor -> Én 3D-s tv-vel szoktam használni a készüléket. Azon már elég jó visszanézni a saját 3D-s felvételeket hdmi kábellel. Egyébként magán a készüléken én is ritkán használom a 3D megjelenítést, de néha azért igen jó, látványos tud lenni.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#11) Telomanikus válasza BloodRay (#10) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Igen az más. Nekem is van egy sony-m, nemrég vettem, de ez jobban megmarad a fülemben.
A normál(nem agyba dugósak) egyből ki esik :((( :DDD ...úgy hogy nálam jól meg kell nézni az 'alakját'.

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"Az első felsőkategóriás készülékem. Ki is fejteném a véleményemet a világ MÁSODIK 3D-s telefonjáról."

Erről nem sok magyarázatot adtál?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Nikla


Nikla
tag

" A hátlapot leszedve szemet gyönyörködtető a látvány."
Erről nem tennél fel képet, ha már így kiemelted? :))
Illetve ez az üzemidő neked milyen használattal értendő?

:R

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#14) Yodamaister


Yodamaister
csendes tag

Milyen romot ajánlanátok rá? nekem thiaizo3d van fenn de nem a legjobb, elég lassú... :R

Korábbi PH megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=yodamaister Shew

(#15) kungzi


kungzi
veterán

Egyebkent xda van hozza camera mod. 1080p-t 26mbit/s-mal fog venni 30fps-el. 720p-t 18-al

Eleg komoly minosegevan mar ugy.

En is gondolkozok egy ilyen telo vetelen

Ezek szerint megeri?

(#16) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Ha nem használod a 3d-t miért nem x2? Abban legalább tegra van.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#17) BloodRay válasza JoolsNOS (#16) üzenetére


BloodRay
veterán

2X egyedül a kijelzőjében jobb a gyakorlatban mint ez. Illetve elsőre kicsit kényelmesebb a mérete. Viszont ez gyorsabb a mindennapos használatban és sokkal bugmentesebb volt a kezdetek óta.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#18) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ezek a telók sajna naponta enni kérnek.Enyém is. :) Jó kis teszt köszi.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#19) Straw


Straw
senior tag

Gratula a telefonhoz, de winamp helyett próbáld ki a PowerAmp-ot.
Nekem is volt szerencsém a winamphoz, de nekem óriási hiányosság volt hogy nem ette a FLAC-et, a PowerAMP meg elsőre mindent, olyan EQ van benne amit eddig egyik lejátszóban sem láttam (de lehet hogy csak azért mert próbáltam olyan sokat).

42

(#20) Napfénysüti válasza JoolsNOS (#16) üzenetére

Ugyanez jutott nekem is eszembe. Ez az Optimus 3D még szerintem felesleges készülék inkább amolyan technikai demonstráció hogy ilyet is tud az LG. De maga a 3D még elég gyerekcipőben jár szerintem. Az tuti ha már ennyit költenék telefonra akkor inkább az X2. :K

Més que un club!

(#21) hito


hito
nagyúr

Nekem 2x is volt már 3D-m. Sokmindenbe egyetértek a cikkíróval. Anyaghasználat, minőség kiemelkedően jó, igazából minden rendben van a készülékkel. Egy bajom volt vele, hogy egyszerűen nincs "monyója" a készüléknek. Ezt nem tudom másképp leírni, valami hiányzik belőle ami egyedivé teszi, ami megragadja az embert. És ezt nem pótolja a 3D sem. Ezért adtam el az elsőt 2hét, a másodikat 1hét után.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#22) JoolsNOS válasza Napfénysüti (#20) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Amúgy jó rajta a 3d, mert van egy a "szobatársamnak", de tényleg kb 2 hétig volt nagy szám a használata. Azóta max a fényképeket nézegetjük 3dben.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#23) Napfénysüti válasza JoolsNOS (#22) üzenetére

Lehet hogy jó de ha nem használod akkor minek? Mert a készülék árát a technológia megdobja azért. :U

Més que un club!

(#24) Telomanikus válasza Graphics (#12) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Ezt nem értem. :D

Nikla Holnap teszek fel képet. :)
Wictor A videót is holnapra tudom tenni.
Straw Pont valamelyik nap próbáltam. :) De végül most a beépítettet használom. Lejátszási listák szerkesztésénél winampot, mert gyárin nem mindig megy gond nélkül a számok csereberéje.

Nekem a 2x külsőre pl nem tetszik annyira. :)

(#25) Recon666 válasza Napfénysüti (#23) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem annyira vészes az ára, T-mobilnál elő fizuval 85k.

(#26) Nikla válasza Telomanikus (#24) üzenetére


Nikla
tag

szerintem ott arra gondol, hogy miben jobb/több/más mint az ELSŐ 3D-s telo.

OKOK várom a képeket.

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#27) Telomanikus válasza Nikla (#26) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Nem úgy értettem, hogy Második...csak sok helyen úgy van, hogy uu a világ első 3d-s telója. De nem. :D [link] Hazánkban viszont valóban az lg az egyetlen. :K

(#28) JoolsNOS válasza Napfénysüti (#23) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Pont ezért írtam én is először, hogy akkor miért nem x2-t vett? Amúgy a haverom a vásárlás előtt nem tudta hogy az x2ben tegra van. (nameg nem is tudta volna mi az :N ) De a 3d ilyenkor megfogja az embert, főleg ha az ár nem számít vásárlással megy be az ember.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#29) hito válasza JoolsNOS (#28) üzenetére


hito
nagyúr

X2-t nem tud venni, csak 2X-et ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30) kungzi


kungzi
veterán

de akkor most a 3d vagy a 2x a jobb?

akkor azt fogok venni :D

[ Szerkesztve ]

(#31) hito válasza kungzi (#30) üzenetére


hito
nagyúr

Hát ez elég értelmetlen kérdés. Más a koncepció. De ha nagyon mondani kéne valamit akkor viszont egyértelműen a 3D-t mondanám. Nagyobb kijelző, erősebb vas és még a 3D is ott van.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#32) Recon666 válasza JoolsNOS (#28) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

2x nincs a helyzet magaslatán szoftver ügyileg.

(#33) Napfénysüti válasza Recon666 (#25) üzenetére

Függetlenül mennyi körül mozog? Egy ideje már nem veszek előfizetéses telefont. :B

Més que un club!

(#34) Recon666 válasza Napfénysüti (#33) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

90-95k körül mozog.

(#35) Napfénysüti válasza Recon666 (#34) üzenetére

Az mondjuk egész baráti. Azt hittem még bőven 100 fölött van. :B

Més que un club!

(#36) JoolsNOS válasza hito (#31) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Miért erősebb a 3d? Ugyanaz a proci...a 2xben viszont tegra van.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#37) BloodRay válasza JoolsNOS (#36) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem ugyan az a processzor van bennük és normál használat mellett a 3D gyorsabb. Valamint a 3D bugmentesebb sokkal. Tudom, volt 2X-em is. Amellett csak a jobb kijelző és a kellemesebb méret szól.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#38) JoolsNOS válasza BloodRay (#37) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Összehasonlítás...
Persze a tapasztalat fontosabb :R

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#39) Telomanikus válasza Recon666 (#34) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Hát ha annyiért van akkor megéri. Nekem 2év hűség havi 5000ft.s előfizu és még eltöltött évek után járt valami kedvezmény. így volt 94ezer.

(#40) Recon666 válasza Telomanikus (#39) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A gsmline-ban ennyiért láttam.

(#41) hito válasza JoolsNOS (#38) üzenetére


hito
nagyúr

Ezzel semmit nem bizonyítottál, se nem cáfoltál :U Technikai paramétereket sorolnak fel, tesztek sehol. A 3D mindenben lenyomja a 2X-et, ez vitán felül áll.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#42) XtremLor válasza hito (#41) üzenetére


XtremLor
őstag

A teljesítményén meglepődtem én is, bivaly erős...az lg-nél egy kis hátrány hogy késnek az os fejlesztéssel, Gingerbread 2.3 is nem régóta elérhető....pedig megkapja a ics-t hivatalosan a 2x, és a 3d is csak várni kell.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43) Napfénysüti válasza Recon666 (#40) üzenetére

Ott mondjuk csak töltőt adnak hozzá szóval a GSMLine-os árak elég megtévesztőek. Ha rendesen mindennel akarod akkor drágább ám. :(

Més que un club!

(#44) Recon666 válasza Napfénysüti (#43) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Mi kell még? :D

(#45) Yodamaister válasza Recon666 (#44) üzenetére


Yodamaister
csendes tag

Pl a füles elég jó szerintem, szóval az nemártana :))

Korábbi PH megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=yodamaister Shew

(#46) Recon666 válasza Yodamaister (#45) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

pár ezerért jobbat veszel.

(#47) XtremLor válasza Yodamaister (#45) üzenetére


XtremLor
őstag

A gyári füles a béka feneke alatt van ált. eddig kb 1 telefonomhoz kaptam olyat amit használtam is egy ideig i900-hoz Nekem még töltő se kell ha jo áron adják, ugy is van 2-3 itthon, microusb kábel meg usb hálózati töltő is.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#48) Yodamaister válasza XtremLor (#47) üzenetére


Yodamaister
csendes tag

Ez a gyári füles a legjobb gyári füles amit telefonhoz kaptam eddig (optimus blackhez is ugyanez volt) nagyon szépen szól :R

Korábbi PH megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=yodamaister Shew

(#49) Recon666 válasza Yodamaister (#48) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Azért nem egy nagy szám, nekem Black van, de a 6k-s philipsem sokkal jobban szólt.

(#50) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

A rootot feladtam...nem is érdekel...

Viszont tegnap volt kb a 7. alkalom, hogy nem érzékeltem bejövő hívást...nagyon dühítő...ma reggel meg nézem a telefont...akku szint:20% :||||| Egész este töltőn volt. Mondom mi a f@sz van most meg. Hát nem észleli a töltőt.

Utálom az LG-t! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.