Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9449) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Egy kis tapasztalat: DALVIK vs. ART

Azt hittem az ART letarolja majd a DALVIK-ot, annyira ajnározták hogy ez aztán az új VM és micsoda távlatok, meg lehetőségek, meg újszerűség. Azt hittem egetrengető lesz a különbség, amit még én is érezni fogok...

Én a mélyére nem látok, csak felhasználóként nézve: az Antutuban elért, nem mérvadó jobb eredményen kívül az ART semmivel sem volt jobb (vagy semmivel nem jobb jelenleg) mint a DALVIK. Sőt ha azt veszem, hogy jó pár program ART-on nem indul, csak DALVIK-on...

Azt nem tudom, hogy ez az original CM11-en is így van-e. Lehet, hogy ez csak a mi portolásunkon van így. Nem tudom. Okosabb akkor lehetnék, ha már több verzió is lenne telefonunkra. De még csak Artas182x féle fejlesztés áll rendelkezésemre. Hamarosan érkezik (elméletben) a BAM-Android 4.4, meglátom azzal mi lesz...

Aztán az is lehet, hogy ez az ART első változata és sokat fog még fejlődni...majd meglátjuk.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.