Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9379) Milestone2


Milestone2
nagyúr

CyanogenMod11byArtas182x_Android_4.4_ver2013-11-28 = 170MB

Friss, ropogós, működő Android 4.4 az LG Optimus L9-re! Artas182x az XDA egyik tudora oldotta meg a problémát, amit előzőleg Mateo1111-nek nem sikerült. Itt van! Készen van! És működik! Az Android 4.4 telepítéséhez már nem jó a 6.0.3.x-es CWM Recovery, így első lépésben telepítened kell a 6.0.4.x-es friss CWM-et. Artas készített hozzá egy új Recoveryt, amit a Playról letölthető Flashify programmal én 2 perc alatt gond nélkül feltettem a telefonra. (Kicsit furcsa az új, mert eddig a Touchos változatot használtam a régiből, ez meg a gombnyomkodós...) Ha a Recovery fent van kezdődhet a telepítés. Full wipe, format system után előbb a ROM, majd a hozzá készült 4.4-es GAPPS és végül a végre a 4.4-hez optimalizált 1.80-as SuperSU. Ha mindez megvolt, akkor REBOOT. Eddig annyit néztem meg, hogy a WIFI, a Mobilnet, a GPS működik-e. Ezek működtek. A teszt folyik tovább...Majd még írok...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.