Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8730) Milestone2 válasza koxos:8] (#8729) üzenetére


Milestone2
nagyúr

1. Először feltelepítesz egy másikat.
2. Feltelepítesz egy root uninstaller programot. Sokféle van, ami képes a root ig lenyúlni...
3. Azzal a programmal uninstallálod a nem kellő launchert

Más!

Figyelj, nekem most jött az értesítő, hogy kijött a friss CM -már ha 4.3-at raktál fel- mielőtt telepíted a frissítést olvasd el ezt:

Egy kis segítség azoknak, akik hozzám hasonlóan (nem tudom van-e még ilyen őrült?) netán Nightly ROM-okkal is foglalkoznak. Nem kell minden Nightly-nél újrahúzni a teljes rendszert! Elég "kimenni" CWM-be, wipe cache, majd wipe dalvik cache, ezután (a friss Nightly kiadással) Install zip from external SD, mintha telepítenél, nem fog semmit letörölni, minden programodat meghagyja, így csak a rendszerfájlokat frissíti. Ebből következőleg, ha módosított kerneled volt az elvész, azt újra kell flesselni, illetve sokszor a SuperSU-t is újra kell húzni...de minden más megmarad (pl. wifi beállítások, telepített programok, jelszavak...stb).

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.