Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#597) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Néhány használati tapasztalat pluszban....
Amiket eddig pc-ről intéztem a neten egy csomó mindennel átköltöztem a telefonra...
Minden megy frankón, díjnetes adminisztráció, mérőállás bejelentések... vízre gázra.. banki utalások...esetleg..
ráadásul végre ki tudom használni a töbszálúságot, amikor mondjuk az anyós nála a notepadben felírt gázóra állására átváltava (esetleg egy csomó a telefonra eltett azonosító mérőhely, és kétszázféle kódból az ember előszedi amit be kell ütögetni...) kitöltögeti az ember kevesebb idő alatt, mint amíg a pc-t bekapcsolom, bejelentkezek... elindítom a vezeték nélküli modemet.. elnavigálok a megfelelő oldalra... stb...
Szóval kezdem belakni...
A gyorsbeállító gombokhoz először mindent kiraktam, de a fényerő állítót kiszedtem... (ez három lépcsőben állítja a fényerőt adott sorrendben)
Pont az utcán mentem, és gondoltam, adok még rá fényerőt... ahogy megnyomtam a gombot teljesen elsötétedett, tök fekete lett nem láttam semmit... alig bírtam visszahozni hogy megtaláljam megint a gombot amivel továbblököm...
Azt hiszem maradok a "beállítások/kijelző/fényerő/... alatti csúszkánál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.