Hirdetés

2019. december 15., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#592) ThomCart válasza jooker82 (#590) üzenetére

ThomCart
(csendes tag)

A KDZ updater nem működött nekem :(
letöltöttem a V10a-t, az updater programot ahonnan megadtad, elindult, nem találta a telefont, aztán újra kellett raknom a gépet, úgy értem az otthonit is :)
nem vicc, a melóhelyen is sikerült szétgórnom a gépet ezzel a downgrade-es akcióval (még jó hogy az adatokat valahogy sikerült leszednie a rendszergazdánknak)
megkéri az árát rendesen ez a root, persze biztos én voltam a hülye, de ha nem vagytok bennfentesek, akkor szerintem alma

különben ha azt mondják, hogy nem jó, egyelőre felejtsd el a rootot, akkor nyugton vagyok, de ugye beírták már ketten is az XDA-fórumon, hogy a 10-et is rootolták (bár az amerikait)

kivárás marad

aki még nem frissített - nyugodtan próbáljátok meg a korábban már beírt rootot a 10a-ra, nem fogja még speciális módban sem letörölni az adataitokat, kb. 100-szor futtattam, mindenféle verzióban, USB-mód váltogatásokkal, szünetekkel, a telefon makulátlan :)

pár dolog még, amit most olvastam
- akinek sikerül a root, flashert lehet, de romot még ne tegyen rá, ugyanis azt mondja egy okos, hogy jelenleg nem lehet visszaállítani
- Wifi tehtering pipa
- 64 gigás kártya pipa
- rootolásnál legyen benne a kártya

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.