Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#553) ThomCart


ThomCart
csendes tag

kérdés

ha nem megy végig a script a rootolás során, a click to restore-t követően (tehát még rányomok a visszaállításra) marad a villogás, meg az it "shell" run forever, akkor mi lehet a gond?

(debugging on, unknown sources on, vírusírtó kikapcs, és tudtommal adminisztrátorként futtatom, de ebben, hogy lehetek biztos?)

azt mondják némelyek, hogy az 10e-t is rootolták, bár sokszori próbálkozásra
(mondjuk aki beítra, annak 765-ös, tehát amerikai készüléke van, nem tudom ezt jelent-e ebben különbséget)

valaki szerint úgy sikerült, hogy először sima USB töltésen indította, aztán váltott át LG szoftver üzemmódra, mármint a rootolás közben, és állítja, hogy csupán időzítés kérdése az egész :)

ha 20-25-ször nem futottam neki egyszer sem, sikertelenül

a "hivatalos" leírás szerint egyébként LG-módban kell csinálni végig

persze próbáltam így is, meg csak töltő módban is, de mindkettőben elakad

próbáltam a legújabb, 17-es verziójú Bin4ry scripttel, azzal sem megy

próbáltam a programon belül a kettes root-verziót is, nem normal, hanem special móddal, az sem fut végig
(valakinek ezzel sikerült)

szóval akkor fut - legalábbis látszólag - végig, ha közben átváltok a másik módra, tehát töltésről LG-re, vagy vissza, de semmi, root checker kiírja, hogy sorry

bocsánat, különben teljesen analfabéta vagyok ehhez az egészhez, csak a tüneteket tudom sorolni, de megköszönném, ha valaki felvilágosítana

megértem, hogy másnak egyáltalán nem fontos ez a root téma, de nekem a Directory bin, a Titanium Backup és a Chainfire 3D miatt, mint a falat kenyér... :)

talán blődség, de tudtok valakit esetleg, aki megcsinálná akár némi szerény juttatásért?

továbbá ismét megkérdezem, nincs senkinek ez irányú tapasztalata? 10a-t se próbálta még senki
állítólag egy root keeperrel simán lehet frissíteni 10e-re, root is marad, és frissítés is játszik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.