Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4686) Dave50944 válasza bubus66 (#4676) üzenetére


Dave50944
csendes tag

Ne haragudj Bubus de te mire veszel telefont ? Kipróbálod ezt kipróbálod azt ez szar az szar stb de mire veszed? telefonálni ? Vagy hackerkedni vagy mire ? mik az elvárásaid ? Mert oké én is elszenvedtema kúrva frissítéssel de ezen kívűl az ég világon semmi problémám gyönyörűszép nagy kijelző remek teljesítmény nem akad semmi átlagos kamera jó videófelvétel remek hangfelvétel tudok telefonálni internetezni filmezni játszani sms-t küldeni stb. Nem igazán értem ezt. Sztem benned megtört valami a szoftverfress okozta csalódások közepette :D De mindenesetre össze kell törjem az elképzelésied mert vehetsz akármilyen androidos telefont mindegyiknél lesz valami hátul ütő ami miatt megunod vagy felbasz és minnél magasabb kategóriában veszel annál nagyobb lesz a csalódotságod. SGS3 ban és xpeira zben is fogsz csalódni volt már mindkettő akezemben kipróbáltam őket a gazdáik elmondtak bizonyos dolgokat és az a helyzet hogy sztem kíméld meg magad tőle mert semmivel nem lesz jobb. Csak nagy pénzeket költesz fölösen. A másik dolog hogy akkora tévhitben vannak itt a 4 magos procival kapcsolatban hogy az már fáj egyrészt geci sokat eszik szívja az akkut másrészt kezdetlegesek még nagyon 3-ad részt az androidos alkalmazások több mint 80% a két magos procival rendelkező telefonok sebességét sem használják ki nem hogy a 4 magosét ergó néz meg egy pl xperia x 10 et vagy galaxy s-t ugyanazokkal eljátszasz mint az s3 on az alkalmazások 90 % ugyanúgy elmegy rajtuk. Itt minden csak az optimalizáláson múlik semmi máson. Sőt jelenleg az s3 nak kisebb a támogatotsága minst a sima s-nek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.