Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4683) Milestone2 válasza prannk (#4680) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Prannk áruld már el nekem, aki áttette v10a-ról v20c-re, az hogy rootoljon bootloader nyitás nélkül?

[link]

Vajon a fenti XDA-s rootolási módszer most felbontja a bootlodert v20 alatt vagy sem, illetve működik-e 760-on??? Most sajnálom, hogy nem tanultam meg (jól) angolul...

Amikor megvettem a készüléket, utána kérdeztem TŐLETEK, hogy v10a rootolással vagy v20c rootolás nélkül (hogy használhassam az SD-t, a programok ott foglalják a helyet, ne a telón) azt írtátok inkább v20c, mert az alapból tudja az áthelyezést...

Egyébként egy biztos, nem bánnak az összerakásnál túl kíméletesen a készülékekkel, ez szerintem abból látszik, hogy nincs kimondott tipushibája, hanem egy-egy szerencsésnek nem mondható vásárló jár rosszul: kinek nem lehet frissíteni az sw-t, kinek a GPS nem megy, kinek az SD befogadás nem műxik.. Lehet tévedek...

Mindenesetre nekem tetszik a telefon, tetszett v10a-val is, és tetszik most v20c-vel is.

:C

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.