Hirdetés

2019. december 15., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#421) lmisi válasza ThomCart (#419) üzenetére

lmisi
(senior tag)

Komolyan mondom a guglinal és lgnél is elmentek otthonról?????
Már eleve agymenés hogy csak belső memóriába lehet telepíteni akár mint almások, na ezért nem veszek almát, de hogy az androidnál is ez legyen a standard :( :( :( Ja és akkor beletesznek 4giga sdromot amiből látsz alig 2 gigát. Akkor adják minimum 16 gigával. (Gugli kitalálja ignorálja a microsd-t, a másik LG meg kiadja mikroszkópikus belső sd-vel)

Így még egy offline navit sem tudsz normálisan telepíteni a környező országok térképeivel :(((

Vettem egy 23 000 ft kínai tabot ott is be volt állítva ez a balgaság. 4 giga rom mellett.
Ott persze rootolva árulják, nosza rajta átírtam az fstab.void file-t azóta normálisan látja az sd kártyát isdcard-nak és nem extsd-nek (extsd lett a törpe belső sd)

Ilyen kevés rommal felejtős egyenlőre ez a készülék, pedig a gyereknek ezt szemeltem ki. Na jó még gondolkozom rajta, de lehet hogy sokkal gagyibb grande xin lesz belőle, vagy beszerzés után instant root, de ha nem lehetséges már a rott akkor bukó dolog.

Őrület ahhoz hogy normálisan használd rootolni kell a vadiúj telefont. egyébként van olyan normális játék aminek a minimum helyigénye 2 giga a max pedig üti a 4-et. Tehát az fel sem menne. (The Bard's Tale)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.