Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3934) bubus66 válasza guest666 (#3933) üzenetére


bubus66
nagyúr

De GG az L9 kijelzője. Én kérdeztem meg az LG ügyfélszolgálatától.

Arra mondtam, hogy nem biztos hogy nem elérhető áron lesz az S4-es. Én a L9-nél is olyan 100-ra számítottam, aztán olcsóbb lett

15/02/2013

Köszönjük hogy felvette a kapcsolatot LG Electronics

Tisztelt

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

Igen, az L9-es telefonok Gorilla Glass-al vannak ellátva!

További információért készülékeinkről, szolgáltatásainkról forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz a 06 40 54 54 54-es telefonszámon (H-P: 8-18, SZ: 9-17).

Tisztelettel:
LGE Ügyfélszolgálat

Kérjük iratkozzon fel havonta megjelenő hírlevelünkre, amelyben olvashat új termékeinkről, az aktuális elektronikai fejlesztésekről, az LG-vel kapcsolatos egyéb vállalati hírekről, továbbá hasznos információkat is talál termékeinkre vonatkozóan. Hírlevelünkre való feliratkozáshoz kattintson az alábbi linkre:
http://www.lg.com/hu/az-lg/media/hirlevel/index.jsp

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Received Date : 15/02/2013 12:48 46
The type of inquiry : Specification
Product/Model No. : Smart Phone/Emerging Device/LGP760

Jó napot kívánok!

Tisztelt LG!

Azt szeretném meg kérdezni, hogy a LG Optimus P760 L9-es telefon, kijelzője, elvan-e látva, Gorilla Glass védelemmel. Vagy esetleg valami más védelemmel. köszönöm várom meg tisztelő válaszuk.

Click here if you have more question

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.