Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3835) mnó77 válasza #74266624 (#3825) üzenetére


mnó77
tag

Sziasztok.

Fec1975

GPS szempontjából ki kell,hogy ábrándítsalak,navigációra ez a telefon egy katasztrófa!Nem mondom,hogy ez általános jelenség elképzelhető,hogy ez csak nálam van így de én nagyon sokat szívtam/szívok miatta mivel nem csak a "nagymamához járok hétvégente".Most viszem másodszor szervízbe az miatt,hogy eldobálja a jelet gyakorlatilag folyamatosan.Nekem ez volt az egyik legfontosabb érv a telefon mellett,hogy a szép nagy kijelzőn milyen jól lehet majd látni az útvonalat,így fölöslegessé válhat a PNA-m.Mondhatja azt is valaki,hogy egy telefon nem erre való!Lehet,de akkor minek teszik bele a GPS vevőt!?4.droidos telóm ez s az eddigi legkomolyabb.A sokkal gyengébb-többek között"eredeti kínai"-telefonok mind simán vitték az egyetlen épkézláb navi szofvert(direkt nem írom a nevét)csak ez a"csúcskészülék"készít ki vele.Más navival meg olyan pontatlan,hogy az valami borzasztó!
Ezt leszámítva ez egy hibátlan telefon,tényleg gyönyörű a kijelzője és a sebessége is brutál.A fényképektől nem esek hasra de ez engem nem is érdekel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.