Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1344) bubus66 válasza akcsy (#1343) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1343) akcsy

Szerintem meg el kell felejteni a PC Suitet és a B2CApp-al kell frissíteni. Egyszerűbb és biztonságosabb is.

Itt a AdobeFlashPlayer.apk

Maxton Webbrowser.apk

Feltelepited mert apk utána ratapizól az AdobaFlash ikonra ki választod melyik böngészőhöz akarod társítani,és meg várod még 2 DB kék írás meg jelenik. Nem garantálom,hogy a gyárin vagy a GoogleChromon menni fog de a Maxtonon megy. Nekem a L7 a gyárival nem megy de a Maxtonnal igen az L9 nem tudtam kipróbálni.

Most kérdeztem, meg a PC Suitenek semmi szerepe nincs hogy XP 32 vagy 64 bit vagy Win7- 32-64 bit

A B2CApp-vel fel tudtam frissíteni. Direkt kipróbáltam, és a visszatettem a V10H-és a utána frissítettem a V10i-re az L7-tet. Win7 a 32bit. használok. Sőt a lányom laptopján még simában lefutott a win7 64 bit-es mint az enyémen. A másik ami még be keverhet az esetleg valami másik driver.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.