Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1328) M@nH.


M@nH.
aktív tag

Azt hiszem rájöttem, hogy mi is történhetett, miért lett jó a telefon a hibás frissítés után. Ugye elkezdtem frissíteni a PCSuite-val és mikor elért odáig, hogy frissíti a telefont, akkor 6%-nál kikapcsolt, ezért a program várt, várt (kb 4-5 perc) és a hibaüzenet után ki is fagyott. Lehúztam a gépről, majd akksi ki és be, majd bekapcsoltam. Ekkor az S/W upgrade képernyő fogadott és nem tudtam mi van ilyenkor és itt jön a lényeg, ha jól gondolom akkor ez a szoftver feltöltési módja lenne a telefonnak, tehát mivel én ismét kikapcsoltam, majd visszakapcsoltam visszaváltott normál módba és betöltött. Mindezt abból gondolom, hogy az LGMobile Support Tool-al is 6%-nál kikapcsolta a telefont és hibaüzenetet írt ki DE nem fagyott ki, hanem kiírta, hogy húzza le a telefont majd az akksit vegye ki, majd helyezze vissza és csatlakoztassa a telefont, majd kapcsolja be és kattintson az újra gombra. Ezeket meg is csináltam és bekapcsolás után S/W Upgrade képernyő fogadott, majd a frissítő programnál rákattintottam, hogy "újra" és így már sikeresen fel is frissítette a telefont. Tehát nekem ebből az jött le, hogy a frissítő program 6%-nál próbálja a telefont "átrakni" upgrade módba (ezért is kapcsolja ki) de az valamiért nem kapcsol vissza, csak akkor ha power gombbal segítünk neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.