Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1180) seawolf570 válasza Gedeon31 (#1171) üzenetére


seawolf570
aktív tag

A 4G tárhely nagyon jól hangzik, csak az a probléma vele, hogy ebből a rendszer több mint 1,5 G-át elfoglal és kb. 2,4G marad belőle. Még ez is jó lenne, de a gyárilag telepített programok további helyet foglalnak, így a maradék tárhelyből még 1,5G sem maradt.
Normál programokhoz ez elég is lenne, mivel a zenéket, videókat, képeket a felhasználók általában az SD kártyára pakolják.
Viszont a probléma akkor jelentkezik, ha valaki szeretne normális navigációt használni, mert a gyári minden csak nem normális navigáció. Előszór a Navigon-nal próbálkoztam, ami a magyar térképpel szinte elfoglalta az egész memória tárhelyet. A másik probléma a nagy méretű játékok esetén van.

Collos23

Office fájlokat még nem próbáltam, de a pdf formátumot gond nélkül viszi, miután telepítettem rá az AdobeRaider progit.
Netezéshez Operát használok és az oldal görgetése olyan folyamatos, hogy ennél már nem is lehetne folyamatosabb. Nincs semmilyen akadás görgetés és nagyítás közben, pedig nálam teljes méretű, desktopra van állítva a megjelenés. Itt nyilvánul meg legjobban a hardver erőssége (két mag és 1G RAM).

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.