Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1010) akcsy válasza krisztian112 (#1003) üzenetére


akcsy
tag

Hallod mérnem harcoltad ki, hogy csak meglesd, hogy minden okés-e, mert "ha rossz, akkor vissza lehet vinni" -persze amúgy is van benne valami, de nekem ez csak sablon duma volt :D valamint azt is mondtam, hogy de legalább hadd rakjam töltőre, mert ugye este ajándékozás, aztán én meg imádkozzak hogy feltöltődjön??!! :( :( :D:D
Háát elmondom... Idáig nem nagyon költöttem telóra, ill. kaptam szóval plafon akkoriban már a 30e Huf volt, szóval mindig majdnem az akkori legfisebb mondhatni alsó középkategóriás telefonok voltak(amíg nem volt android) Szóval megmaradtam hosszú ideig egy sima érintőképernyős telefonnál 3 évig :W persze bármikor vehettem volna, csak mindig elvertem a zsét :DDD Aztán már eléggé sokszor jött szóba, hogy nah karácsonyra telefon, így jött szóba ez: szerelem első látásra :D
És amikor megjött :Y de nagy... még anno a madaras tescoban láttam, persze ki volt kapcsolva, és ott volt mellette a régi szerelmem az Arc S(igaz 2 hónapja ugyanilyen árban is volt) aminek szintén a kijelzője fogott meg, és sokkal kisebbnek tűnt... :D:D Nekem tetszik a fogása... Kicsit üzletember benyomását kelti számomra... Tetszik, hogy a hátlapját vagy 100 kis fog fogja össze, így biztos nem esik le... Belső tesztről nem nagyon tudok sokat mondani, ugyanis csak megnézhettem, hogy működik-e :W :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.