Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

4 hüvelykes, 1680x1050 képpontos kijelzőt , tudom hogy fordítás, de ilyen hülyeséget azért nem kellene leírni....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Egész meggyőző, de még mindig nem tetszik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) ben11


ben11
őstag

A teljes HD full HD-t takar?

(#4) CS_D válasza AS (#1) üzenetére


CS_D
senior tag

Durva lenne egy ilyen felbontás.

Ez a forrás 800*480-as felbontást ír, ami reális lenne.

Ennél nagyobb felbontást túlzásnak érzek egy 4"-es kijelzőn.

(#5) crey válasza ben11 (#3) üzenetére


crey
MODERÁTOR

valószínűleg.

De annyira jól sikerült anno a Sony marketing fogása, hogy a 1080i-t, FullHD-nak nevezte el basszus. . . ez maradt mindenkinek az agyában :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6) AS válasza CS_D (#4) üzenetére


AS
félisten

Android miatt is eleve 800*480.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) ben11 válasza CS_D (#4) üzenetére


ben11
őstag

iPhone 4-ben 3,5 hüvelyken van 640 x 960 felbontás..És nem sok.. :D

crey: nincs is ezzel szerintem semmi baj,amíg mindenkinek 1080p-t jelent a full hd.

[ Szerkesztve ]

(#8) Gengi válasza AS (#6) üzenetére


Gengi
senior tag

Ezért már egyszer szerintem szóltak neked.
Akkor a Galaxy Tab meg kékhalál :D... (ANDROID és nem 800X480 felbontás :) )

Novemberben az első híreknél is ez a felbontás volt. Akik meg tesztelték csak észrevették volna ,hogy nem olyan.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#9) Eddie141 válasza AS (#6) üzenetére


Eddie141
senior tag

Van már android-os tablet, amely akár az 1280*600-at is tudja :)

Mindenesetre én sem érzem valósnak ezt az 1680*1050-et . Annak nem sok értelme lenne :)
De ha mégis igaz, akkor várom már nagyon a 19"os QuadHD-s monitorokat. Hasonlóan nagy rációt látok abban is :P

[ Szerkesztve ]

(#10) AS


AS
félisten

De az Tablet. Meg amúgy is már aki fogta a készüléket irta hogy 800*480 a készülék felbontása.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) keIdor


keIdor
titán

Nem rossz, nagyon tetszik ez az LG. De aki nem játszik telefonon (nagyon én sem) annak lehet fölösleges ekkora erő.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) DemonDani


DemonDani
addikt

a 2.3-tól 1280x800 a maximális, a tegra2 tud maximálisan 1680x1050-et. az meg hogy tábla gép-e az olyan mind1 simán lehetne 1280x800 4"on is meg 10"on is az android szempontjából az már mind1 viszont azt nem tudom, hogy a HDMI kábelen keresztül hogyan támogatja de gondolm az meg fullhd az sem 1680...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#13) BloodRay


BloodRay
veterán

A kijelző felbontása erősen gyanús, de magára a készülékre már rettentő kíváncsi vagyok.
Mobilarena tesztet! :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) Sefter


Sefter
veterán

nem lehet, hogy hdmi-n tudja az 1680-as felbontást, és nem a telefon kijelzőjére értendő.. :F

Psn ID: sefter_hun

(#15) crey válasza Eddie141 (#9) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Basszus, QuadHD? omfg, így még nem hallottam elnevezni a 4k-t :D

IBC-n már láttam működő 4k-s megjelenítőt. . . hát nem egészen 19" volt :D
Sőt a Hitachi kint volt egy 8k-s kamerával is, amihez nem is volt ekkora felbontású megjelenítő :D

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#16) AMD Power válasza BloodRay (#13) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nagy durranás lesz... ezek a két magos csodák lesznek 2011 Celebjei. :)

(#17) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

2-3 év múlva elérik egy erős pc szintjét, kábel a HD tv-re, billenytűzet, egér és bármit lehet csinálni...

(#18) ΞΔGLΞ válasza BloodRay (#13) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyébként a telefon maga baromi ronda, hasonló az SGS-hez, az sem egy világszépe telefon, főleg a sok műanyagnak köszönhetően :/

[ Szerkesztve ]

(#19) AMD Power válasza ΞΔGLΞ (#17) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem 3 év sem kell hozzá...

(#20) BloodRay válasza ΞΔGLΞ (#18) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem nem baromi ronda, csak a SGS-hez is hasonlóan kissé semmilyen. :P
Jó lenne ha a hátlap legalább fém lenne.
Mindenesetre a SGS-t és ezt sem a szépsége miatt veszik az biztos.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#21) jooker82


jooker82
nagyúr

A kétmagos proci csak sokat jelent...Látszik,hogy az LG-n sokkal több alkalmazás fut a hátérbe mint a másik kettőn és mégis simán veri őket..nameg hiába "csak" TFT a kijezője...a fú az tényleg zöldnek látszik...ellenben a másik kettő zöldes szinével....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22) ΞΔGLΞ válasza BloodRay (#20) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Lehet, viszont ezek a telefonok megérdemelnék már, hogy szinte minden szálcsiszolt minőségi anyagból álljon.

(#23) BloodRay válasza ΞΔGLΞ (#22) üzenetére


BloodRay
veterán

Az a baj, hogy ezek nem túl kicsik, tehát ha teljes fém borításuk lenne akkor meg az lenne a gond velük, hogy nehezek.
Egyébként én is maximálisan a zongoralakk bevonat ellen vagyok. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#24) jooker82 válasza BloodRay (#23) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ennek ,ahogy néztem közelebbi képeken,hasonló minőségű lesz a hátlapja az arénáéval...amely fém volt és egyhén csillogó bevanattal ráfújva...és eléggé minőségi darab volt az arena is...pedig képen múanyag szagúnak tünt...
Szerintem 140-től nem indul drágábban januárba és márciusra már 110 körül lesz...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#25) fattyu válasza jooker82 (#24) üzenetére


fattyu
veterán

bittos én vagyok pesszimista de szerintem a 140 az több lesz :S

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#26) ΞΔGLΞ válasza BloodRay (#23) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tulajdonképpen igazad van, de én úgy hiszem, hogyha történetesen az SGS-nek nem ropogós, hanem minőségi fémborítása lenne, azt a súlykülönbséget kitudnám bírni, na meg a minél több fém, egyenlő szebb audio hangzás.

A videót elnézve, igaz, hogy az LG baromi gyors, de ha megfigyelitek jobban, az iPhone-t, attól függetlenül, hogy utolsó, mégis a legsimább még mindig a görgetése a net alatt például, nem igaz, hogy nem tudják überelni, vagy legalább olyan szinte hozni, hogy hasonló smooth érzése legyen a felhasználónak, mint az apple telefonján. Idáig ilyet csak windows phone7 alatt tapasztaltam, az MS rendesen a hardver alá gyúrta az OS-t.

Szóval hiába a baromi erős hardver, ha itt-ott, ha picit is, de laggol.

[ Szerkesztve ]

(#27) chabusch válasza ΞΔGLΞ (#26) üzenetére


chabusch
tag

Engem mondjuk azért sem zavar, hogy nem fém, mert így a SAR érték alacsony lehet. És bár nem értek hozzá, de gyanítom, hogy alacsony sugárzáshoz kevesebb energia is kell, ergo javul az akku élettartama. Ami ilyen téren feltűnt, hogy az SGS-m hatszor kevesebb sugárzással kibírja, mint az E51-m, ami egy kicsit hosszabb beszélgetésnél már eléggé érezhető. A Nokia 5 perc után sütött, az SGS meg változatlan.

De egyébként is szívesebben vennék valami törhetetlen szuperüvegszálas, szuperkönnyű csodaműanyagból készült telót zafírkristály kijelzővel, mint fémet mérsékelt gorillával.

(#28) jooker82 válasza fattyu (#25) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha jól tudom most a galaxy s van ott körül...na attól nem fogja drágábban adni az lg..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#29) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Vicces volt, hogy próbált bűvészkedni, hogy mindhárom telefont egyszerre nyomja meg :)

(#30) fattyu válasza jooker82 (#28) üzenetére


fattyu
veterán

Ha ők jönnek ki először tegra2vel? Kétlem ne lőnék feljebb az árát mint a per pill legkraftosabb vasnak. de majd meglássuk persze.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#31) CS_D válasza jooker82 (#24) üzenetére


CS_D
senior tag

Ez a telefon szinte kizárt, hogy ilyen árpolitikával menjen. Nincs a piacon még túl sok konkurenciája, szóval nem fog az ára olyan gyorsan lejjebbkényszerülni.

Bár jó lenne, ha igazad lenne. :)

(#32) jooker82 válasza fattyu (#30) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hogy az iphone 4-nél drágább lenne?? kétlem...bár szerintem jobb lesz tőle...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Nagyon belehúzott az LG. Legalább élesedik a verseny ;]

(#34) skajwa


skajwa
senior tag

4 hüvelykes, 1680x1050??! Mi értelme?

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#35) r4z válasza skajwa (#34) üzenetére


r4z
nagyúr

Annyi értelme van mint az iPhone 4 640x960-as kijelzőjének 3,5"-on :P

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#36) DEJVID


DEJVID
őstag

Az LG-n TW3 van, vagy csak koppintás?

(#37) BloodRay válasza DEJVID (#36) üzenetére


BloodRay
veterán

S-classnak hívják már egy jó ideje...
De mint a TW-et ezt is azonnal nyugdíjba küldeném ha ilyen készülékem lenne.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#38) DEJVID válasza BloodRay (#37) üzenetére


DEJVID
őstag

A képen teljesen egyformák.

(#39) skajwa válasza r4z (#35) üzenetére


skajwa
senior tag

Azért a két felbontást közel sem lehet egy lapon említeni. Erre magad is rájöhettél volna ha elvégzed a szorzást a flame helyett! .)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#40) jooker82


jooker82
nagyúr

Lehet,hogy stereo hamgszóró lenne benne??? legalábbis az alján a két szélső rész mintha hangszóró lenne..
Meg az se lenne baj,ha a Full HD mellé stereo felvételt biztositanának...
Ha valahol találtok vele készitett videót...örömmel megnézném.. :K
Itt egy kis spec róla...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#41) r4z válasza skajwa (#39) üzenetére


r4z
nagyúr

Távol álljon tőlem a flame :) És tudom, hogy nem egy kategória a kettő, de már a retina is totál felesleges szerintem, az én Desire-öm képernyőjén is vadásznom kell, ha pixelt akarok látni, a monitorra való felbontásnak ekkora képernyőn viszont már tényleg nem látom értelmét. :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#42) jooker82 válasza r4z (#41) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ennek 800x 480 az nem tudom mért sok... :F
Ez viszont bruttál...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#43) joey04 válasza r4z (#41) üzenetére


joey04
titán

Lehet, hogy retina sok, és egy 480*800 körüli elég lenne, de igazából egyszerűbb volt így a programok miatt, meg aztán így valóban nem találsz pixeleket.
A Dézi viszont pentile, tehát még a 480*800 sincs meg, nekem az már zavaró volt (hacsak nem az új, slcd kijelzős darabod van)

#40: nem tuti, iphoneban is olyan, mintha az lenne, de az egyik mikrofon. Kb minden 2. tulaj sírással kezdi, hogy nem szól az egyik hangszóró, viheti vissza gariba. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) jooker82 válasza joey04 (#43) üzenetére


jooker82
nagyúr

[link]
Itt valamelyest belelátni és mintha rácsos lenne a a belseje ugyanúgy mint felül...ezért gondoltam...nameg mért raknának ekkora mikrofont bele?? általába csak egy kis pont szokott lenni,v újabban már rejtve csinálják...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#45) r4z válasza jooker82 (#42) üzenetére


r4z
nagyúr

1680x1050-ről volt szó, nem 480x800-ról :) A videó pedig nagyot üt!

joey20: SLCD-vel szerelt készülékem van.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#46) joey04 válasza r4z (#45) üzenetére


joey04
titán

így érthető. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) jooker82 válasza r4z (#45) üzenetére


jooker82
nagyúr

De várom már ezt a telt....
itt is egy video a hdmi-ről..
Namost,ha tegyük fel letöltök egy 10 gigás HD fimet,amit csak blue ray-en lehetne lejátszani és azt rárakom a telefonra,összekötöm lcd-vel,akkor azt rendes hd minőségbe le is játsza nekem??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#48) picur220 válasza r4z (#41) üzenetére


picur220
veterán

Pedig van értelme, ezzel lehet lezúzni az Epöl-t!:DDD De tényleg, ezen már tényleg nincs pixel:DDD

(#49) ΞΔGLΞ válasza jooker82 (#47) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem simán vinni fogja a HD filmet...

(#50) AS válasza jooker82 (#47) üzenetére


AS
félisten

10 gigát nem mert mikorSD csak 4 gb-t tud tudtommal használni a Fat rendszer miatt...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.