Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

Na látjátok :D

De legalább itt van :P

iPhone 13p

(#2) falijja


falijja
őstag

Szégyentelen lg....!!!

(#3) Xaels


Xaels
félisten

Azért az kemény, hogy a saját piacukra is ilyen nagy késéssel jöttek ki vele, de legalább kijött. Aztán, hogy milyen lett és, hogy lesz-e nemzetközi verzióra is(vagy, hogy mikor) az megint kérdéses.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Remus389


Remus389
veterán

oké nagynehezen megszülték, kérdés milyen ez az ICS

lehet rosszabb mint a GB

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#5) sheep


sheep
addikt

hát igen, az LG nagyon elbukta az ICS frissítéseket. Példát vehetnének a Sony/SE-ról.
Mondjuk a Samsung sem sokkal jobb, vicc hogy az advance-on még mindig 2.3.6-fut és év végére ígérik a frissítést.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6) spawn21


spawn21
veterán

Legyetek már optimisták! ;]

iPhone 13p

(#7) batai15


batai15
félisten

á hogy lehetett? meg született? bár már tul késő

(#8) HaZsolt válasza sheep (#5) üzenetére


HaZsolt
őstag

Eléggé elmaradtak...

(#9) zorromoto


zorromoto
senior tag

Az a lényeg hogy innen zöld út vezet a CM10-hez ott meg minden patent lesz így talán lesz működő JB-is

(#10) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Majd egy év kedves LG.. :U

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#11) a.sebi válasza zorromoto (#9) üzenetére


a.sebi
őstag

HAHÓ AZ OPTIMUS 2 X ANDROID 2.2 FROYOVAL KERÜLT KIADÀSRA ,MAJD HOSSZÚ VÀRAKOZÀS UTÀN TELEPÌTHETŐ LET A 2. 3 AS ANDROID RENSZER IS.....TEHÀT KÈREM JAVÌTANI....KÖSZI...

(#12) bok92


bok92
addikt

És így vegyen az ember Lg telót? :U
Hiába "szépek meg jók", ha a support ilyen gyatra.

(#13) Hunner


Hunner
senior tag

[link] Ha ennek hinni lehet, ez nem csak egy sima ICS lesz, hanem egy elég erős csomag. Sajnos úgy néz ki zárt bootloaderrel. :/

Nembaj. Várjuk...csak jönne már. :W

Egyébként hálás vagyok az LG-nek, mióta ilyen telefonom van, megtanultam várni. a postást, az ebay rendelésem, a futárt, bármit. Tényleg. :K

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#14) V.T.CS. válasza HaZsolt (#8) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

jobb később, mint soha.
ne ezért nem kell lg.

(#15) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Kernel?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16) FRENK1988 válasza a.sebi (#11) üzenetére


FRENK1988
veterán

ne kiabálj!

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#17) Prof01 válasza bok92 (#12) üzenetére


Prof01
veterán

Ezért se kell nekem LG...

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#18) Prien


Prien
addikt

Ezzel az egyetlen készülékkel nagyon nagy károkat okozott magának az LG, évekbe telik majd, mire visszanyeri az elszállt bizalmat. Ha egyáltalán sikerül.

A kevés is több a semminél.

(#19) zorromoto


zorromoto
senior tag

Emberek.Olvassatok már bele a 4x topikba.igaz hallkan ,de ki lehet jelenteni ,hogy tanult az LG a hibából.Mióta kijött az optimus 4X ,túlvan a 3. frissitésen.Nem mellesleg jelenleg az egyik legjobban testreszabható felülettel rendelkezik.
Nekem is volt 2x-em . Igen és is szídtam az Lg-t mint céget ,de a telefonnal semmi bajom nem volt.Most is az egyik legszebb legigényesebb modell a 2x (szubjektív).

(#20) batai15 válasza Prof01 (#17) üzenetére


batai15
félisten

nekem meg android sem. kivéve nexus.. ott jb is van már.

(#21) foxymaxy válasza bok92 (#12) üzenetére


foxymaxy
senior tag

kár fikázni az lgt a suspor miatt :)
a többiek se jobbak a Sony televan buggal a többi + ugyan úgy csúszik :-D

e pluribus unum

(#22) tothl válasza Prien (#18) üzenetére


tothl
addikt

Hát nem tudom, azért mert nem volt gyors a frissítés attól még jó teló. Az enyém több, mint egy éves, magasan a legjobb megbízhatóságú, legjobban összerakott, legsokoldalúbb és leghasználhatóbb készülékem eddig.

Tudom most már sok a leg, de nem értem ezt a fikázást.

(#23) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ezt is megéltük. :R Szemezek egy VU,-val, de túlságosan elriaszt a support milyensége. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) peter_27 válasza mrlujoak (#15) üzenetére


peter_27
aktív tag

2.6.39.4 :)
forráskód nincs, és amíg nem lesz, addig cm10 sem lesz hw gyorsítással. :W
[link]

Galaxy S10

(#25) Xaels válasza zorromoto (#19) üzenetére


Xaels
félisten

Azok bugfixek, a jelenlegi SW foltozásai. Aztán a JB-t fejlesztik-e rá? A konkurenciánál már van kiszivárgott teszt ROM a neten. 3-as kernellel.

(#21) foxymaxy: igen csúsznak néha, na de nem 1,5évet... A Sony meg hamarosan kiadja a fixet az ICS-hez.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) Brutális eb válasza spawn21 (#1) üzenetére


Brutális eb
addikt

Hol?
Dél koreában az nem nagyon az itt. ;]

Egyébként az se ICS is 2.6.32.9 kernel...

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#27) atike


atike
nagyúr

A SU660 az nagyon nem P990 nem? :U

(#28) mrlujoak válasza foxymaxy (#21) üzenetére


mrlujoak
veterán

Na ezzel én majd akkor dicsekednék, ha az LG bugmentesen adja ki...
(2.2, és 2.3 esetében sem éppen erről voltak híresek...)

Arról nem beszélve - hogy az idei és a tavalyi ICS-s modellek is már kaptak bugfixet...

Hibátlan szoftver márpedig nincs :)

(#24) peter_27:

Igen, én is erre tippeltem. Pont a SE-t "fikázók" miatt, mert nagyon lesajnálták a tavalyi modelleket a 2.6.xxx kernel miatt, mint ICS alap...

A cikkhez:

Várom a hivatalos megjelenést, mert ugye a múltkori nem lesz ICS a kanadai verziók nyomán ment a lázongás, hogy csak ott nem...
Most a hír arról szólt, hogy kész a koreai verzió, ami bőven nem "itt" kategória...

Várjuk azt a hírt amikor a nemzetközi LG Optimus 2X is megkapja a hivatalos ICS-t (tökmindegymilyen kernel alapon), és akkor a hányattatott sorsú első kétmagos is ki tudja végre használni a 2 magját rendesen...

(egyébként a cikkben - igen, látom már más is jelezte - szerepel, hogy 2.3-al lépett piacra... Még ha azzal jött volna, de jó az 2.2-nek is)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#29) joey04


joey04
titán

hát. pont időben. ;] :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) bok92 válasza foxymaxy (#21) üzenetére


bok92
addikt

Minden egyes nap követem a híreket, és valahogy az lg sosem a frissítésekkel jeleskedett.Más gyártók annál inkább.Meg általában az bosszant a legjobban,hogy kidobnak egy csúcsmodellt(nem az optimus 4x-re gondolok/habár sgs3-ra már nagyon érik a jb/, de általában ez jellemző sajnos)és még az előző évi rendszerrel kidobják.És akkor imádkozhatsz,hogy belátható időn belül legyen frissítésed.
Nem fikázom én az Lg-t, de te is láthatod(más kérdés, ha nem akarod...),hogy nem valami rózsás a helyzet...

[ Szerkesztve ]

(#31) spuros


spuros
őstag

Opt 3d-re várom szintén.. Elvileg egy nagyon jó ICS csomagot pakolt össze az LG.. Legyen már..

(#32) tothl válasza atike (#27) üzenetére


tothl
addikt

Nagyon nem, de a lényeg ugyanaz.

Ha SU660 -ra kiadták, akkor kiadják P990 -re is. Nem lenne logikus, ha nem.
Ám ha mégsem, akkor ha nyilvános lesz a kernel forráskód, akkor lesz P990 -es kernel is, és ha más nem CM -ROMunk tuti lesz.

Levi

(#33) atike válasza tothl (#32) üzenetére


atike
nagyúr

Csak akkor lesz gáz, ha nem adják ki P990-re (mondjuk miért ne tennék) és nem lesz nyilvános a forrás... (most mondjuk nem az).

Szóval ez per pillanat csak félig örömhír, vagy inkább csak reménysugár. Na de hátha... :)

CM-es rom most is van.... :)

(#34) tothl válasza atike (#33) üzenetére


tothl
addikt

A SU660 forráskódot előbb-utóbb biztosan kiadják. azzal nem lesz gond.

Amúgyis CM ROM van a gépemen, a gyáriak elég gagyik ahhoz képest.. :)
Legutóbb a V20s -t próbáltam hát nem sokáig volt rajta...

(#35) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Egyébként mikor is kapták meg a tavalyi SE, és Samsung HTC modellek az ICS frissítéseket?
3-4-5 hónapja. Ebből a fele tele volt buggal, és szolgáltatós modellekre még később jött ki.

Azért akár mennyire is illegeti itt egy-két júzer magát, annyira még nem unta meg Ő sem az ICS-t a telefonján, legyen Samu, HTC, vagy SE tulaj.
Ennyire nem kéne ám gúnyolódni.
Az ICS pedig egyértelműen jól sikerült az LG-nek. Asszem ebben az évben Ő az aki majd nem mindegyik telóját ICS-el adta ki, még a kis hardverűeket is. Úgy hogy mindenki lessem magába egy kicsit.

Persze hogy elkésett az LG, és ez leginkább az Optimus 2X, O3D tulajoknak a fájó pont.
Ehhez az is hozzátartozott hogy Nvidia is nagy ívben szarta le az Tegra 2-t, a másik oldalon pedig igen nagy nehézségekbe ütközött a telefon különc (3D, 2 hátsó kamera, 3D alkalmazások, menü stb...) mivolta.
A Black még hagyján, mert az kb SGS szint, és örülünk neki hogy megkapjuk hál istennek, nem úgy mint a híres SGS.

[ Szerkesztve ]

(#36) M3oH


M3oH
addikt

Nem siettek, de azert csak osszeraktak, jo baratom orulni fog neki, mert nem igazan talaltunk ertelmes romot a telora, mindegyikkkel volt vmi nyug.

(#37) Remus389 válasza tzsolesz (#35) üzenetére


Remus389
veterán

na jó de az optimus black és SGS közt van majdnem egy-másfél év a megjelenési különbségben

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#38) jooker82 válasza Remus389 (#37) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez semmit nem számit,ha a hardver elbirja,ne legyenek lusták kiadni,ue. aDHD-ra is.. :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#39) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Az egy dolog, hogy lassan hozták ki, de legalább van frissítés...

(#40) Švejk válasza foxymaxy (#21) üzenetére


Švejk
őstag

Majd akkor fikázd a Sony frissítéseket, ha volt 2011-es, vagy idei Sony-d. Az ilyen X8-akat hagyjuk inkább, kezdeti próbálkozás.
Ím, én teljesen elégedett vagyok a hivatalos Sony ICS-vel, már a 2. frissítést adják ki, a héten jön a következő. Ami bugos volt az első frissítésben, javítják a többiben. Legtöbb cég, meg úgy frissít, hogy kiadja az ICS-t, lehet használni. Ld: Samsung, Huawei...

De örvendetes, hogy ezután a hosszú kálvária után legalább kiadták.

(#41) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Ahogy nézem az uj felületet kapja meg; [link]

(#42) tzsolesz válasza Recon666 (#41) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Igen hál istennek az új UI-t kapja az összes modell. A Black is.
Nah, az nagyon ütős felület. :K

(#43) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Gondolkozzunk gyerekek. Az utolsó hír az volt, hogy az LG Korea megerősítette, hogy hamarosan kiadja az ICS-t az LG Optimus 2X-re. Aztán hamarosan ki is adta, a koreai változatra. Tehát ők betartották amit ígértek. Viszont ezen kívül nincs hír, hogy ki akarnák adni a P990-re is.

PS C:\>_

(#44) natë válasza mrlujoak (#28) üzenetére


natë
nagyúr

Arról nem beszélve - hogy az idei és a tavalyi ICS-s modellek is már kaptak bugfixet...

Nem mindegyik modell még...sajnos :U

[ Szerkesztve ]

(#45) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Ez szép hosszú várakozás volt.Gratulálhatunk az LG-nek.Már JB-s telók is vannak ők meg most frissítenek ICS-re. ;] :(((

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#46) mrlujoak válasza tzsolesz (#35) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nézd! - ingem, így magamra veszem...

Ha nincs beszólás - volt - akkor nincs illegetés. Ez ilyen egyszerű. Volt belevau, így lett a visszavau... :(((

Kernel miatt oltották - pont az LG-sek - a tavalyi ICS-ket, most akkor hogy is van?!

Hiba/bug mindegyik rendszerben van, arra jönnek is a javítások.

A Sony is megjelent a low end modelljével gyári, 3-as kernelű ICS-vel, és az idei nagyok is már frissültek, ion eleve ICS-vel jön, és a U ill. sola is frissül...

Mindenki előbb saját környékén nézzen körbe, és nincs ilyen témájú hsz...

Igen is, kiérdemelten éri a kritika az LG-t a frissítéseket illetően.
Majd akkor, és csakis akkor emelheti fel bárki a hangját, ha az LG megcsinálja a bugmentes ICS frissítést. Addig nem! :(((

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#47) tzsolesz válasza leslie_smith (#45) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Mintha nem árasztanának el minket a JB-s telók. Amúgy tavalyi modellekről beszélünk JB ügyben?

mrlujoak Mondtam, hogy egy szinten jogos a felháborodás, és a gúnyolódás is az antifanok részéről.
De ne úgy beszéljenek már itt a júzerek, mintha a többi telóra már ezer éve ICS került volna. Mostanában kapták meg még a Sony-sok is, és a HTC-sek is. Első körben pedig a csúcs S2, amire valljuk be nagyon, de nagyon kötelező volt, a magas számú eladások miatt. Szégyen is lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#48) kiskaktusz válasza tzsolesz (#47) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Rossz helyről szeded az információid, a Sony-sok nem mostanában kaptak ICS-t, hanem már a bugfixest frissítést, és annak is már 1 hónapja barátom, úgyhogy kicsit vagy csak másik naprendszerben.. :U

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#49) jooker82 válasza kiskaktusz (#48) üzenetére


jooker82
nagyúr

csakhogy amikor a sony az idei modelleket sorra 2.3-al dobta ki én már rég az ICS-t nyomkodtam az idei L7-en... Az egy dolog,h a Sony frissitette,a tavalyi telefonokat,de igy az ideiek lettek kissé elhanyagolva.Szóvel ez ilyen oda vissza dolog,egyik gyártónak a tavalyiak voltak a fontosabbak másiknak pedig az ideiek,meg amiből milliós pédányban tudnak eladni..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#50) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ez tök jó hír, örülés van - akkor talán nincs sok vissza, s mi is megkapjuk! :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.