Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jadro


Jadro
veterán

Na ez az a készülék, mai már nem fényképezős telefon, hanem telefonos fényképezőgép.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2) Sefter


Sefter
veterán

átbillent a mérleg nyelve egy telefon funkciókkal ellátott fényképezőre....még kinézetre is inkább fényképező

Psn ID: sefter_hun

(#3) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Ha tényleg hozná egy kompakt gép minőségét nem is lenne rossz dolog, jöhetne errefelé is.
Csak kicsit csúnya szerintem. De majd lesz szebb is talán.

Caffeine addict.

(#4) Mappa


Mappa
addikt

guszta :DDD

nem kötelező megadni

(#5) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Nekem 12 MPx-en az N8 még mindig jobb kombónak tűnik összességében.

valami

(#6) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Miért nem lepődök meg ezen h csakis a japóknál menne :(((

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7) Phili válasza Quasi_modo (#5) üzenetére


Phili
tag

+1

(#8) Örni76


Örni76
tag

Alig néznének hülyének a buszon, mikor egy fényképezőgépbe beszélek :) Én is inkább az N8 féle zoomban látom a jövőt.

Horgolt android figura kapható: http://kepfeltoltes.hu/view/110208/Resize_of_IMG_9321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#9) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Érdekes szerzemény lett. :U

(#10) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ú, ez nagyon ronda lett.
Okés, hogy kell a hely, nade így elcsúfítani...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11) manchester85


manchester85
addikt

Semmi értelme... Akinek ennyire fontos a fotózás, az nem telefonnal fog bohóckodni...

i6 Silver

(#12) Quasi_modo válasza manchester85 (#11) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Igaz. Akinek viszont fontos a telefonálás az meg lehet hogy nem fényképezőgéppel fog bohóckodni.

valami

(#13) beccyboy válasza Örni76 (#8) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Inkább olyan zoom kéne, mint amilyen a lumix féle TZ sorozatban van.
Hogy az optika nagy része a készülék házában van, és a beérkező fényt egy tükörrel továbbítják a lencsékre, 90°-ban elforgatva (linket most csakazért sem találok... :( )
Csak nem tudom, hogy az megoldható-e úgy, hogy ne "lógjon" ki semmi a telefonból.

Bár ezzel a módszerrel nem lehet 10-15 miliméter vastag készüléket gyártani szerintem, mert azért van helyigénye.

Caffeine addict.

(#14) RaveForce


RaveForce
veterán

hát az a tekerő az oldalán szemből kibaxott esztétikus :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#15) Kashim válasza Örni76 (#8) üzenetére


Kashim
őstag

:C Nekem is ez jutott eszembe.

(#16) stewe780


stewe780
őstag

Brutál csúnya, ez az amikor a hülyeség tenni akarással párosul. Már az N8-nál leírtam, hogy az a legjobb (már fényképező szempontjából). Ami attól több, na az az, ami így néz ki. :Y

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#17) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kéne valami dSLR vázba is GSM modult pakolni, most már... :DDD

(#18) RaveForce válasza FoxiestFox (#17) üzenetére


RaveForce
veterán

esetleg egy studio kamerába :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#19) Eddie141 válasza stewe780 (#16) üzenetére


Eddie141
senior tag

képzeld el, hogy mennyien néznének hülyének Pesten, ha egy ilyennel a füleden flangálnál le és fel :DDD Osztom a véleményed különben. Hihetetlen rondára sikerült. Telefonnak brutál otromba, de fényképezőnek sem lett valami szép

(#20) Kashim válasza FoxiestFox (#17) üzenetére


Kashim
őstag

Király lenne egy ilyennel telefonálni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21) FoxiestFox válasza Kashim (#20) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hehe.. :))

(#22) GabeCivic


GabeCivic
csendes tag

Szerintem lenne Európában is piaca... A szépség pedig ismét relatív.

Elnézést ha nem válaszolok vagy nem reagálok, ritkán vagyok aktív.

(#23) .bableWes


.bableWes
őstag

nekem tetszik. élöben sokkal másnak tünnek a telefonok. remélem a képminöség meghozza a várt eredményt...

SE k770i-t reklámozta a voda, hogy fényképezö beépitett telefonnal, na erre tökéletesen igaz

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#24) jooker82 válasza .bableWes (#23) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem a k750 volt az?? felőlem telefon,felőled kamera....
Amúgy ez okostelefon??mármint,hogy itt landolt....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#25) Brutális eb válasza manchester85 (#11) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nálunk.
Rizseknél más a helyzet.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#26) .bableWes válasza jooker82 (#24) üzenetére


.bableWes
őstag

nem, ebben biztos vagyok, hogy a vodánál a k770i volt igy reklámozva.
szerintem ez már inkább okos kamera...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#27) .bableWes válasza jooker82 (#24) üzenetére


.bableWes
őstag

nem, ebben biztos vagyok, hogy a vodánál a k770i volt igy reklámozva.
szerintem ez már inkább okos kamera...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#28) janes74 válasza jooker82 (#24) üzenetére


janes74
senior tag

K700-al kezdődött.

(#29) plus44


plus44
veterán

Szerintem jelen technika mellett nem megoldható, hogy ezt a két felhasználási területet egy normálisan használható készülékházban hozzák össze. Vagy az egyik, vagy a másik szenved csorbát...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#30) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Jól írja janes74, a "felőlem telefon, felőled kamera" szlogen 2004-ben a Sony Ericsson K700i mobillal indult.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#31) jooker82 válasza .bableWes (#27) üzenetére


jooker82
nagyúr

iGEN MÁR RÉMLIK VALAMI,DE A K750 ET MEG AZ ÁLTALAM IRT SIGNÁLLAL REKLÁMOZTA A TV...EMLÉXEM,HOGY ANNAK A REKLÁMNAK A HATÁSÁRA VETTEM MEG ÉN IS..
Nem kiabáltam:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#32) CarKiller47


CarKiller47
tag

Tesztet-tesztet! :D

(#33) skajwa


skajwa
senior tag

Kíváncsi lennék rá oldalról is...annyi biztos nem a penge vonalat viszi tovább! :D

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#34) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

ezmár valóban a mérleg másik oldala, nem kamerás mobil, hanem mobilos kamera :D

http://instagram.com/_doublez_

(#35) .bableWes válasza jooker82 (#31) üzenetére


.bableWes
őstag

hiszek neked, csak ne tépd le a fejem :D
nemtudom, hogy azt reklámozták-e igy arra nem emlékszek. akkor még a k510i lázában égtem ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#36) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Persze, hogy csak Japánban. Ami egy kicsit is más, mint a megszokott, az csak Japánban elérhető, nem számít, hogy egyébként marha jó ötlet-e.. - kompakt fényképezőgép Android op.rendszerrel és telefon funkcióval.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.