Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f.begbie


f.begbie
tag

No ez így elég baba kívül-belül. Csak meg ne lássam az árcédulát kategória lesz, attól tartok.

[ Szerkesztve ]

(#2) Magnum_


Magnum_
nagyúr

multitouch képesség.. nagyon jó.

szép avatarok találkozoja...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#3) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Nagyon jó..... amikor végre csinálnának valami jót, a többiek rögtön próbálják elrontani... :W

Remélem a perek elhúzódnak és kijön a telefon elfogadható áron. Húgom épp most keres telefont magának és eddig az iPhone tetszik neki a legjobban, de hát igyekszem lebeszélni, a korlátolt képességek miatt. :U

(= Zala =)

(#4) Mogulka


Mogulka
csendes tag

Nem csak a multitouch miatt perelhetne az Apple, hanem a grafika miatt is..
Amúgy igéretesnek tűnik, kár hogy nem lesz hozzá soha annyi támogatás (játékok, alkalmazások) mint az almafonhoz.

(#5) Magnum_ válasza Mogulka (#4) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az biztos.

I humbly and respectfully decline™

(#6) Mamuska


Mamuska
őstag

Nagyon megy az LG másoló üzem. Eddig ilyen mértékben csak a hazait lopkodták.

(#7) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ígéretes egy cucc - remélem az ára nem lesz eltúlzott - kéne árpiacon is a verseny... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Nos ... nekem nagyon tetszik így a telefon, kívülről teljesen jó, a belső pedig nagyon jó! Külön grafikus rész a menünek... talán játékok terén is besegíthet? :)

Jónak hangzik! :K

(#9) student


student
őstag

na már csak az ien külön graf proci hiányzott bele, véletlenül se vehessem meg 100rongy alatt :W

(#10) papi77 válasza student (#9) üzenetére


papi77
addikt

Lesz az 120 is... :U

Az első: NOKIA 1611

(#11) Meta


Meta
tag

Nem tudom miért van úgy oda az alma magától hogy belepakolta a multitouch kijelzőt a telefonjába. Avalahol volt róla írás hogy valójában az valamilyen egyetem szabadalma. Egyébként meg ha még nem is, és tényleg ők fejlesztették ki stb akkor is ez egy olyan általános technológia lesz a jövőben mint pl a tv. Ott sem volt hogy ezt én találtam ki és csak én gyárthatom.
Mindenki gyártani fogja és ha nem legálisan akkor illegálisan.

(#12) spedyboy


spedyboy
senior tag

nem hiszem el hogy nem képesek egy inovativ új oprendszer grafika kidolgozására...
ez is iphone koppintás de nagyon még jo hogy az ikonok nem olyanok...
ugyanaz mint amit hack el rá lehetett húzni a vivtire mint téma...
aszem anank i3D volt a neve ugyanez a kockás baszás...
palm megtudda android is megtudta csinálni az újitást LG ha már egy ilyen kedvezö spec el elláotodd kütyüt dobnak piacra miért nem?:S
miért kell olyan érzésemnek lenni ha megveszem neagyisten ezt a drága külyüt h ezt már látam valahol és ha jön velem szembe egy ájfón az ájfonos mondhatja hogy na enyirejo az énkis telom h a LG is másolja... :(((

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#13) jooker82 válasza Mamuska (#6) üzenetére


jooker82
nagyúr

Kié is volt az első full érintős telefon? mindenki más csak lopkodta az ötletet?kezdjük ezzel.Sok itt a másolóüzem..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14) jooker82 válasza spedyboy (#12) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ja igen csak,te még hozzá tudod tenni,hogy nekem viszont van még benne egy 5 mp es kamera divx felvevős és lejátszós video, meg dolby hangzás.És az iphone ezeket mért nem tudja belerakni.Nem mindenkinek csak a böngészés miatt kell a telefon.Az lg legalább mindent belerak.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15) spedyboy válasza jooker82 (#14) üzenetére


spedyboy
senior tag

persze hozá tudom teni
de ha odaadod valakinek akinek szifonja van h nézd meg akk 1. ami beugrik neki azazah ez kvára ugyanaz mint az iphone ( persze hasonlo::) )
nem fogja röktön látni hogy divix meg dolby meg ilyesmi...

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#16) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

akkor ez egy Arena-mobil vagyis Mobil-Arena, sztem a tesztben majd szintén vonnak párhuzamot a jól választott név miatt :)

JÓ telefon, de nagyfokú a hasonlóság mind a menürendszer mind az ikonok tekintetében a bűnbeesésért felelős gyümölcsel ellátott mobilhoz...

http://instagram.com/_doublez_

(#17) jooker82 válasza spedyboy (#15) üzenetére


jooker82
nagyúr

De ha jobban belegondoltok azt a 4x4 es ikont máshogy nemnagyon lehet variálni.Ha az lg ilyet akart..De nézdd meg a képeken h többféle variálási lehetőség van a menüben.Hozz elő egy másikat.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#18) spedyboy válasza jooker82 (#17) üzenetére


spedyboy
senior tag

jó lehet ha joban belegodolok hogy akk az iphoe menüje kopintodik a prada 1 menüjéröl mert ugye naka is 4 ikonja van a tálcán mint az almafon nak..
nem álitom h ez a telo iphone kopintás lesz csak hasolo a mmenüje ezt neked is bekell látnod...:)

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#19) Inarus válasza Z-o-t-y (#16) üzenetére


Inarus
addikt

Most,hogy meglebegtetted a poén lehetőségét már azért sem fogják... :DDD Vigyázni kell, a mai világban már egy poénért is beperelhetnek... :DD

Más: Az Apple nehezen tud ugrálni. Világszabadalom ugyanis nem létezik... :DDD

(#20) Mogulka válasza spedyboy (#18) üzenetére


Mogulka
csendes tag

Az osx-ben is ugyanígy vannak alul a tálcán az ikonok mint a szifonban. Onnan vették, nem az Pradatól. Pláne hogy az már jóval a Prada elött is létezett..

A multitouch-ot fejlesztő céget pedig fölvásárolta még évekkel ezelött az Apple a szabadalmi jogokkal együtt..

(#21) Mamuska válasza jooker82 (#14) üzenetére


Mamuska
őstag

Dolby hangzás, persze.

(#22) jooker82 válasza Mamuska (#21) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem halgattam még,de biztos jobban szól mint egy átlagos telefon,ha már szerződést kötöttek vele.Akinek meg nem tetszik benne az kiszedi :DD
Én ha ilyet akarnék venni a fenét meg érdekelné h mire koppint.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23) copin válasza Mamuska (#21) üzenetére


copin
őstag

A dolby headphone, vagy az SRS WOW elég jól jönne a mobilokban is. Ha van TV kimenet, akkor 5.1-es hangzás sem árthat (van aki úgy gondolja, hogy 3 hangszóróból kitermelhet ilyesmit (932SH)). Ki kell próbálni.

(#24) No-kia


No-kia
őstag

de az ikonokat miért kellett? nem tudom felfogni :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#25) erdoke


erdoke
titán

Megjött az iPhone és az Omnia keresztezése. Lekerekített négyzet ikonokba oltott widget. :D
A kijelző szűkös lesz szövegbevitelre, és fölöslegesen nagy hozzá a felbontás, 360x600 bőven elég lenne, de még a 300x500 is. Gondolom, a saját OS meg tudna birkózni ezekkel (főleg, ha eleve úgy írják).

A legjobb aláírás a héten

(#26) Karma válasza Zalaymate (#3) üzenetére


Karma
félisten

"Korlátozott lehetőségre" hivatkozva le akarsz nyomni a torkán egy egyszerű feature phone-t?
Az igen, gratulálok! :W

Nem értem az LG-t, ha tényleg 100 emberévet töltöttek vele, legalább saját ikonokat rajzoltathattak volna. Dél-Korea sok mindenben nagyon fejlett, miért kell másolni?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#27) f.begbie válasza spedyboy (#15) üzenetére


f.begbie
tag

Ha neked ilyen problémáid vannak, hogy "jajj mi lesz ha a szifonos ismerős meglátja, hogy sokkal jobb telefonom van", akkor meg is érdemled.

Az meg külön vicces, hogy egyesek kényszeresen hasonlítgatnak mindent, mindenhez. Az érintőkijelzős telefonoknak van egy bizonyos formája, akárcsak az lcd tvknek. Érdekes ott senki sem kiállt rögtön másolást, pedig érdekes módon, az összes tv ugyanúgy néz ki.

(#28) f.begbie válasza Karma (#26) üzenetére


f.begbie
tag

Néha komolyan azt hiszem, hogy egyesek azt szeretnék, ha abban merülne ki az innováció, hogy az ügyes kis mérnökök napestig ikonokat rajzolgatnának ahelyett, hogy minden eddiginél több és jobb szolgáltatást pakolnak egy tenyérnyi kütyübe. Mondjuk kíváncsi lennék, hogy mit szólnátok ha a jól megszokott és logikus ikonok helyet, mondjuk miniatűr lóf...okat rajzolgatna a kis koreai, csak nektek...

(#29) Mogulka válasza f.begbie (#28) üzenetére


Mogulka
csendes tag

Az a baj, hogy te tévéként tekintesz a mobilokra.Van itt azonban egy nagy különbség..
Lehet a Te tévéd bármilyen csúcs, TV-adás nélkül sz×rt se ér. Tv-adás, mely ugyanúgy szellemi termék, mint a szifonnál a menü grafikája, a temérdek külső szórakoztató ás hasznos alkalmazás, valamint jobbnál jobb játék. Ami sok-sok ember szellemi terméke. Ez az ami a távolkeleti zárt rendszerű mobilokból hiányozni fog, mert KORLÁTOZOTTAK, hisz a készülék nem engedi meg hogy a többi ember szellemi termékével még jobbá, értékesebbé tegye a mobilt, így az sose lesz olyan jó mint egy okostelefon..

(#30) f.begbie válasza Mogulka (#29) üzenetére


f.begbie
tag

Látom a tv-s példa lényegét sikerült teljesen félreértelmezned. Pont te magad magyarázod meg... Lehet a telefonod bármilyen csúcs, de programok nélkül szart sem ér és bizony ide tartozik a zárt oprendszer is.
Itt nem arról van szó, hogy okostelefon vagy nem, hiszen vitán felül áll a kérdés. Egy nyílt oprendszer nyilván több lehetőséget nyújt annak, akinek szüksége van rá. Ha két készülék között mindössze az a különbség, hogy van op rendszer vagy nincs, akkor én is az oprendszerest választom, de itt megint csak nem erről van szó.

(#31) AS


AS
félisten

VIDEÓ!!!
Na ez szuper lesz kérem, nem szaggat és látványos.
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) jooker82 válasza AS (#31) üzenetére


jooker82
nagyúr

azért erre azt irni h nem szaggat,már 10 perce próbálom nézni de 10 mp nél többet nem láttam a videobol,amugy köszi.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33) ilyen_85 válasza AS (#31) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Ez igen!!!

Nagyon várom, hogy végre olvashassunk róla itt a Mobilarénán!!!
nagyon tetszetős, ez az általam legjobban várt mobil jelen pillanatban, nagyon tetszik mind a külső mind a belső!

:)

(#34) runner 125


runner 125
nagyúr

Fu,hát lesz itt kínálat.. :K
3"-on a 480x800 tuti durva képet ad,kíváncsi vagyok erre a készülékre.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#35) Ricardo


Ricardo
félisten

Szép ötvözet. Ha mindkét telefonból átvették a jó dolgokat és a hibákat messze elkerülték, akkor nagyon ütős kütyünek ígérkezik.

(#36) Otisz


Otisz
őstag

Elolvasva a cikket, kicsit leesett az állam.
Frankó tudás, remélhetőleg minél kevesebb hibával.
Meghajolok :R

(OO[IIII][IIII]OO)

(#37) lizu.


lizu.
csendes tag

az normális ha van néha néha egy kis beégés a telefonomba :F

(#38) rep3at válasza lizu. (#37) üzenetére


rep3at
őstag

Kissé megkésett hsz..

Forward thinking. كرر

(#39) vinistv


vinistv
tag

Nem véletlenül kategória győztes a teló, korrekt, mit korrekt, lenyűgöző, nagyon odaver! :C

-

(#40) vinistv


vinistv
tag

Na asszem ebből elhozok egy kártyafüggetlen készüléket drmobil.hu-ról, lazán megéri az árát. :K

-

(#41) che 1990


che 1990
tag

én is ilyenre gyűjtögetek :)) :))

(#42) Danny750 válasza che 1990 (#41) üzenetére


Danny750
őstag

Án ma vettem egy ilyent! Nagyon jó! :C

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#43) diejocke


diejocke
csendes tag

Hali
Valaki tudna nekem segíteni!!

Annyi lenne hogy vettem egy arénát és fotózáskor és videó felvételnél van egy hang amit én állítok be de sehogy nem tudom kikapcsolni, még néma módban sem pedig nagyon fontos lenne mert olykor olykor lusta vagyok leírni amit a tanár firkál és ezt kéne lefotózni de ne hangal...
Hol lehetne ezt kilőni???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.